Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 14:40)


Labai graži knygelė, tvarkingai ir kruopščiai atlikta.

Dar patiko meškučių procesai. Smalsu galutinį variantą pamatyt.


Šiandien rytą, kai užbėgau trumpam į temą, pamaniau, kad po darbo bus ką paskaityt - taip ir buvo, nebloga diskusija išsivystė. Tačiau, man liūdna, kad tas didelis paveikslas tiek kritikos sulaukė - čia gi ne kokius auskarus suverti, kad nepatiko išardei ir pervėrei. Na nepatiko, tai nepatiko, gal kam rėmas patiko, gal kam spalvos, aš žaviuosi kantrybe tą ir giriu. Juk negali būt pas visus vienodas skonis, gal kam tas paveikslas pats pačiausias. Aš laikau taktu patylėt jei kas ne taip, o ne drėbt žmogui į akis, kad jo metų darbas š... vertas (atsiprašau). O dėl dizainų įvairovės, sutinku, kad įdomu pamatyti čia nematytų dizainų, tikrai taip plečiasi akiratis, bet nereikia gal taip sureikšminti, juk ne forume kaba mūsų darbeliai, o namuose ant sienos, tai kodėl nesiuvinėt to paties kaip Onutė( biggrin.gif ) jei labai patinka. Šis pomėgis toks, kad greit darbelių neprikepsi, daug nuotraukų pas mus nėra, tai aš džiaugiuosi nuotraukomis, kokios jos bebūtų. Juk ir iš jų galima pasimokyti- "hmm, aš taip nedaryčiau". Tiesiog mano nuomone reiktų labiau atsipalaidavus į viską žiūrėti ir gerbti kitų darbą 4u.gif .
Atsakyti
Dar tiek netolerantiškų komentarų kaip praeitoje temoje nėra anksčiau tekę skaityti doh.gif Aš siuvinėjime visiška naujokė, bet schemų ieškau intensyviai ir prisižiūrėjusi esu visokių. Niekaip nesuprantu, kodėl man turi patikti išvardinti ir išgirti motyvai g.gif Jei aš jų nesiuvinėju ir man jie ypatingo susižavėjimo nesukelia, tai jau neturiu skonio? Tegu bus, kad neturiu. Patinka man M.Sherry kačiukai, nu ką padarysi, kad prisižiūrėjusi įvairių nematytų ir išskirtinių motyvų, nė trupučio nepalavinau savo skonio ax.gif O jei vervaco man patinka, tai čia kaip - geras skonis ar irgi atgyvena?

Vaikučius pasigimdžiau tik prieš kelis metus. Siuvinėjimu susidomėjau irgi labai neseniai. Noriu vaikams tokių metrikų, kurie čia jau n kartų rodyti. Ir ką dabar daryt? Nesiuvinėt? blink.gif Nors siuvinėt dar gal ir galima (turbūt nebūtų nusikaltimas žmonijai), bet tik jau čia kelti jokiu būdu negalima, kad senbūvių nesunervinti, nes kiek gi galima tuos pačius siuvinėti ir rodyti blink.gif

Ir aš tikrai nemanau, kad reikia pasilaikyti pagrįstą (konstruktyvią) kritiką sau. (Jei kartais susidarytų tokia nuomonė). Dažnai tenka perskaityti labai naudingų pastabų, kad darbas ne pakankamai ištemptas rėminant, iš kraštų kas nors negerai palikta, neišlygintas, siūliukai palikti, raidės sugrūstos, šriftas neįskaitomas ar pan. Kartais net tą patį darbelį merginos pataiso po pastabų. kartais nebėra tokios galimybės, tai naudingos ateičiai tokios pastabos. O "man nepatinka" "atsibodęs motyvas" nė iš tolo nepanašu į konstruktyvią kritiką doh.gif Ko žmogus iš to turėtų pasimokyti? g.gif Nesirinkti motyvų, kurie kažkam nepatinka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 20 rugsėjo 2011 - 16:49
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 20, 18:40)
Bet tas skirtingas ireminimas kaip pakeicia paveiksla. Ir man visai idomu buna pamatyti ivairius variantus. biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 15:34)
Čia Mirabilia fėjos gėlių girlianda


O čia rinkinys buvo, ar visus karoliukus pirkai atskirai? Siuvinėju nemažai metų, tiek kiek ir tu panašiai, bet nė karto nerizikavau su karoliukais. Noriu MIrabilia fėjos mergaitei, bet tie karoliai mane gasdina doh.gif Net nežinočiau kur ir kokius reik pirkt.

