Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos smile.gif Noreciau paklausti mergaiciu gyvenanciu Londone, kur reminate savo darbelius?
Atsakyti
Merginos, gal kas uzmatete kur galima butu nusipirkti tokios aidos:
user posted image
Turiu visas schemas tik reikia is kazkur gauti medziaga. Gal cia ne aida? Gal kokia kitokia medziaga. Pagal schema tai siuvineta tk mergina, o visas fonas tai tokia medziaga pereinanciu spalvu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 24, 16:12)
Merginos, gal kas uzmatete kur galima butu nusipirkti tokios aidos:
[url=http://www.radikal.ru]Turiu visas schemas tik reikia is kazkur gauti medziaga. Gal cia ne aida? Gal kokia kitokia medziaga. Pagal schema tai siuvineta tk mergina, o visas fonas tai tokia medziaga pereinanciu spalvu  ax.gif



Aš apie medžiagas nusimanau tai nelabai daug, bet beveik garantuoju, kad čia tikrai ne aida, tokiam prabangiam darbui turbūt aidsa nebūtų naudojama. Greičiausiai čia bus koks ewe, dažytas rankomis g.gif ar kita siuvinėjimui skirta medžiaga, bet dažyta manyčiau rankomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 24 rugsėjo 2011 - 16:12
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 24, 17:12)
Merginos, gal kas uzmatete kur galima butu nusipirkti tokios aidos:

Turiu visas schemas tik reikia is kazkur gauti medziaga. Gal cia ne aida? Gal kokia kitokia medziaga. Pagal schema tai siuvineta tk mergina, o visas fonas tai tokia medziaga pereinanciu spalvu  ax.gif

cia turbut dazyta pagal rinkini ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, o gal kuri esate kada siuvinėjusi Kalėdines kojines? Nepalaikykite manęs apsikrėtusia amerikonėjimo manija, nes man labai gražu vis dėlto ta tradicija, bet labiausiai tai, kad kiekvienas vaikas turi savo kojinę, kurią naudos Senis per Kalėdas dar daug daug metų. Aišku, iki šių Kalėdų 5 kojinių išsiuvinėti nebespėsiu, čia aš apie kitų metų Kalėdas jau galvoju lotuliukas.gif Man atrodo, kad tas kojines išsiuvinėti (man gražu tik tos, kur visiškai pilnai padengtos paveikslu) baisiai didžiulis darbas, jeigu viena kojinė gaunasi 41 cm (žiūrėjau rinkinius Dimensions). Ir siuvinėjimas ten gana smulkus. Gal kuri turite pavyzdėlių savo išsiuvinėtų kojinių?
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 24, 11:23)
Na dabar bandziau kelti per kita prigrama gal matysis normaliai mano darbeliai


Saulėgrąžos mielos, o žirgelį siūlau perrėminti, ištempti medžiagą.

QUOTE(timi @ 2011 09 24, 12:18)
Draugės mergytei  smile.gif


Labai mielas wub.gif

QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 24, 13:28)
Visi nauji darbeliai gražuoliai tikri, super 4u.gif
O aš tai va irgi parodyti noriu naujausią savo darbą.  smile.gif Nieko ypatingo, bet man mielas.


Uch, kaip gražu, koks kruopštus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 24, 10:23)

Kai buvo maža foto,maniau gal vaidenasi,na bet kai jau normali tai atsiprašau,bet toks jausmas,kad tas žirgas visškai net nelygintas,nes lenkimo linija matosi ir neištemptas schmoll.gif labai labai prastina darbą. Tikrai pasistenkite išlyginti ir ištempti,pačiai rezultatas labiau patiks mirksiukas.gif

QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 24, 12:28)

Orhidėja wub.gif labai mėgstu o dar ant dažyto audinio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 24, 17:16)
cia turbut dazyta pagal rinkini  ax.gif

Tai jauciu net neverta paciai ieskot medziagos, pirktis siuliuku. Turbut ant vienspalves aidos nesiziures g.gif
Ebay radau toki rinkini pardavineja tai geriausia bus gatava nusipirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 24, 13:46)
dazyta aida  ,pirkti yra jos ax.gif

oi,geras,nezinojau ax.gif turiu jau orchideju schema savo kompe uzsislepusi,tai,manau,reiktu paieskoti tokios medziagytes,nes ant baltos nesiziures,ant lino nenoriu(nemoku dar)o ant tokios spalvotos,tai butu liux wub.gif
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2011 09 24, 11:18)
Draugės mergytei  smile.gif



QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 24, 11:42)
Man tai tas arkliukas labai toks įdomus, raudonom akim, baltarusiškas ar tai ukrainietiškas labai, bet gražus kažkoks.  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 24, 12:28)
Visi nauji darbeliai gražuoliai tikri, super 4u.gif
O aš tai va irgi parodyti noriu naujausią savo darbą.  smile.gif Nieko ypatingo, bet man mielas.

visi darbai ypatingi. Juk ties laiko ir pastangų idėta buna. Graži orchideja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 24, 12:28)
O aš tai va irgi parodyti noriu naujausią savo darbą.

Gražus darbelis 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau įrėmintą seniau rodytą metriką. Užsakovė plėvelę pamiršo nuimt. Bet džiaugiusi, kad turiu bent tokias foto ir galimybę pamatyti galutinį rezultatą.
user posted image

Bei šiandien padovanotą metriką - greituką.
user posted image

Už nuotraukų dydį nepykit, kam bus per didelės. Nu tingiu ir neturiu poreikio kurti dar vieną savo darbų talpyklą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 24 rugsėjo 2011 - 19:14