Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos 4u.gif Seniai besilankiau, tikrai visų nuostabūs darbeliai wub.gif
Kažkada pamenu rodėmės pirmuosius savo darbelius, aš irgi šiandien juos radau, kokie sudėtingi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

Aš apstojusi kažkaip, nes truputį baisu, kad nekokybiška vis gi mano schema ir bus negražu nors labai noriu to paveikslo g.gif blink.gif galvoju dar ką daryti..o gal kuri esate siuvinėjusi šį paveikslą? wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 09 21, 10:24)
monetos tos kiniškos, su skylutėm tokios. bandysiu kažkaip prisiūt, nes originaliam rinkiny jos dar su auselėm prikabinimui smile.gif

Man gera ir lengva undinėles siuvinėt, su karoliukais viskas sulėtėja, bet malonumas nuo to nemažėja biggrin.gif bet kol suradau sau patinkančią mirabilę, tai daug damų peržiūrėjau  rolleyes.gif


na man varlė ir katinas nelabai, oval Mirabile labai wub.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 09 21, 10:26)
As vakar pasiemiau pasportus savo prancuziskai kavai.

Labai gražu, aš dėčiau rudą kaip [as[ortas rėmą.

QUOTE(beladona @ 2011 09 21, 12:53)
Sveikos adatos drauges wink.gif


dizainas man nelabai, bet darbelis atrodo gražiai.

QUOTE(Winter_Tale @ 2011 09 21, 15:40)
Laba diena  4u.gif 

Labai norėčiau, kad man patartų puikiosios šios temelės siuvinėtojos kryželiu...

Aš siuvinėjau šį paveikslą.. Labai patiko.
Dėl aidos - ji išskalbus ir išlyginus tikraio atgauna savo standumą, viskas bus gerai.
Sėkmės darbuojantis.
beje, ten dalinių kryžiukų nepamenu, tik pusinius.
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2011 09 21, 20:52)
Sveikos 4u.gif Seniai besilankiau, tikrai visų nuostabūs darbeliai wub.gif
Kažkada pamenu rodėmės pirmuosius savo darbelius, aš irgi šiandien juos radau, kokie sudėtingi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aš apstojusi kažkaip, nes truputį baisu, kad nekokybiška vis gi mano schema ir bus negražu nors labai noriu to paveikslo g.gif  blink.gif galvoju dar ką daryti..o gal kuri esate siuvinėjusi šį paveikslą? wub.gif

Tu dar mazesnius paveiksliukus sudek ir tada paprasyk patarimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 21 rugsėjo 2011 - 20:02
QUOTE(Dvi @ 2011 09 21, 21:01)
Tu dar mazesnius paveiksliukus sudek ir tada paprasyk patarimo  lotuliukas.gif


Man tai atrodo jog ir taip matosi tie žirgai, jeigu jau siuvinėjai tai žinosi, nes ten ne schema, o nuotrauka lotuliukas.gif lotuliukas.gif tiesiog domina ar kas nors siuvinėjo tokį paveikslą, tada paklausčiau dėl schemos detalių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 21, 10:19)
man sios grazios be proto  smile.gif Mirabilia . Winter Queen ir Spring Queen

Man šiose ir kitose panašiose trūksta krėslo kur jos sėdi, nes dabar kažkaip ore atrodo pritūpusios g.gif . Mano Mirabilios favoitės- undinės.

QUOTE(beladona @ 2011 09 21, 11:53)
Parodysiu ka per vasara pagaminau  ax.gif

Gražios vasariškos gėlės, bet man kaip nemėgstančiai šalto oro norisi žalsvo pasparto- toks jausmas, kad tada nesibaigianti šiluma iš jo trykštų

QUOTE(Klajokle @ 2011 09 21, 14:24)
va,ireminau...yra klaidu,bet ne i paroda desiu  blush2.gif

Labai vasariška, lengva, žodžiu gražu wub.gif
Buckizs- o schemą iš kur traukei- čia vos ne esminis klausimas sprendžiant dėl jos kokybės. Nes pvz. igolki.net ar xrestikom.ru tikrai blogos savadarbės schemos sukrautos.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 09 21, 22:35)
Man šiose ir kitose panašiose trūksta krėslo kur jos sėdi, nes dabar kažkaip ore atrodo pritūpusios  g.gif . Mano Mirabilios favoitės- undinės.


jo tikrai hihihi.gif o undinems vandenuko tada biggrin.gif

norejau merginu paklausti koki pasiulyt galit lina kokybiska ax.gif sviesiai pilkos spalvos ,ir is kur geriausia uzsisakyti,kiek kainuoja gavimas,ar kaip cia pasakyt g.gif ar siuntimas....ir ar i namus atnesa ax.gif nes jau atsibodo visokias drobes pirkt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 rugsėjo 2011 - 21:52
QUOTE(Dvi @ 2011 09 21, 20:14)

Labai taktiškai viskas išsakyta.

Labas vakaras.
Aš visada esu už kritiką,ji skatina tobulėti.............. bent jau mane. Taip pat ir aš žaviuosi MiniM darbais,bet juk ir man tik pradedančiai tuos kryželius dėlioti tą išlavintą skonį,subtilumą,kryželių lygumą išgauti ir atrasti reikia dar labai daug metų siuvinėti. Bet tai nereiškia,kad negaliu rodyti darbo kurį jau kažkas yra siuvinėjęs,nes tai bus tolygu "kinietiškai štampovkei" blush2.gif bet nors ir toks pat darbas juk jis kiekvienos įrėminamas kitaip ir atrodo visai kitaip.
Atsakyti
Įrėminau šiandien zyliukes ir Nimue paukštę.

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Foto daryta gal prieš pusvalandį, kažkada kai pavyks padaryti prie geresnio apšvietimo perdarysiu, bet labai nekantravau parodyt
O va taip jie be rėmų atrodė:
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 21, 23:04)
Įrėminau šiandien zyliukes ir Nimue paukštę.

Zylutės man labai labai gražios wub.gif
Atsakyti
Little Angel- zyliukės nerealios wub.gif - jau spalvų grožis wub.gif
Uodegyte- undinėms vandenį galima su gera medžiaga apžaisti- Facebooke tokių grožių prisižiūrėjau, kad net galva apsisuko...
Atsakyti
Dimensions, originalus rinkinys visgi smile.gif Man jos dieviškos. Na tokios skanios spalvos, tokios pačios gaivios, kad nerėminau tol kol pinigėlių neatsirado, nes tokį grožį į belenkokius rėmus kišt tai jau ne... O va šituose rėmuose jos dar labiau išryškėjo, ir pats rėmas paveikslo negesina ir į save akių koncentracijos netraukia... Paspartų nedėjau, nes darbas ir taip didelis, o man dar didesnio nereikėjo.

Na o Nimue dizainai, tai ne visiems patinka. Aš keli darbus turiu, kelis planuose, kitų nesiuvinėju nes neturėsiu kur dėt...
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 22, 00:04)

nuostabus darbai,kiek kruopstumo ,ir kantrybes wub.gif thumbup.gif ta varle dabar nedera prie graziuju nimue ax.gif
Atsakyti