Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

o negalit ikelt to sablono kalendoriaus?nes as atrodo ir ne blondine bet pastuko nerandu.nors ir slapuka dave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 09, 12:40)
o negalit ikelt to sablono kalendoriaus?nes as atrodo ir ne blondine bet pastuko nerandu.nors ir slapuka dave smile.gif

einat i www.gmail.com
naudotojo vardas - svociuciupastas
slapukas tas kuri gavot i az
Atsakyti
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 02 08, 22:18)
kadangi mano jaunavedziai i cmb ejo po vestuviu - man puikaii tiko sis baznytinis santuokos liudijimas.

Tai kad bažnytinis irgi nevisai toks tongue.gif, čia jau įvairūs būna jei jau apie panašumą -nepanašumą kalbant. Ten būna ne tiesiog "santuokos", o santuokos sakramento" pažymėjimas, rašomas santuoką palaiminęs kunigas ir t.t. Čia panašumo prasme kažkaip nei viena nei kita... Beje, bažnyčioje ir pavardžių nekeičia. Čia šiaip, kam tie panašumai svarbūs.

Aš jei daryčiau turbūt apskritai ką nos su humoru daryčiau, tarkim sužaist su civiliniu liudijimu ir ten kur pavardžių keitimas sumaišyt pavades. Na vyrui žmonos (jei ėmė žmona vyro) ar liudininkų ar dar ką. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 09 vasario 2012 - 14:25
Turiu klausimeli, radau mergutines pavardes konservavimo etikete ir sudety parasyta
Sudėtis: gimtojo kiemo akmenukai, jūros nostalgijos kriauklės, gimtųjų namų šiluma, nerafinuota pirmojo spaudimo pavardė, vaikystės skonio guminiai meškiukai, aukščiausios rūšies cukrus,skonio stipriklis ir jaunosios žvaliklis, slaptieji ingridientai – mamos lūpų
dažai ir paslapčia nuo tėvų išgerto vyno kamšteliai.
Galiojimo terminas neribotas
Tai i stiklaini ir prideti ten to kas sudeti parasyta ar nereikia g.gif na pvz kaip akmenukai, kriaukles, guminiai meskuciai ir pan
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 09 vasario 2012 - 15:46
[quote=miskininkele,2012 02 09, 15:44]
Turiu klausimeli, radau mergutines pavardes konservavimo etikete ir sudety parasyta
Sudėtis: gimtojo kiemo akmenukai, jūros nostalgijos kriauklės, gimtųjų namų šiluma, nerafinuota pirmojo spaudimo pavardė, vaikystės skonio guminiai meškiukai, aukščiausios rūšies cukrus,skonio stipriklis ir jaunosios žvaliklis, slaptieji ingridientai – mamos lūpų
dažai ir paslapčia nuo tėvų išgerto vyno kamšteliai.
Galiojimo terminas neribotas
Tai i stiklaini ir prideti ten to kas sudeti parasyta ar nereikia g.gif na pvz kaip akmenukai, kriaukles, guminiai meskuciai ir pan
[/quote
Viska sudejus i grazu stiklainiuka butu thumbup.gif Saldainiu dezes ideja ir as pagriebsiu,tik is kur man tuos sabloniukus gaut,pastuko as tai neturiu duomenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fish:): 09 vasario 2012 - 16:37
smile.gif+2012 02 09, 15:15-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 02 09, 15:15)
Tai kad bažnytinis irgi nevisai toks tongue.gif,  čia jau įvairūs būna jei jau apie panašumą -nepanašumą kalbant. Ten būna ne tiesiog "santuokos", o santuokos sakramento" pažymėjimas, rašomas santuoką palaiminęs kunigas ir t.t. Čia panašumo prasme kažkaip nei viena nei kita... Beje, bažnyčioje ir pavardžių nekeičia. Čia šiaip, kam tie panašumai svarbūs.

