Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2011 09 22, 00:04)
Įrėminau šiandien zyliukes ir Nimue paukštę.


Puikūs darbai: ir zyliukės, ir ypač nimukė. Atgaiva akims wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 21, 23:30)
nuostabus darbai,kiek kruopstumo ,ir kantrybes  wub.gif  thumbup.gif ta varle dabar nedera prie graziuju nimue  ax.gif


Dėkui,
Bet man varlės dizainas ne ką prastesnis ir tikrai nenusileidžia Nimue...

Juoba, kad dabar turiu pasakų sieną: biggrin.gif
"susitiko karta princesė ant mėlynos paukštės princą varliną, pasibučiavo. Varlinas žmogeliuku pavirto, ir juodu laimingai ir ilgai ant grybo gyveno... Nu o tas tarakonas ant berniuko galvos tai mūsų šuo" biggrin.gif Matai, kad sudėliojau taip, kad varlė ir paukštė į grybą žiūri?

Ir žinant tokią sutrumpintą pasakaitę viskas kuo puikiausiai dera. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 22, 00:11)
Juoba, kad dabar turiu pasakų sieną: biggrin.gif

Man gal norėtųsi vienodų rėmų g.gif Nežinau, tiesiog taip pagalvojau, pamačiusi pasaką.
Atsakyti
Labas rytas! Merginos, atsiliepkite, kuri siuvinėjot neseniai tokią širdutę stilizuotą ant lino, balti ir metalizuoti, lyg auksiniai atspalviai, tokia vestuvėms ar pan., buvo parašyta "kartu xxx dienų" arba gal inicialai ir data, kažkas tokio. norėčiau tėvams išsiuvinėt, kažin spėčiau per 2 savaites? ir schemos aišku neturiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 22 rugsėjo 2011 - 07:25
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 22, 08:05)


Na jie ne vienodi, bet spalviškai nesipjauna, juoba kas tinka vienam darbui, tas netinka kitam. Pavyzdžiui porelės rėmas būtų per sunkus, tiek varlei, tiek paukštei. Paukštės rėmas derintas prie audinio persikinio atspalvio ir varinio metaliko, o kituose darbuose jo nėra, tad ir netiktų, o varlės rėmelis buvo gautas dovanų ir šiaip Nimue jis būtų per paprastas...

Kažkaip anksčiau ir galvojau, kad va jei paveikslai kabo ant tos pačios sienos, tai būtinai vienodi rėmai, vienodi paspartai ir panašiai... Bet pasižiūrėjus net albumus, galerijas, kad tikrai ir paspartai ir net rėmai skirtingi būna (bet nėra stipraus kontrasto, pavyzdžiui nėra siaurų rėmelių, metalo spalvos, ar kokių ryškių kurie jau gal ir pjautųsi), tai nuomonę pakeičiau... Na mano akiai jie nesipjauna, mb taip pat.... Tik jau pyksta kaip kad pas kokius pedagogus biggrin.gif Tai kambary kol kas nieko nenusimato (neskaitant haedo, po n metų)...

Sakiau, dar į vonią antrą paveikslą pagamint reik ir vsio... Dabar visi darbai gaminami neskirti kabinimui ant sienos biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Little angel,2011 09 21, 23:04]
Įrėminau šiandien zyliukes ir Nimue paukštę.

Labai gražūs paveikslai 4u.gif Tik va man asmeniškai mėlynas rėmas nelabai patiko. Na pats rėmas tai gražus, bet šiek tiek kitokio mėlyno atspalvio norėtųsi. Bet paveikslai tai tiktai super thumbup.gif
Atsakyti
nu kaip sakant kiekvienam savo biggrin.gif bet ačiū kad pastebėjot bent 4u.gif man tai rėmai tobuli, ir jokių kitų ir kitų atspalvių net nesutikčiau dėti... Beje tas mėlynas rėmas kainavo 88litai/metrą, o persikinis 44litai/metrą...
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 22, 08:46)
nu kaip sakant kiekvienam savo biggrin.gif  bet ačiū kad pastebėjot bent 4u.gif  man tai rėmai tobuli, ir jokių kitų ir kitų atspalvių net nesutikčiau dėti... Beje tas mėlynas rėmas kainavo 88litai/metrą, o persikinis 44litai/metrą...

Tai kiekvienam savo skonis. Svarbiausia kad šeimininkei patiktų smile.gif O jau kitų nuomonė tai visiškai nesvarbi smile.gif
Atsakyti
Man tas melynas remas isvis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 21, 23:04)
Įrėminau šiandien zyliukes ir Nimue paukštę.


Nimue man patinka, bet zylutės tai nuostabios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 22, 09:46)
nu kaip sakant kiekvienam savo biggrin.gif  bet ačiū kad pastebėjot bent 4u.gif  man tai rėmai tobuli, ir jokių kitų ir kitų atspalvių net nesutikčiau dėti... Beje tas mėlynas rėmas kainavo 88litai/metrą, o persikinis 44litai/metrą...

reminti abu tobulai,nei atimsi, nei pridesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 21, 23:04)
Įrėminau šiandien zyliukes ir Nimue paukštę.

wub.gif ir darbai ir rėmai nuostabūs, labai rūpi ant kokio lino nimuke siuvinėta
Atsakyti