Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rasiux- @ 2011 09 25, 17:28)
Vyšniuke- jau be konkurencijos šiemet tau  first.gif - nerealus darbelis  wub.gif

Aisku dekui, bet manau, kad kiekviena siuvinetoja nemaziau verta sio prizo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai, ypač Vyšniukės. wub.gif

O aš kankinuosi su užsakymu. blink.gif Sakiau greitai baigsiu, bet šiandien dvi valandas praradau, kol ištaisiau klaidą. Sau- tai būčiau ją išlyginus kaip nors, bet kai darai už pinigus, kitas reikalas, reikia ardyti ir taisyti. g.gif O sakiau, kad niekad nesiuvinėsiu tokio pat paveikslėlio antrą kartą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 25 rugsėjo 2011 - 18:47
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 25, 19:48)
Na cia mano pirmuju darbu pagal dydi kurio emiausi pries 1metus.... 4u.gif  mirksiukas.gif

Nematytas. Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif visada žavėjausi ir žaviuosi siuvinėjimo menu, tik aš niekaip neprisiruošiu tokiems žygdarbiams kaip Jūs blush2.gif Visų labai gražūs darbai wub.gif wub.gif wub.gif
Neradau kur galėčiau pasirodyti, tikiuosi pataikiau, po ilgo laiko pirmas mano siuvinėtas darbelis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 09 25, 19:07)
Sveikos  4u.gif  visada žavėjausi ir žaviuosi siuvinėjimo menu, tik aš niekaip neprisiruošiu tokiems žygdarbiams kaip Jūs  blush2.gif Visų labai gražūs darbai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Neradau kur galėčiau pasirodyti, tikiuosi pataikiau, po ilgo laiko pirmas mano siuvinėtas darbelis  blush2.gif



Wow, kryželiu ir ant megzto daikto. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 09 25, 21:07)
Neradau kur galėčiau pasirodyti, tikiuosi pataikiau, po ilgo laiko pirmas mano siuvinėtas darbelis  blush2.gif

Šauniai pasidarbavai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 25, 18:48)
Na cia mano pirmuju darbu pagal dydi kurio emiausi pries 1metus.... 4u.gif  mirksiukas.gif

oj koks smagus. spalvos vėl gi thumbup.gif šį kart ryškios 4u.gif

QUOTE(Agnesyte @ 2011 09 25, 20:07)
Sveikos  4u.gif  visada žavėjausi ir žaviuosi siuvinėjimo menu, tik aš niekaip

4u.gif už kantrybę.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 09 25, 19:46)
Labai gražūs darbeliai, ypač Vyšniukės. wub.gif



Dekui 4u.gif
Atsakyti
Agnesyte labai grazus dabelis 4u.gif ir mielas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 25 rugsėjo 2011 - 20:29
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 25, 19:48)
Na cia mano pirmuju darbu pagal dydi kurio emiausi pries 1metus.... 4u.gif  mirksiukas.gif


Ir vėl gražus darbelis. Linkiu greičiau įrėminti, kad atsiskleistų visas darbelių grožis.
Atsakyti
Na stai ir dar vienas pabaigtukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 23:13)
Na stai ir dar vienas pabaigtukas




Vos nuo kedes nenugriuvau... thumbup.gif nerealu... saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti