Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Nebeturiu laiko skaityti (sestadieni debiutas doh.gif ), tad gal padetumet.
Ar dauzote taures "ant laimes"? Ka tai progai pasakyti? g.gif
Atsakyti
labukas as irgi jau dirbu ta linkme bet niekur negaunu akmenuku tu spalvotu surasyti unsure.gif ant ko dar galiam surasyti? smile.gif ta seimynini laimes recepta? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 10 06, 14:57)
labukas as irgi jau dirbu ta linkme bet niekur negaunu akmenuku tu spalvotu  surasyti  unsure.gif  ant ko dar galiam surasyti?  smile.gif  ta seimynini laimes recepta?  unsure.gif


As vaiku paprasiau, kad pririnktu paprastu lauko akmenėliu, plokstesniu, ir su keliu spalvu markeriais surasiau, nupurskiau plauku laku... dezuteje visai neprastai atrodo ax.gif

Del zodziu dauzant taure patarimo nesulauksiu jauciu blush2.gif
Atsakyti
jei reikia spalvotu akmenuku, tai juos nagu laku nulakuokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniux6 @ 2011 10 06, 21:33)

Del zodziu dauzant taure patarimo nesulauksiu jauciu blush2.gif

O kam jas dauzyti? man tai beprasmiska atrodo g.gif
O jeigu jau nusprendet kad dauzysit visdelto - bandykit savais zodziais - kazka paprasto ..... is patirties pasakysiu - viskas kas gaunasi spontaniskai gaunasi geriausiai - nelabai zinokit kam idomu klausytis tu paciu vos ne nuvalkiotu eiliu - kartais nuosirdus zodziai is sirdies daug ilgiau paimami i sirdi ir ilgiau isimenami.
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 10 06, 23:13)
O kam jas dauzyti? man tai beprasmiska atrodo  g.gif
O jeigu jau nusprendet kad dauzysit visdelto - bandykit savais zodziais - kazka paprasto ..... is patirties pasakysiu - viskas kas gaunasi spontaniskai gaunasi geriausiai - nelabai zinokit kam idomu klausytis tu paciu vos ne nuvalkiotu eiliu - kartais nuosirdus zodziai is sirdies daug ilgiau paimami i sirdi ir ilgiau isimenami.


Bijau, kad pas mane viskas pernelyg spontaniskai gausis, nes scenarijus nerasytas, tik susideliojau kas po ko, ka butinai reiketu padaryti, o visa kita pagal situacija. Na isleidimui is namu zodzius pasirasysiu, zidinio uzdegimui keleta zodeliu... unsure.gif
Ne tik scenarijus, bet ir darbeliai ne visi uzbaigti doh.gif o si vakara viska i sventimo vieta gabenti reikia blink.gif Vien zo....ir is darbo neisleidzia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniux6 @ 2011 10 07, 08:30)
Bijau, kad pas mane viskas pernelyg spontaniskai gausis, nes scenarijus nerasytas, tik susideliojau kas po ko, ka butinai reiketu padaryti, o visa kita pagal situacija. Na isleidimui is namu zodzius pasirasysiu, zidinio uzdegimui keleta zodeliu... unsure.gif
Ne tik scenarijus, bet ir darbeliai ne visi uzbaigti doh.gif o si vakara viska i sventimo vieta gabenti reikia blink.gif  Vien zo....ir is darbo neisleidzia unsure.gif

