Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

labukas na ka as jau po visko ax.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutes busimos ir buvusios svociutes. Manes taip pat laukia tokios laaabai atsakingos pareigos. tik dar siek tiek laiko turiu iki birzelio biggrin.gif
Bet jau dabar pradedu skaitineti, kad ne tiek daug islaidu supultu i viena vieta.
Atsakyti
QUOTE(dks @ 2011 10 31, 20:27)
Sveikutes busimos ir buvusios svociutes. Manes taip pat laukia tokios laaabai atsakingos pareigos. tik dar siek tiek laiko turiu  iki birzelio  biggrin.gif
Bet jau dabar pradedu skaitineti, kad ne tiek daug islaidu supultu i viena vieta.

Taip taip skaitinek, nes atrodo buna laiko daug, o jis pralekia, ziuri ,kad jau ir vestuves. As ruosiausi pries pusmeti kai jaunieji pakviete.
Atsakyti
Labukas merginos. Man irgi teks pirsliauti lapkricio 26 d. vestuvese. Jau deliojuos scenariju, o laikas labai greit bega. gal kas turite darbo pazymejimus kirpejos ir siuvejos?
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 10 31, 11:12)
labukas na ka as jau po visko  ax.gif  smile.gif


na ir kaip sekėsi? smile.gif
Atsakyti
sveikos svociutes,noreciau ir as i jusu gretas isijungti,nors vestuves tik vasara.bet labai noriu kad viskas pasisektu nes eisiu pirma karta.o dar mes uzseny o vestuves bus Lietuvoj.tai va labai norisi viska suplanuot kad nieko netrugtu ir nepasimirstu.susirinkau jau labai daug ideju.galvoju ar verta pirkt scenariju su visais tais diplomais? tik va bijau kad paskiu man netiks ar ne patiks ir bus pinigai i bala.
Atsakyti
Man rods, jei turi ūpo savom rankom prisiliest, tai nieko tu nepirkinėk, pati gali padaryt geriau ir kūrybingiau.
Atsakyti
smile.gif+2011 11 03, 09:31-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 11 03, 09:31)
Man rods, jei turi ūpo savom rankom prisiliest, tai nieko tu nepirkinėk, pati gali padaryt geriau ir kūrybingiau.


drinks_cheers.gif pritariu ir aš, juk laiko dar likę nemažai, tad tikrai viską ir pati galite pasidaryti, ir pigiau ir daug maloniau, kai žinai kiek dasidėjai į šį darbelį thumbup.gif
Atsakyti
Gal turite paveiksleliu, kurie tiktu kirpejos ir siuvejos pazymejimams?
Atsakyti
Sveikos, as irgi noriu jungtis prie jusu. Pirsliausiu kitu metu liepos 7 d. Tai mums su vyru bus pirmas kartas. Tikrai labai jaudinames ir jau dabar pradejom ieskoti informacijos kas ir kaip.
Atsakyti
Vis paskaitinėju, pasirenku idėjų, bet neprisipažįstu, ir mums su vyru teks pirmą kartą piršliaut... biggrin.gif Bijau, kad tik viskas gerai ir linksmai būtų. Brolio vestuvės, tad ruošiuos iš visos širdies. Daug puikių idėjų susiradau bendrame paštukyje, pradėjau dėliotis viziją kaip viską įdomiau pateikt, nes vestuvės ne tradicinės ir tik vieną dieną. Švęsime gegužės pabaigoj, tad kas čia beliko... bigsmile.gif
Atsakyti
Mano sesuo ir tik viena diena nori, tai nezinau kaip cia viska reikes suspeti. Gal dar pavyks perkalbeti
Atsakyti