Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2011 09 21, 23:04)
Įrėminau šiandien zyliukes ir Nimue paukštę.

Zylutės tiesiog fantastiškos wub.gif Spalvytės švelnios, labai labai wub.gif

QUOTE(Little angel @ 2011 09 22, 08:36)
Kažkaip anksčiau ir galvojau, kad va jei paveikslai kabo ant tos pačios sienos, tai būtinai vienodi rėmai, vienodi paspartai ir panašiai... Bet pasižiūrėjus net albumus, galerijas, kad tikrai ir paspartai ir net rėmai skirtingi būna (bet nėra stipraus kontrasto, pavyzdžiui nėra siaurų rėmelių, metalo spalvos, ar kokių ryškių kurie jau gal ir pjautųsi), tai nuomonę pakeičiau...

drinks_cheers.gif Man labai gražu kai ant tos pačios sienos pakabintų skirtingų paveikslų, skirtingi rėmai. Juk ne triptikas. Tarpusavyje rėmai ir stilistiškai, ir spalviškai puikiai dera. Pakabinta irgi thumbup.gif Tik varlės paveikslui šiame kontekste labai norėtųsi nors šiek tiek tamsesnio audinio. Šalia Nimue labai jau baltas audinys atrodo ax.gif
Atsakyti
Varlius siuvinėtas ant Zweigart olive green vintage 32ct lino, tiesiog gal ten nesimato, čia geresnė foto:
user posted image user posted image

Na o čia kam įdomu kiek laiko užtruko ir kokie audiniai naudoti:
*2010-08-28 pradėtas, 2011-01-15 baigtas Dimensions rinkinys "Chickadees and lilacs"
Nors rašo kad 14ct ivory aida, bet visgi manau, kad tai 16ct, nes dydis gavos 39x29,3cm

*2011-03-15 pradėtas, 2011-05-22 pabaigtas Nimue "Le Martin Pecheur" Snapelis kiek perdarytas, siuvinėta ant 32ct Peach vintage zweighart lino, naudotas varinės spalvos čekiškas metalikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 22 rugsėjo 2011 - 08:55
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 22, 07:05)
Man gal norėtųsi vienodų rėmų g.gif  Nežinau, tiesiog taip pagalvojau, pamačiusi pasaką.

man kazkaip irg nesiziuri g.gif

QUOTE(Little angel @ 2011 09 22, 07:46)
nu kaip sakant kiekvienam savo biggrin.gif  bet ačiū kad pastebėjot bent 4u.gif  man tai rėmai tobuli, ir jokių kitų ir kitų atspalvių net nesutikčiau dėti... Beje tas mėlynas rėmas kainavo 88litai/metrą, o persikinis 44litai/metrą...

kitokios spalvos remo,tai ne neisivaizduoju.nuostabiai atrodo,tokios gyvos...
Atsakyti
mergaitės,
kokios tai bus spalvos:
onyx-tamsi medaus?
cadet - ?
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 09 22, 09:43)
Zylutės tiesiog fantastiškos wub.gif Spalvytės švelnios, labai labai wub.gif
drinks_cheers.gif Man labai gražu kai ant tos pačios sienos pakabintų skirtingų paveikslų, skirtingi rėmai. Juk ne triptikas. Tarpusavyje rėmai ir stilistiškai, ir spalviškai puikiai dera. Pakabinta irgi thumbup.gif Tik varlės paveikslui šiame kontekste labai norėtųsi nors šiek tiek tamsesnio audinio. Šalia Nimue labai jau baltas audinys atrodo ax.gif

Spalviskai taip, bet stilistiskai user posted image Nors nesigincysiu, gal ir nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 21, 23:04)
Įrėminau šiandien zyliukes ir Nimue paukštę.



zyliukės fantastiškos wub.gif wub.gif ir rėmas tinka thumbup.gif
tokius darbus galima parodose parodyt, negėda thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 22, 07:36)
Sakiau, dar į vonią antrą paveikslą pagamint reik ir vsio... Dabar visi darbai gaminami neskirti kabinimui ant sienos biggrin.gif

Oi koks smalsumas apeme.....O kos jau kabo vonios kambary?... ax.gif Taip idomu,nes pati jau daugiau kaip pusmeti audziu minti kazka pasisiuvinet butent siai vietai-man taip grazu,tik neturiu dar tokio,kurio labai labai noretusi. Idomu kokio stiliaus Jus renkates,nes skonis,kaip matau,tikrai puikus 4u.gif
Puikus skoningi Jusu darbai thumbup.gif 4u.gif

Atsakyti
ONYX
CADET
Atsakyti
Zylutės tai tiesiog išvertė iš koto...


Bet ar pastebėjote, kaip visos dabar kritikuoti suskato? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Labai smagu, reiškia žmonės savo skonį, ir puiku. O Little angel ramiai kritiką atreminėja thumbup.gif
Atsakyti
O ko čia tos kritikos neatreminėt, kai žinau tiek darbo vertę, tiek savo vertę smile.gif

Ačiū mergaitės už įvertinimus, įvairius kaip sakant, smile.gif
kritikuokit, padiskutuosim kaip sakant, biggrin.gif

Kalbant apie vonią, tai vonioj tokios karvės dabar kaba:
user posted image user posted image

O planuoju virš rankšluosčių tris pelytes išsiuvinėt, kur plaukia graikinių riešutų kevaluose. Tik dabar paveikslėlio po ranka neturiu, kad parodyt
Atsakyti
DVI, dėkui 4u.gif
Atsakyti
laba diena... prasau jusu pagalbos. sugedo kompas ir su juo isnyko nedabaigto siuvineti paveikslo schema per PM programele doh.gif .... gal kuri turite savo archivuose PM programeles nulauzimo creka? buciau labai dekinga uz pagalba.... labai butu gaila mesti tiek darbo pareikalavusi laukinio zirgo paveiksla
Atsakyti