Nu jooo - situacija nepavydetina - bet nepergyvenkit - gausis viskas vistiek - as viska ka bubau pasirasius beveik nieko neskaiciau - kazkaip netgi be rysio buvo pasiemus tuos lapus skaityti - tai bendrom jegom su vyru - viska sakem spontaniskai - ir gavosi daug geriau. ax.gif
Svarbiausius zodelius jei turite ir uzteks ju - mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 07 spalio 2011 - 08:47
Klausiau ar iseina meiles simfonija ant paklodes uzrasyt markeriu,gaunasi liux ir ilgai neuztrukau thumbup.gif gal kas komendantu rinkimo zodzius parasytu,nes neturiu priejimo prie pastuko blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Oi merginos papuoliau,teks pirma kart eiti i liudininkus,taip vadinamus pirslius pas broliuka.Turiu laiko dar i valias iki rugpjucio menesio.Bet va beda tame,kad jaunieji sake viska beveik praves muzikantas ar renginiu vedejas.O ka mum reikia taip ir neaisku.Sake keleta zaidimu ir izangine kalba.Nu zodziu,praleisiu valandu valandas skaitant jusu temeles senas,nes ju ohoho kiek.Nes dar neziurejau nieko.Atejau tik prisiduoti taip sakant.Ir paklausti gal kas dalyvavo tokiose vestuvese???Man visvien norisi nu kazka padaryti kad liktu kazkoks prisiminimas jiems.Jaunoji sake pati darys palinkejimu knyga,laimes zibintus leis,kazkokias sveciu korteles darys.Nu zodziu o man ka imtis neisivaizduoju???Gal kas susidurete su pacia situacija pastumekit ant ideju???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piople: 07 spalio 2011 - 18:26
QUOTE(Piople @ 2011 10 07, 19:24)
.Bet va beda tame,kad jaunieji sake viska beveik praves muzikantas ar renginiu vedejas.O ka mum reikia taip ir neaisku.Nu zodziu o man ka imtis neisivaizduoju???Gal kas susidurete su pacia situacija pastumekit ant ideju???

Laba,
aš net nespėjau prisiduoti ir viską perskaitinėti čia, nes ketvirtadienį sužinojau, kad 10.08 turėsiu būti svočia doh.gif nutiko tokia situacija, kad tikroji svočia buvo viską susiruošusi, bet deja turėjo atsisakyti šių pareigų... nemiegojau tas abi naktis, nes pirmą kartą dalyvavau vestuvėse kuriose buvo visi papročiai ir negana to kur buvo piršliai, o geriausia tai, kad būtent aš ir turėjau būti svočia doh.gif
išmokau tekstą atmintinai įsikaliau kas po ko eina, dar spėjau ir keletą žaidimukų pasiruošti pulkui, kol jaunuosius fotkino, nes ana svočiūtė nebuvo sugalvojusi, dar net ir spėjau padaryti vestuvių laikraštuką lotuliukas.gif ..

tai va, atvykus į salikę išsipirkom savo vietas, nuo apsimetėlių, ir muzikantui padavėm visą savo scenarijų, tam, kad jis matytų kas po ko eina ir tiesiog perspėtų, kad va sakom tostą, ar tai kokį žaidimą pravedam, gavosi, kad muzikantas pravedė visus mūsų žaidimus, ir net nebuvo kada normaliai įsiterpti, nes buvom sugalvoję daugelį žaidimų pravesti kitaip, teko su piršliuku vis jį patildyt, kad galėtume ir mes ,,pasirodyti,, biggrin.gif
ir pastebėjau, jei jau muzikantai veda, tai kai įsivažiuoja - nebesustoja... tad siūlyčiau jum susisiekti su muzikantu, ir tiesiog aptarti ką jis praves, pasakyti ką norėtumėt jūs atlikti ir t.t. pvz mes buvom labai gražią kalbą pasiruošę su šeimos židinio uždegimu, norėjom, kad tą židinuką tėveliai uždegtų prieš ,,išlydint,, jaunuosius ,,miegoti,, bet muzikantas apibėgo mum už akių, pasirodo ir pats turėjo simbolinį namų židinuką ir gavosi, kad jis taip paprastai pasakė, kad va degam židinuką, aiškų kalbą dar spėjau savo įterpti, bet buvo jau ne tas, kaip norėjom...
tad tikrai siūlau susisiekti su muzikantu, kad nebūtų tokių nesusipratimų smile.gif

P.S.pasiruoškite žaidimukų kokių nors pulkui, kol vyks jaunųjų fotosesija, nes kitaip tikrai bus laaabai nuobodu visiem stovėti ir žiūrėti kol jaunieji pozuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veja Feja: 09 spalio 2011 - 18:55
Sveikos,svočiukės,
Šioje temoje nepasireiškiau,bet gavau labai daug naudingos info,kurią su rakteliu į albumą padovanojo simoselis,tad labai noriu padėkoti visoms,kurios pasidalino albume savo idėjomis ir labai pagelbėjo man ruošiantis vestuvėms. Labai labai jums visoms ačiū 4u.gif
Atsakyti
kur Mazeikiuose gamina laikrastukus vestuvems,reiketu tokio seno dizaino kaip pries 20metu
Atsakyti