Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

O kam perkalbinėt? biggrin.gif Juk jų vestuvės, lai daro, kaip jie nori ax.gif
Mes savo vestuves šventėm vieną dieną, iškart po vestuvių, tik persirengę lėkėm į oro uostą ir išskridom medaus mėnesio. wub.gif
Atsakyti
Na nes laiko priktruks, plius ta pacia diena bus ir ju vaikelio krikstynos, mes taip pat busim ir kriksto teveliai. Tiek daug visko jau prisirinkus, viska noretusi panaudoti. Musu vestuves buvo dvi dienas, bet norejosi dar pabuti, tai trecia diena namuose dar sventem smile.gif
Atsakyti
Na matai, sakai Jūsų vestuvės buvo 2 dienas, bet vistiek pritrūko biggrin.gif Tai koks tuomet skirtumas mirksiukas.gif Aš tai jaudinuos ne kaip viską suspėt padaryt, bet kaip įdomiau ką sugalvot, kad nebūtų girdėta, matyta ir t.t. ax.gif Man atrodo geriau mažiau, bet kokybiškai, nei daug, bet skubant ir perspaudžiant viską drinks_cheers.gif Bet... žinoma visų turbūt skirtinga nuomonė ir darom taip kaip mes įsivaizduojam ir kaip jaunieji pageidauja.

Mūsų jaunieji susitiks bažnyčioje, nebus nei išlydėtuvių iš namų, nei porų pažindintuvių (nes ir taip gyvenime visi porom), bet vistiek noris kažką įdomaus sugalvot. Kadangi abu pajudės iš to pačio miesto, galvoju prieš išvažiuojant į bažnyčią užsukt pas abu, kad parašytų viens kitam laišką pvz. "kaip šįryt aš jaučiuos, ką galvoju" ir t.t., ir dar spėt nuvežt, kad perskaitytų. Prisimenant koks buvo jauduliukas galvojant apie tai ką dabar daro ir kaip jaučiasi mano būsimas vyras, norėtųs kažkaip tą įamžinti jiems... wub.gif Ką kitos piršlienės, kurių vestuvės netradicinės ir panaši situacija, galvoja?
Atsakyti
Originali ideja, pas mus tai viskas vyks anksti, nes jau 10.50 rotusej turi buti. Na dar yra laiko, manau sitoj temoj dar rasiu kanors tikrai grazaus ir originalaus.
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2011 11 03, 16:07)
kad parašytų viens kitam laišką pvz. "kaip šįryt aš jaučiuos, ką galvoju" ir t.t.,


super ideja:) as pasivogsiu ja taip pat:)

man vestuve sjau laaaabai greit:) gruodzio 17d.smile.gif scenarijus kaip ir yra:) bet dra duag ka reikia susipirkti ir pasidaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kandaliza: 03 lapkričio 2011 - 16:50
QUOTE(kandaliza @ 2011 11 03, 17:48)
man vestuve sjau laaaabai greit:) gruodzio 17d.smile.gif scenarijus kaip ir yra:) bet dra duag ka reikia susipirkti ir pasidaryti.

O, tai jau ne už kalnų bigsmile.gif Kokios vestuvės bus? Žiema, gamtoj sunkiau pasibūt, ką įdomaus sugalvojot? ax.gif
Atsakyti
Labutis visoms smile.gif Prisiduodu, svociausiu rugsejo 29, pagaliau jau zinau data thumbup.gif gal priejima i pasta svociu ax.gif 4u.gif gal kas kokiu 4u.gif ideju lenkisku rusisku vestuviu turit?
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2011 11 03, 10:34)
drinks_cheers.gif  pritariu ir aš, juk laiko dar likę nemažai, tad tikrai viską ir pati galite pasidaryti, ir pigiau ir daug maloniau, kai žinai kiek dasidėjai į šį darbelį  thumbup.gif


nu taip savo aisku maloniau.ziuresiu kaip cia kas gausis dekoju uz nuomoenes .jaunieji nori dvieju dienu ir su tradicijom .tai vat ir pergyvenu kad viskas butu gerai.o galit pasakyt ta rytini suri as turiu kazkur uzsakyt? ir kas paer zaidimas yra braskes ir agrastai .nes zaidimus buvau kaip ir sugalvojus bet vakar dar paskaiciau kad reik kazko kol jaunieji fotografuosis.
Atsakyti
QUOTE(eviukasss @ 2011 11 03, 19:04)
o galit pasakyt ta rytini suri as turiu kazkur uzsakyt? ir kas paer zaidimas yra braskes ir agrastai .nes zaidimus buvau kaip ir sugalvojus bet vakar dar paskaiciau kad reik kazko kol jaunieji fotografuosis.


taip, sūriu turi pasirūpinti piršliai (jei jau pagal tikrąsias tradicijas tai naminis turi būti) beje, ryte taip pat dar yra duodamas ,,jaunųjų išspaustas meilės eleksyras,, pas mus buvo ,,sheridan,, gėrimas smile.gif bet aišku kiekvienas gali koreguoti savo scenarijų pagal save smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2011 11 03, 20:18)
taip, sūriu turi pasirūpinti piršliai (jei jau pagal tikrąsias tradicijas tai naminis turi būti) beje, ryte taip pat dar yra duodamas ,,jaunųjų išspaustas meilės eleksyras,, pas mus buvo ,,sheridan,, gėrimas  smile.gif bet aišku kiekvienas gali koreguoti savo scenarijų pagal save  smile.gif

aciu uz ideja 4u.gif sito kazkaip nezinojau ir skaicius niekur nebuvau.sakau zalia as dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera @ 2011 11 03, 22:47)
aciu uz ideja  4u.gif  sito kazkaip nezinojau ir skaicius niekur nebuvau.sakau zalia as dar biggrin.gif


tam ir yra šis forumas, kad viena kitai padėtume 4u.gif
P.S. antros dienos rytą, kai piršliai eina kelti svečių, duoda ,,piršlio kraują,, pas mus buvo ,,trejos devynerios,, - tai visiem labai patiko, kai kurie spardėsi, kad negers, bet kai paragaudavo dar prašydavo biggrin.gif
Nors dažniausiai bent jau seniau piršlio kraujas būdavo visokių gėrimų mišinys, bet mes pagailėjom savo svetelių biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Duosiu idėją antros dienos rytui. Pati esu taip dalyvavusi: ryte tas kas eina kelti, tradiciškai nešasi butelį baltos ir užkandos. Visiems siūloma čerkelė. Paprastai iš ryto niekas to nenori. O prikolas tame, kad ten gryniausias vanduo, o pradeda gerti kaip šnapsą. Vaizdelis būna, patikėkit biggrin.gif Juokėmės iki ašarų. Reakcijos thumbup.gif . Kad nesuprantantys juokų neįsižeistų, galima turėti ir antrą jau tikro stipraus gėrimo butelį ir pristatyti jį kaip skonio receptorių pagerintoją ar panašiai.
Atsakyti