QUOTE(VaiVi @ 2011 09 20, 15:46)
Dar tiek netolerantiškų komentarų kaip praeitoje temoje nėra anksčiau tekę skaityti doh.gif Aš siuvinėjime visiška naujokė, bet schemų ieškau intensyviai ir prisižiūrėjusi esu visokių. Niekaip nesuprantu, kodėl man turi patikti išvardinti ir išgirti motyvai g.gif Jei aš jų nesiuvinėju ir man jie ypatingo susižavėjimo nesukelia, tai jau neturiu skonio? Tegu bus, kad neturiu. Patinka man M.Sherry kačiukai, nu ką padarysi, kad prisižiūrėjusi įvairių nematytų ir išskirtinių motyvų, nė trupučio nepalavinau savo skonio ax.gif O jei vervaco man patinka, tai čia kaip - geras skonis ar irgi atgyvena?

Vaikučius pasigimdžiau tik prieš kelis metus. Siuvinėjimu susidomėjau irgi labai neseniai. Noriu vaikams tokių metrikų, kurie čia jau n kartų rodyti. Ir ką dabar daryt? Nesiuvinėt? blink.gif Nors siuvinėt dar gal ir galima (turbūt nebūtų nusikaltimas žmonijai), bet tik jau čia kelti jokiu būdu negalima, kad senbūvių nesunervinti, nes kiek gi galima tuos pačius siuvinėti ir rodyti blink.gif

Ir aš tikrai nemanau, kad reikia pasilaikyti pagrįstą (konstruktyvią) kritiką sau. (Jei kartais susidarytų tokia nuomonė). Dažnai tenka perskaityti labai naudingų pastabų, kad darbas ne pakankamai ištemptas rėminant, iš kraštų kas nors negerai palikta, neišlygintas, siūliukai palikti, raidės sugrūstos, šriftas neįskaitomas ar pan. Kartais net tą patį darbelį merginos pataiso po pastabų. kartais nebėra tokios galimybės, tai naudingos ateičiai tokios pastabos. O "man nepatinka" "atsibodęs motyvas" nė iš tolo nepanašu į konstruktyvią kritiką doh.gif Ko žmogus iš to turėtų pasimokyti? g.gif Nesirinkti motyvų, kurie kažkam nepatinka? g.gif


Tolerantišti tie pasisakymai, na išskyrus keletą, kur drėbta riebiai doh.gif Skonis yra skonis, jo turbūt neišlavinsi g.gif

