Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(mergyte1990 @ 2011 10 10, 14:16)
kur Mazeikiuose gamina laikrastukus vestuvems,reiketu tokio seno dizaino kaip pries 20metu

Paklausinek spaustuvese, jei netures kokio reikia- gal padarys kokio noresi.. 4u.gif .. Spaustuve Meskinas senamiestyje, arba Spaudos tinklas Azuolo PC.. drinks_cheers.gif Linksmos veseles 4u.gif Gal reik muzikantu?..Galiu rekomenduoti linksmus ir isradingus..
Atsakyti
Sveikos svociutes,

Pagaliau ir as "issipageriojau" po vestuviu. Atsventem spalio 1d., bet tik dabar prisedau. Norejosi poilsio, nes paskutines 2 savaites daug veiklos buvo, mazai miego. Be to vaikai po vestuviu abu apsirgo, tai va :-(.
Siaip pradejau atrodo is anksto ruostis, pries puse metu suzinojom, tai po truputi ir ziureinejomes. Nepaisant to, vistik didziaja dali darbu realizavau tik paskutinem savaitem. Tiesa, turejom nemazai prisiruose, tai ne viska per vestuves spejom padaryti.
2 kliurzos, kurias mano manymu apturejom per vestuves, tai:
1. zaidimus gamtoj prie uzkandziu ir fotosesijos, turejau pasiruosus su jaunaisiais, neivertinau, kad jaunieji pabegs fotosesijai. O visus kitus daiktus zaidimams buvom nusiveze i sventes vieta, tai nieko negalejau pakeisti. Nebuvo kuom uzimti sveciu :S
2. Muzikantai pakliuvo neblogi ta prasme, graziai dainavo, bet su vedimu buvo absoliutus nesusipratimas. Makalavo pirmyn atgal viska, net sveciai jau pradejo replikuoti. O mes su muzikante vis persikeisdavom "mandagiais komplimentais" viena kitos adresu. Cia pasigailejau, kad is anksto nepasiskambinau jiems ir nebandziau susiderint. Tiesa i vakara jau siek tiek normalizavosi santykiai, bet jau nelabai ir bereikejo. Patariu visoms pagalvot apie tai, gal ir nebloga ideja duot jiems savo scenarijus, zinoma, jei jie atsizvlegtu ir taikytusi.

Turejau daugeliui atveju pasiruosus zodzius, bet ne visais atvejais skaitem nuo lapu. Bet gerai buvo, kai gali pries tai pasiskaityt, o paskui lengviau kalbet perfrazuojant.
Dar darem tokius dalykus, kurie visai neblogai gavos:
balandzius, spyneles surakinom ir raktus 2 i upe, o viena prie helio balionu paleidom, akmenelius metem, bucinuku zaidima darem, vestuviu pastas + laiskas nuo busimo vaikelio, siknakruti, balionu putimas su dumplinem pompom, darysiu as, seimos banko valdyma su centais, palyda nakciai... ir dar gal kitu, dabar jau visko nebepamenu. Nezinau, kaip ikelti nuotraukas, galeciau kai ka parodyti, pvz. palydai nakciai darem tokias pagalveles sirdutes formos, visiems labai patiko. Cia true mano originali ideja, nuo nieko nenukopijuota.

Beje, labai noriu padekoti seretidei, nes ji vienintele kreipesi su konkrecia pagalba. Ir labai "dekoju" temos administratoriams, kurie stropiai mane auklejo del nenuoseklaus temu skaitymo ir neprijungimo i bendra buri. Jei perskaityti visas temas labai nuosekliai, tai kam tas svociuciu pastas, tada viso info is temu susirenki. Bet tikrai nuosirdziai aciu, nes buciau dar daugiau dariusi kazka paskutine minute ir dar maziau miegojusi :-)
Atsakyti
labukas mergytes 4u.gif as jau pradedu nerimauti blush2.gif delioju scenariju ir nebezinau ar gerai ar blogai ax.gif nu zodziu visko noris daug daryt o kas gausis bus matyti
o kad iteikti vestuvini laikrastuka? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 10 16, 16:20)
labukas mergytes  4u.gif  as jau pradedu nerimauti  blush2.gif  delioju scenariju ir nebezinau ar gerai ar blogai  ax.gif  nu zodziu visko noris daug daryt o kas gausis bus matyti o kad iteikti vestuvini laikrastuka? ax.gif



