Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 23:13)
Na stai ir dar vienas pabaigtukas


Ne nu, Višniuke, aparpuolį šiandien man nori įvaryti blink.gif Nu negaliu, kaip nuostabu - atlikimas preciziškas, dizainas nuostabus, medžiaga parinkta puikiai wub.gif Kieno dizainas?
Atsakyti
Dekui merginos.
Dizainas merginos is LT net nezinau ar galiu skelbt. Reikia man pirmiausia jos atsiklaust.
Atsakyti
Dabar dar labiau suintrigavai. Pasirodo ir LT šitokių grožių wub.gif sukuriama. Oi kaip smalsu sužinoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 25 rugsėjo 2011 - 21:51
oho,merginos,nu jus duodat thumbup.gif graziu darbeliu pridaret thumbup.gif
o as norejau dar pasitikslinti wub.gif del tu orchideju is dimensions dizaino.pagaliau normaliai atsispausdinau ant popieriaus schemas,bet nerandu spalvu rakto. g.gif ax.gif ta prasme,rakta turiu,bet nezinau kaip iDMC konvertuoti.
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 26, 00:14)
oho,merginos,nu jus duodat  thumbup.gif  graziu darbeliu pridaret  thumbup.gif
o as norejau dar pasitikslinti  wub.gif  del tu orchideju is dimensions dizaino.pagaliau normaliai atsispausdinau ant popieriaus schemas,bet nerandu spalvu rakto. g.gif  ax.gif ta prasme,rakta turiu,bet nezinau kaip iDMC konvertuoti.

paziurek senoje temukeje schemu paieskoje,1 psl yra konverteris .nuoroda rasi naujoje temoje smile.gif dimensions i dmc .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 rugsėjo 2011 - 22:34
[quote=Višniukė,2011 09 25, 22:13]
Na stai ir dar vienas pabaigtukas

Joo... Labai gražu, kruopštu smile.gif Net nesitiki, kad Lt žmonės irgi tokius grožius sukuria. Fantastika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 25, 17:25)
Na va dar vienas mano grozis pabaiktas nesenai 4u.gif 

kokiom spalvom siuvinėjai?? DMC ar kitom ? blush2.gif

Labai gražus darbas ir aš ji esu siuvinėjus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 22:34)
Dekui merginos.
Dizainas merginos is LT net nezinau ar galiu skelbt. Reikia man pirmiausia jos atsiklaust.

Esu suzaveta viskuo, ir dizainu, ir atlikimu, ir tuo, kad pagaminta Lietuvoje. wub.gif thumbup.gif 4u.gif Ant kokios medziagos siuvinejai?
Atsakyti
Višniuke, PASAKA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 22:13)
Na stai ir dar vienas pabaigtukas

pasakiškas darbas
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 23:13)
Na stai ir dar vienas pabaigtukas



nerealus grozis thumbup.gif
Atsakyti