Manau kam nepatinka tie besikartojantys paveiksliukai, tie ir praleis tyliai, nebent pasakys kasblogai, o ne kad atsibodo. O kažkam bus įdomu, nes kažkam tas paveiksliukas bus naujienas. Juk negimstat mokėdamos ir su visais Mirabilia ar Nimue dizainais galvoje užprogramuotais bigsmile.gif
Atsakyti
nu klausykit įkišiu jau ir aš čia savo trigrašį doh.gif
per visą dieną susidariau įspūdį, kad jeigu išsiuvinėjai n kartų matytą paveikslą - sėdėk tamsoj ir nebandyk rodytis, nes jau kažkam nusibodo... kodėl žmogus negali siuvinėti paveikslo, nors ir n kartų matyto, bet jeigu tau jis labai patiko? Pasakysiu iš savo patirties - broliui metriko norėjau kažko originalaus, dar nematyto... perėjau per Gallery visus albumus, ką turiu kontaktuose, išnarsčiau osinkoj daugybę temų su tuo susijusiu, ir ką... ogi su mama vis tiek iš daugybės issirinkom daug kartų matytą kūdikį su meškiuku... ir ne dėl to kad akiratis siauras, ar "visi turi tai ir aš noriu", nu bet nelipo kiti ir viskas g.gif
Dėl kritikos - visada smagu išgirsti ne tik pagyrimus savo darbam, bet ir kritikos, nes čia ir esu tam, kad mokinčiausi iš klaidų ir tobulėčiau, o nestovėčiau vietoj... bet kritika vien už tai, kad mūsų skoniai nesutampa??? nu jau juokinga daros... galima pasakyti, kad darbelis ne mano skonio, arba dizaino nekomentuoti, apsiriboti tik atlikimu... nu bet taip kategoriškai teigti, kad darbas negražus, negalima, ne vienai jis negražus, bet ne vienai ir gražus 4u.gif
dėl dizainų - žinau tik keletą pavadinimų, ir paprastai kai ieškau schemų į pavadinimus net neužmetu akies... kam man to, pamatau gražų paveikslą ir man to užtenka. Mano hobis apsiriboja vien tik siuvinėjimu, o ne domėjimusi visos teorijos, kas tik su tuo susiję, man patinka siuvinėti, bet manęs nedomina tokie dalykai kaip siuvinėjimo istorija, garsiausi autoriai ir pan... ir nemanau, kad dėl to turiu susilaukti kritikos kodėl nesidomiu tuo g.gif

čia pasakiau tik savo nuomonę atsakant į šią diskusiją, kaip ir kiekviena pasisakiau bendrai apie temos reikalus, ir neturėdama nieko asmeniškai galvoje 4u.gif
siūlau būti kartu kritiškoms, bet ir mokėti apsieiti be konfliktų.. jau gana kad visas SM forumas kur tik benueisi ten piktų žmonių pilna, siekiančių tik susipykti ar įgelti... pasistenkim, kad mūsų tema būtų kitokia, kad ne tik taip dažnai šiandien minimos naujokės nebijotų ateiti, bet kad ir pačioms nesinorėtų apleisti šios temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 09 20, 17:46)
O jei vervaco man patinka, tai čia kaip - geras skonis ar irgi atgyvena?


O ar matei kitus n+k įvairių kitų dizainų ir motyvų? Jei Vervaco atrodo vis dėlto pats geriausias ir gražiausias... Mano antras darbas irgi buvo Vervaco, prieš 5 metus. Jis visai mielas ir dabar. Bet yra begalė kitų - naujų, įdomių, gražių, savotiškų, sudėtingų, paprastų. Beje, šiame forume Vervaco, besiskleidžiančios rožės ir nespalvotas kūdikis apsikabinęs spalvotą zuikį (ar ten irgi Vervaco...) karaliavo prieš 5 metus, kai pradėjau čia lankytis. Kaip karaliauja ir dabar. Tai vis dėlto - ar tobulėjame?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 09 20, 17:59)
Tolerantišti tie pasisakymai, na išskyrus keletą, kur drėbta riebiai  doh.gif Skonis yra skonis, jo turbūt neišlavinsi  g.gif

Savo žinutėje aš ironizavau. Savo skoniu aš patenkinta. Nemanau, kad jis prastas - tik kitoks nei kitų. O tolerancijos kai kuriose žinutėse gerokai trūko doh.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 18:05)
O ar matei kitus n+k įvairių kitų dizainų ir motyvų? Jei Vervaco atrodo vis dėlto pats geriausias ir gražiausias... Mano antras darbas irgi buvo Vervaco, prieš 5 metus. Jis visai mielas ir dabar. Bet yra begalė kitų - naujų, įdomių, gražių, savotiškų, sudėtingų, paprastų. Beje, šiame forume Vervaco, besiskleidžiančios rožės ir nespalvotas kūdikis apsikabinęs spalvotą zuikį (ar ten irgi Vervaco...) karaliavo prieš 5 metus, kai pradėjau čia lankytis. Kaip karaliauja ir dabar. Tai vis dėlto - ar tobulėjame?...  g.gif