Aš jei daryčiau turbūt apskritai ką nos su humoru daryčiau, tarkim sužaist su civiliniu liudijimu ir ten kur pavardžių keitimas sumaišyt pavades. Na vyrui žmonos (jei ėmė žmona vyro) ar liudininkų ar dar ką.  biggrin.gif



o kas ten labai zino koks jis istikruju! smile.gif)
svarbu atitiko uzmanyma
Atsakyti
LiLeDoViLe- papasakok prasau daugiau apie tuos drugelius? o jie is kart nuskrenda kai paleidi? kokius zodzius saket prie ju?
Atsakyti
LiLeDoViLe saunuole esi thumbup.gif puikiai buvai pasiruosus. Aciu uz toki issamu pasakojima thumbup.gif

Merginos radau kaip tikra, bet netikra santuokos liudijima liudijimasbigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelita: 09 vasario 2012 - 17:29
QUOTE(Jogvile @ 2012 02 09, 17:50)
LiLeDoViLe- papasakok prasau daugiau apie tuos drugelius? o jie is kart nuskrenda kai paleidi? kokius zodzius saket prie ju?



na, drugelaii sake kad naktiniai ir jie atseit diena neskraido.
iki vestuviu dvi dienas laikiau juos dezeje su dregnos vatos gumulu. nakciai juos paleisdavau uzdarame kambaryje smile.gif bet to skraidymo nebuciau pavadinusi skraidymu smile.gif)) tol kol vestuviu diena eme ir nenuskrido po visko :DDD

o zodziu nesakiau jokiu. kadangi drugiai paimti ant rankos tiesiog tupi, gali juos delioti kur nori - ypac tinkami pozuoti tai tam ir panaudojome. o be to ka jau cia tokio pasakysi...
balandziai taip suprantu - kazka simbolizuoja - tari pora doziu ir paleidi - o cia sveikinima perskaitysi - o drugiai tupes kaip tupeje smile.gif smile.gif smile.gif


Papildyta:
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 02 09, 18:53)
na, drugelaii sake kad naktiniai ir jie atseit diena neskraido.
iki vestuviu dvi dienas laikiau juos dezeje su dregnos vatos gumulu. nakciai juos paleisdavau uzdarame kambaryje smile.gif bet to skraidymo nebuciau pavadinusi skraidymu smile.gif)) tol kol vestuviu diena eme ir nenuskrido po visko :DDD

o zodziu nesakiau jokiu. kadangi drugiai paimti ant rankos tiesiog tupi, gali juos delioti kur nori - ypac tinkami pozuoti tai tam ir panaudojome. o be to ka jau cia tokio pasakysi...
balandziai taip suprantu - kazka simbolizuoja - tari pora doziu ir paleidi - o cia sveikinima perskaitysi - o drugiai tupes kaip tupeje smile.gif smile.gif smile.gif



taigi jaunieji spejo prisifotografuoti, draugai norintys visi pozavo. o po to vienas mazas berniukas paeme drugi i rankas ir issigandes eme mosikuoti - tas drugys ir nuskrido.
o antraji drugi vestuviu antraja diena parodem sveciam kas norejo fotografavosi. dar maniau tas liks ir bus galima veliau iskamsele prisiminimui padaryti jauniesiems, nes drugiai gyvena rodos tik iki 4 paru.. bet ir tasai iskrido smile.gif)

Papildyta:
QUOTE(Adelita @ 2012 02 09, 18:29)
LiLeDoViLe saunuole esi  thumbup.gif  puikiai buvai pasiruosus. Aciu uz toki issamu pasakojima  thumbup.gif

Merginos radau kaip tikra, bet netikra santuokos liudijima liudijimasbigsmile.gif



kad tik kas padetu! smile.gif

ka antra kart keisciau - beveik nieko, tik kalbeciau leciau smile.gif) kai ziurejome filmuota medziaga, jautesi ir balso virpejimas, o kai kur paskubedavau ka ir pasakyti.
o siaip turesite savo programeles - nebijokite keisti ka reikia pagal; sotiacija. as turejau tusinuka tai ir braukiau ka pasakius jau, kai ka perkeliau, rasydavausi salia pastabas! zodziu kad nepasimesti smile.gif
Atsakyti
LiLeDoViLe šaunuolė esi 4u.gif pasisėmiau ir aš vieną kitą idėją.
Jau kažkada klausiau kaip elgtumėtės dėl šeimos židinio, kaip vieni iš tėvų prieš kelis metus išsiskyrė, kokia tada židinio esmė, juk nelabai bepasakysi kad tėvai perduoda savo meilės liepsnos dalelę jauniesiems. Nu vis suku galvą ką su tuo daryti.

