Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(nepriekaistinga @ 2011 09 23, 22:16)
Labukas merginos, noreciau Jusu pagalbos. Duktereciai labai patinka aviukas sonas, tai noreciau kazka issiuvineti, taciau panarsiusi po interneta radau vos kelias schemas. Gal yra mokanciu elgtis siuvinejimo programa, na ta, kur ikeli bet koki paveiksleli, o ta programa viska subraizo ir padaro schemute  ax.gif Buciau labai dekinga, jei kas galetu man pagaminti schemute 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Turiu vieną aviuko Šono schemutę. Parašyk až, jei nori, atsiųsčiau. O schemas su programa iš paveiksliukų daro narė Ssl smile.gif Praeitoje temoje merginos jos kontaktus tikrai yra nurodžiusios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 23, 20:38)
Stai dar vienas mano darbelis.....

gražus. gaila kad iš arti neduoda pažiūrėt
Atsakyti
Na dabar bandziau kelti per kita prigrama gal matysis normaliai mano darbeliai
user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]
Papildyta:
Oi atsiprasau uz tokes dideles foto nemoku sumazinti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 24 rugsėjo 2011 - 09:24
grazios saulegrazos labai wub.gif
Atsakyti
Draugės mergytei smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 24, 10:23)
Na dabar bandziau kelti per kita prigrama gal matysis normaliai mano darbeliai
Papildyta:
Oi atsiprasau uz tokes dideles foto nemoku sumazinti verysad.gif


Man tai tas arkliukas labai toks įdomus, raudonom akim, baltarusiškas ar tai ukrainietiškas labai, bet gražus kažkoks. bigsmile.gif
Atsakyti
Vat ir aš nors tokių, mano akimis "saldiuškų", nemėgstu, bet tas žirgelis tikrai mielas smile.gif
Atsakyti
Visi nauji darbeliai gražuoliai tikri, super 4u.gif
O aš tai va irgi parodyti noriu naujausią savo darbą. smile.gif Nieko ypatingo, bet man mielas.
user posted image
Atsakyti
agniuu3 labai grazus darbelis 4u.gif smile.gif thumbup.gif man paciai labai patinka orchidejos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 24 rugsėjo 2011 - 11:42
QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 24, 13:28)
Visi nauji darbeliai gražuoliai tikri, super 4u.gif
O aš tai va irgi parodyti noriu naujausią savo darbą.  smile.gif Nieko ypatingo, bet man mielas.


idomus variantas thumbup.gif pasportukas per baltas,nes atrodo nuogas biggrin.gif arba reikejo pasporta deti dviguba,kai sakiau ,darbelis viduje labai grazus,o uz jo plika ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 rugsėjo 2011 - 14:25
QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 24, 10:28)
Visi nauji darbeliai gražuoliai tikri, super 4u.gif
O aš tai va irgi parodyti noriu naujausią savo darbą.  smile.gif Nieko ypatingo, bet man mielas.

oi,man irgi orchidejos labai patinka thumbup.gif turiu namie gal apie trisdesimt. ax.gif o kaip cia fonas siuvinetas,ar cia kokia spec medziagyte? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 24, 16:37)
oi,man irgi orchidejos labai patinka  thumbup.gif  turiu namie gal apie trisdesimt. ax.gif  o kaip cia fonas siuvinetas,ar cia kokia spec medziagyte? g.gif

dazyta aida ,pirkti yra jos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 rugsėjo 2011 - 14:46