Man Vervaco patinka dėl spalvinės gamos. Ir tikrai ne visi motyvai. Čia buvo tik pavyzdys. Patinka man rudi, pilki atspalviai... Nuotraukos juodai baltos... Minimalizmas aplinkoje... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 20 rugsėjo 2011 - 17:13
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 18:04)
Čia kuri tau nuotrauka per didelė? Mano pirmos žinutės? Man ji atrodo normali, net mano mažučiame 10 colių ekrane telpa. Na bet galiu išvis išimti, nėr problemos. Dar kas nors apšauks, kad ne toks dizainas įdėtas, naujokėms nepatiks...  biggrin.gif

kodel negali buti mazesne,ne nuotrauku albuma rodome ,man i osinka malonu uzeit,nes palaikoma tvarka,o cia kas kaip nori ,taip daro.ir supersadovnike,visi paveiksleliai ,schemos dedamos mazais formatais.anksciau uzeidavau i sia tema ,pirmame psl viskas subtiliai pateikta.o cia turbut rekordus musam ,kas ides didziausia paveiksleli.siaip visos gerai primatom.cia turbut busiu tuoj,ta kuri pastoviai kimba.

QUOTE
Bet yra begalė kitų - naujų, įdomių, gražių, savotiškų, sudėtingų, paprastų. Beje, šiame forume Vervaco, besiskleidžiančios rožės ir nespalvotas kūdikis apsikabinęs spalvotą zuikį (ar ten irgi Vervaco...) karaliavo prieš 5 metus, kai pradėjau čia lankytis. Kaip karaliauja ir dabar. Tai vis dėlto - ar tobulėjame?...


vervaco taip yra begales,tik problema su kodu nebuvimu,todel ir niekas nenori prasideti ,nes bijoma nukrypti su spalvom,o ir darbo gaila.
mano vervaco ,kuris kada nors bus baigtas ,bet vis neprisiruosiu doh.gif

user posted imageuser posted image

lanarte pamegau ,puikus dizainas,sekantys darbeliai lanarte wub.gif

user posted imageuser posted image
nustebau kad ir lanarte,maia,dim,puikaus

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2011 - 17:17
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 20, 19:07)
kodel negali buti mazesne,ne nuotrauku albuma rodome ,man i osinka malonu uzeit,nes palaikoma tvarka,o cia kas kaip nori ,taip daro.ir supersadovnike,visi paveiksleliai ,schemos dedamos mazais formatais.anksciau uzeidavau i sia tema ,pirmame psl viskas subtiliai pateikta.o cia turbut rekordus musam ,kas ides didziausia paveiksleli.siaip visos gerai primatom.cia turbut busiu tuoj,ta kuri pastoviai kimba.


Taip, sutinku, kad osinka ar supersadovnikas tvarkingai atrodo, bet ar tai patogu? Atidarinėti kas kartą nuotraukas ne mano kantrybei, o be to erzina tos reklamos atidaromuose puslapiuose. Osinkoj kiti mastai visai, ten visa Rusija rašo ir dar bilekiek užsienio, tai kam mums lygiuotis į juos, juk mūsų čia mažai tėra? Kiek mes teprirašom? Man rodos užteks tos vietos forume, gal darykim kaip patogiau daugumai būtų?
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 09 20, 17:59)
O čia rinkinys buvo, ar visus karoliukus pirkai atskirai? Siuvinėju nemažai metų, tiek kiek ir tu panašiai, bet nė karto nerizikavau su karoliukais. Noriu MIrabilia fėjos mergaitei, bet tie karoliai mane gasdina  doh.gif Net nežinočiau kur ir kokius reik pirkt.