Šiuo metu siuvinėju meilės simfoniją ant pagalvės. Scenarijus jau padarytas, tik aišku dar bus koreguojamas iki rugpjūčio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 02 09, 22:56)
LiLeDoViLe šaunuolė esi 4u.gif pasisėmiau ir aš vieną kitą idėją.
Jau kažkada klausiau kaip elgtumėtės dėl šeimos židinio, kaip vieni iš tėvų prieš kelis metus išsiskyrė, kokia tada židinio esmė, juk nelabai bepasakysi kad tėvai perduoda savo meilės liepsnos dalelę jauniesiems. Nu vis suku galvą ką su tuo daryti.

Šiuo metu siuvinėju meilės simfoniją ant pagalvės. Scenarijus jau padarytas, tik aišku dar bus koreguojamas iki rugpjūčio biggrin.gif



eneses, o tu nenori padaryti kaip as dariau - lai zidini uzsikuria patys jaunieji - jie savo ugni tegu kuria, uz savo seimos zidini atsako. tevai ne butinai turi tame manau dalyvauti.

mano atveju tevai jau i ikurta sutuoktiniu zidini mete gintaro dulkes linkedami kiekvienas nuo saves po zodeli.

man patiko, tevai dziaugesi prie to prisideje, jaunavedziai irgi liko patenkinti tuo simboliniu ritualu.
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 09, 15:44)
Turiu klausimeli, radau mergutines pavardes konservavimo etikete ir sudety parasyta
Sudėtis: gimtojo kiemo akmenukai, jūros nostalgijos kriauklės, gimtųjų namų šiluma, nerafinuota pirmojo spaudimo pavardė, vaikystės skonio guminiai meškiukai, aukščiausios rūšies cukrus,skonio stipriklis ir jaunosios žvaliklis, slaptieji ingridientai – mamos lūpų
dažai ir paslapčia nuo tėvų išgerto vyno kamšteliai.
Galiojimo terminas neribotas 
Tai i stiklaini ir prideti ten to kas sudeti parasyta ar nereikia  g.gif na pvz kaip akmenukai, kriaukles, guminiai meskuciai ir pan

Čia mano tie konservai buvo mirksiukas.gif Akmenukai gali būti bet kokie (nors gal gražiau tie dekoratyviniai būtų), kriauklių daugybę turėjau (reikėjo statant šeimos namą - pulkas "dėjo" stogą sakydami po linkėjimą). Kriaukles įvardijau kaip jūros nostalgiją, nes jaunieji Klaipėdoj gyvena smile.gif Gimtųjų namų šiluma - medžio gabalėliai. Man pasisekė, nes vyras medienos perdirbimo įmonėj dirbo, tai nebuvo sunku jų gauti. Ten jie pilami lauk, nes laikomi šiukšlėmis - o man jie tokie labai wub.gif , nes gražūs, apsišlifavę, kaip iš pajūrio. Pavardė - ant lapo parašyta jaunosios pavardė, meškiukai guminukai, gabalinis cukrus, kavos pupelės, lūpų dažai, vyno kamščiai ir dar lėlę lygtais buvau įdėjusi smile.gif Idėja buvo ta, kad reikėjo užkonservuoti jaunosios pavardę. Ir primąsčiau, kad reikia "prieskonių" visokių. Konservavimą dariau iškart po netikro santuokos liudijimo skaitymo. Kai aistros nurimo, paklausiau jaunosios, kokia jos pavardė. Aišku, ji manęs perklausė, kuri pavardė. Tai pasakiau, kad daugiau nesibalamūtintų, tai seną pavardę duosim jaunikiui užkonservuot. Aš skaičiau receptą ir daviau jaunikiui ingridientus. Gaila, kad jis visko pylė tik po truputį, tai jovalas toks išėjo, bet ką padarysi rolleyes.gif Visą vainikavo stiklainio uždarymas tikra mašinėle ir konservų perdavimas saugoti uošviui wub.gif
Atsakyti