Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 24, 20:45)
Murkse mieli metrikučiai  thumbup.gif

4u.gif

QUOTE(Laura81r @ 2011 09 24, 21:39)
labai mieli metrikai  ax.gif  man nors ir daug kartu matytas,bet vistiek tos kojytes labai labai.
klausykit,merginos,o cia ir yra ta dazyta aida,ar cia tik nuotraukoj taip atrodo http://www.kasiulai....x27-p-4992.html

ačiū, taip šita

QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 08:09)
Po ilgesnes pertraukeles pristatau ir as viena is savo darbeliu

kiek laiko užtruko padaryti? nerečiau ta drauge būti. Nerealus darbelis
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 24, 21:11)
Pasirodau įrėmintą seniau rodytą metriką. Užsakovė plėvelę pamiršo nuimt. Bet džiaugiusi, kad turiu bent tokias foto ir galimybę pamatyti galutinį rezultatą.
Bei šiandien padovanotą metriką - greituką.


Kojytės puikios ir įrėmintos labai gražiai thumbup.gif , o greitukui gal paspartą dėčiau g.gif

QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 09:09)
Po ilgesnes pertraukeles pristatau ir as viena is savo darbeliu
Dovana draugei siuvinėtojai gimtadienio proga - dėkliukas siuvinėjimo priemonėm susidėti.


mega_shok.gif vaje, kaip gražu, ypač turint omenyje, kad schemą pati kūrei...
Atsakyti
Dekui merginos 4u.gif

Nuo medziagos atsikirpimo iki paskutinio pasiuvimo dygsnio uztrukau apie dvi savaites. Bet zinoma reikia dar ivertint tai, kad namie yra maza isdykus princese wub.gif
Atsakyti
Višniuke, be diskusiju - 100 balu blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 24, 15:24)
idomus variantas  thumbup.gif pasportukas per baltas,nes atrodo nuogas  biggrin.gif arba reikejo pasporta deti dviguba,kai sakiau ,darbelis viduje labai grazus,o uz jo plika  ax.gif

Aha, sutinku smile.gif , bet esmė yra ta, kad aš jau iš anksto turėjau rėmelius su pasportu ir tokiu prastu paveiksliuku nusipirkus iš parduotuvės po 1 Eurą ir tik po kurio laiko sugalvojau ta paveiksliuką išmesti ir vietoj jo ką nors išsiuvinėti. Orchidėjas žiauriai mėgstu tai pasiieškojau tinkamos schemutės, pasižiūrėjau kad tinka dydis ir išsiuvinėjusi įdėjau vietoj seno paveiksliuko. Taigi man visas rėminimas su pasportu, kad ir nelabai tinkamu kainavo 3,5 Lt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 24, 23:01)
blush2.gif  ax.gif  as galvoju orchideja siuvineti ant tokios ar panasios  ax.gif  o kur tu pirkai?nes kasiuluose tai tik likuciuose radau  blush2.gif  tai kazin cia deficitine preke,ar visada tokiu buna? g.gif

Aš audinį pirkau ne internetu, o parduotuvėje "Geros akys". Jų parduotuvių yra Vilniuje, Kaune ir atrodo Panevėžyje. smile.gif Bet kiek atsimenu šių audinių ir internetinėse parduotuvėse būna daug. Jis net pigesnis už baltą Aidą biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 rugsėjo 2011 - 10:26
[quote=Višniukė,2011 09 25, 08:09]
Labas visoms darbstuolems 4u.gif

Nieko sau. Fantastika 4u.gif Net neįsivaizdavau, kad galima taip gražiai padaryti darbelį, viską sudėlioti susiūti ir dar pačiai schemą iš galvos sugalvoti siuvinėjant... thumbup.gif Lenkiuosi prieš tokius darščius ir gabius žmones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 08:09)
Po ilgesnes pertraukeles pristatau ir as viena is savo darbeliu

Va cia tai jooo wub.gif Negaliu akiu atplesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 08:09)
Labas visoms darbstuolems

Nuostabus darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 24, 20:48)
Tai jaučiu, nei viena nesiuvinėjote Kalėdinių kojinių? Aš tai susižavėjusi Dimensions viskuo, tai va kokių čia kojinių yra gražių


Zhuvycia turiu pora Dimensions kalėdinių kojinių rinkinių, tik nesiryžtu jų siuvinėti. Jei labai neskubu, tai šiandien bandysiu nufotografuoti ir įkelti nuotraukas, kas sudaro rinkinį.
Atsakyti
dekui 4u.gif
Atsakyti
Labutis mergaites, iskau tokiu shemuciu su siuliuku numeriukai kurie naudojami siuose paveiksluose.
http://radikal.ru/F/...893e33.jpg.html
http://radikal.ru/F/...4eddef.jpg.html

Aciukas visoms, kurios man pagelbes, labai labai man reikia 4u.gif
Atsakyti