Viskas bus ok, tik reikia sventai tuo tiketi  mirksiukas.gif Man irgi norejosi daug, bet ideju, kuriu nespejau panaudot, liko dar bent 3 vestuvem, ir nuosirdziausiai uz tai dekoju visoms cia besirenkancioms 4u.gif  4u.gif  wub.gif Zinau, kad visos taip sako, bet tai tikra tiesa. Taigi- DIDZIAUSIAS ACIU 4u.gif  4u.gif  4u.gif


As savo laikrascius radau ryte saugiai pasleptus stalciuje blush2.gif Ir nors jie turejo buti isdalinti sveciams susirinkus iki pirmo stalo uzsedimo, taciau labai puikiai viskas gavosi, kai eidama su muzikantais visu zadinti, tuo paciu kam ne kam atsikelusiam padalinau spauda... Kai gandai apie laikrasti pasklido-pramiegoje patys mane susirado biggrin.gif Taigi iki pusryciu, kurie siek tiek uztruko, visi turejo ka veikti ir apie ka diskutuoti. Truputi issipleciau blush2.gif , bet trumpai tariant, sis variantas buvo labiau pavykes, nei suplanuotas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugniux6: 17 spalio 2011 - 18:34
O mes kadangi turėjom tik vieną vestuvių laikraštuką, tai jį tiesiog įteikėm jauniesiem kai ėjom dovanas dovanoti (prieš pirmą užsėdimą mirksiukas.gif )
Atsakyti
labukas gal kas galit man i email atsiusti loterija buciau labai dekinga ryt jau reikes vaziuot jai susipirkti tas smulkmenas blush2.gif po as jos neradu blush2.gif blush2.gif jjurgutee@gmail.com 4u.gif labai laukiu aciukas smile.gif
Atsakyti
Aš tai irgi norėč svočių pašto, nei oficialia buvau (bet užsiėmimais prisidėt teko), nei kur dabar užkviesta, bet visokias idėjas rankiojuos ir kartais jas panaudoju. Bet kaip nelegalė bijau adminų prašyt. hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, mielosios svociutes,

buvau pakviesta buti pirsliene pries dvi savaites smile.gif Deka Jusu visu pasidariau scenariju. Liko tik pasidaryti darbelius, nusipirkti dovaneles ir busiu pasiruosusi startui pirmajam:)
ax.gif
Darysiu jauniesiems albuma su foto.Turiu labai daug ju tokiu crazy fotkiu.Su loonapix programa jas dar perdariau.Gausis tikrai super albumas. Virseli kaip nors graziai papuosiu, ju nuotrauka uzdesiu smile.gif
Pradzioj, kai jaunikis atkeliauja pas jaunaja, nedarysiu jokiu prirakinimi, jokiu vynu ir t.t. Jaunikis musu tox linksmuolis, tai duosim jam gitara ir tures sudainuoti serenada:) Jaunoji pasirodys antrame aukste, balkonelyje ir nuleis rakciuka, su kuriuo jaunasis atsirakins duris:)
Toliau mastau dar gulbinu soki daryti.Gal kas turite sijonus??? galeciau perpirkti.nereiketu man siuti ax.gif
Isleisim jaunuosius i arabiska nakti.Uzdesim jaunajam ant galvos ta sultona kepure tokia:) blizgancia, jaunajai skarele su tais barskuciais.Ir iduosim saldainius dezuteje su ivairiom pozom:)
12 val.galvoju kviesti ugnies sokeja.Ja esu kvietus mamos jubiliejuj.Nu zinokit ispudis thumbup.gif nerealu.ten tokia jauna panele is Mazeikiu.
Dabar nezinau ka daryti su apdovanojimais. Medalius darysiu pati:)
Tai vat, jei kam ko reikia galiu atsiusti:) kreipkites.nes as niekieno pagalbos nesulaukiau 4u.gif nors daug kam rasiau...
Atsakyti
labukas nu ka scenarijus gatavas visos smulkmes sutvarkytos laukiu nekantriai penktadienio ax.gif
Atsakyti
gal kam pravers kaip ideja jaunavedziu dovanoms http://www.yippymomm...w-pulsing-love/
Atsakyti
http://www.pristatyk....php?readmore=4 nežinau ar jau buvo šis linkas įkeltas, bet pasidalinu, gal kam pravers, ten scenarijus piršlių smile.gif
Atsakyti
gal galite man i az parasyti prisijungimo duomenis , kur visos svociutes talpina vestuvem skirta medziaga.buciau begalo dekinga 4u.gif
Atsakyti