Pirkau viską atskirai, karoliukai visi Mill Hill, pirkau iš JAV, bet mačiau, kad daug karoliukų yra ir kasiuluose dabar. Nėra ko jų bijoti. Knisalynės daug, tas tiesa, bet man buvo visai ir įdomu (tegul ir kartais nusibosdavo baisiai). Aš siuvinėjau su permatomu nailoniniu siūlu, dėl to nesimato, kaip jie pritvirtinti. O kur juos kabinti - schemose pažymėta. Kaip kryžiukai pažymėti, taip ir karoliukai - skirtingais simboliais skirtingai spalvai.


QUOTE(Metaxa @ 2011 09 20, 18:04)
dėl dizainų - žinau tik keletą pavadinimų, ir paprastai kai ieškau schemų į pavadinimus net neužmetu akies... kam man to, pamatau gražų paveikslą ir man to užtenka.


O nemanai, kad jei žinotum dizainus patikusių paveikslų, surastum kalną kitų dar labiau patiksiančių?

Uodegyte - galima sumažinti iki tavo reikalaujamo dydžio. Bet: 1) ar tu šio forumo savaininkė? 2) reikia eiti specialiai į mažinimo programą ir mažinti, tada dėti į talpinimo vietą ten, kur jau yra įdėtas lygiai ta pati nuotrauka, tik vos didesnė, ir to, atsiprašau, bet tingisi daryti, 3) sąžiningai laukiau, kol TU sukursi temą, tai ko nesukūrei? 4) Jei man dar leis, išimsiu tą sumautą nuotrauką, nes man mano nuotraukos svarbios tik mano pačios puslapyje, o tegul tavo komentarai būna svarbūs čia.
Neleidžia ištrinti nuotraukos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 20 rugsėjo 2011 - 17:21
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 18:05)
O ar matei kitus n+k įvairių kitų dizainų ir motyvų? Jei Vervaco atrodo vis dėlto pats geriausias ir gražiausias... Mano antras darbas irgi buvo Vervaco, prieš 5 metus. Jis visai mielas ir dabar. Bet yra begalė kitų - naujų, įdomių, gražių, savotiškų, sudėtingų, paprastų. Beje, šiame forume Vervaco, besiskleidžiančios rožės ir nespalvotas kūdikis apsikabinęs spalvotą zuikį (ar ten irgi Vervaco...) karaliavo prieš 5 metus, kai pradėjau čia lankytis. Kaip karaliauja ir dabar. Tai vis dėlto - ar tobulėjame?...  g.gif

Ir kas cia blogo. g.gif Pati irgi rasai,kad Vervaco siuvinejai. Tai greitai dabar ismesk blink.gif
O ka reiskia pasakymas "yra begalė kitų - naujų, įdomių, gražių, savotiškų", Tai kiekviena ir renkames butent tokius. Kas vienai grazu, nebutinai turi ir kitoms patikti.Arba, jei man nepatinka tos Mirabiles, tai kodel as tureciau jas siuvinet?
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 20, 19:15)
Taip, sutinku, kad osinka ar supersadovnikas tvarkingai atrodo, bet ar tai patogu? Atidarinėti kas kartą nuotraukas ne mano kantrybei, o be to erzina tos reklamos atidaromuose puslapiuose. Osinkoj kiti mastai visai, ten visa Rusija rašo ir dar bilekiek užsienio, tai kam mums lygiuotis į juos, juk mūsų čia mažai tėra? Kiek mes teprirašom? Man rodos užteks tos vietos forume, gal darykim kaip patogiau daugumai būtų?

na jai idomu ,tada darai,bet ir gallery tarkim reikia kiekviena albuma atidarineti,jai jis uzrakintas,bet priejima turi,ir pav nerodo,ir nematai kokios schemos,taipat erzina.o man tai pomegis kazkoks matyti dar nesiuvinetus darbus unsure.gif tikiuosi dar patobulesime ,plesime zinias,ir rinksimes tarp begales schemu,o ne 'vien tu pati' smile.gif o siuvineti ka nori niekas nedraudzia,bet manau kad tai bandos jausmas ,jis daro,ir as darysiu,nes man patinka.nera jokio uzsipyrimo,o as issiuvinesiu dar geresni bigsmile.gif
Atsakyti