Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(ziulyte @ 2012 02 08, 15:46)
user posted image

Saunuole, LiLeDoVile. Labai grazus kasikai. Fantastika  wub.gif

Beje, pakartok ta sirdi, kuri dege, nes nesupratau as toj foto, kas ten...  blush2.gif

Hi, dalyvavo mano vedamose vestuvese busimi jaunavedziai, todel cia didziausia ir problema...




stengiausi, aciu smile.gif
kasikai papuosti paprastomis dirbtinemis gelytemis - sukaisiojau i tarpelius tarp vyteliu smile.gif


o del sirdies - stai nuorodos i daugiau nuotrauku, manau is ju aisku kas ten kaip sutvirtinta.
po to apacioje dar tvirtinome jaunuju pirmas vardu raides.
kaip sakiau - viska apvyniojome sena kaldra - o kaldra prie to remo tvirtinome apvyniodami plesyta paklode - laikesi puikiai, degant nekrito gabalais smile.gif))

http://public.fotki..../326.html#media
http://public.fotki....s/img-9130.html


ant armaturos pirktos statybiniu medziagu parduotuvej vyras dejo viela - tvirtino vielutemis kad laikytusi reikiama sirdies forma

http://public.fotki....9129.html#media


Papildyta:
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 08, 15:51)
LiLeDoVile, va-je-tus... Tu papasakok, kiek tau viskas kainavo??? Pati viena mokejai uz drugius, uz dvirati, uz vardinius keramiku dirbinius??? Cia jau su 1000 neprasisuski... O gal as klystu?
Parasyk drugiu kaina - labai grazu  4u.gif



uz dvirati - vyrui aciu.. pazintys... smile.gif kainavo tik transportavimas tarp miestu...
drugiai pirkti cia http://www.facebook....ugiai?sk=photos tariausi is ankto ilgokai, nes siiap parduoda tik po 10vnt. kai uz viena prase po 50lt. tai todel rizikavau likti gal but visai be staigmenos - bet laikiau paskutiniu dienu ir liko kaip tik man du vnt. sumokejau atitinkamai 100lt.

keramikas kainavo ne mazai. bet kadangi tas dirbinys puosia mano teveliu namus - tai pinigeliai ne tiek svarbu buvo.

Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 08, 15:51)
LiLeDoVile, va-je-tus... Tu papasakok, kiek tau viskas kainavo??? Pati viena mokejai uz drugius, uz dvirati, uz vardinius keramiku dirbinius??? Cia jau su 1000 neprasisuski... O gal as klystu?
Parasyk drugiu kaina - labai grazu  4u.gif




na o jei kam idomu, ar jei ne tiek idomu mano variantas, kiek idomu siaip visos galimos busimos panasios islaidos, tai va...

vedziau pati sau samatele, kad nepamirsti ko nors, kad susiplanuoti, pataupyti ir pan.
na aisku ne viena musu neskaicuoja turbut dar plaukuciu, suknytes, bateliu ir pan.
smulkai nevardinau pakavimo, papuosimo, zaidimams skirtu daiktu maximoj pirkinetu...
tiesa, patiems jauniesiems dovanele padareme simboline prie viso sito - vienos svociutes ideja - tris 100lt kupiuras perlenkti ties nuliukais ir i remelius sudelioti tokia kaip 1000000 (milijono) kupiura smile.gif
taigi viskas be keliu lituku - 2000lt

fontanas sokolado fondiu 100
seimos zidinys 28
taures 30
papuosimai taurei 10
dezutes drugeliams 4
moline sirdis 4
girlianda, virvele 8
svilpukai sypsenos 14
stiklinus buteliukas 5
lekstutes,taures 20
krepsiai 50
santuok.liudijimas 15
knygyne 50
etikete 40
maxima 80
senukai, vaistine 20
geles dirbt 8
fakeliai, smeigtukai 10
kanceliar 10
gandro k 10
lekste tevam 150
drugeliai 100
kuras 300
maximoj 80
dezute pavardei 50
saldaines, sokoldai 70
sampas 130
seimos bankas 35
oda sedynei 60
medaliai + zvake 110


tai gi - minejau mama uzsake "jaunuju spausta suri", nezinau kiek kainavo, uzkandziais pasirupino ji - na bet cia manau jaunieji ir turi rupintis. pirko mama natra diena sveciams piesti paveiksla - dazai, molbertas, drobes remas - visi prieje tepliojo nuo saves kazka, o paveiksla apipavidalino jaunikio kriksto tevelis dailininkas - tad tas paveikslas tikimes keliaus i garbinga vieta busimuose jaunuju namuose smile.gif
dar mano mama jauniesiems dovanojo http://www.drumparty.info/lt/ antra diena.
taigi visa svente buvo nepakartojama.
Atsakyti
Sveikos isradingosios svociutes, esame pakviesti pirsliauti liepos 28d, vestuves bus dvi dienas ir su visom tradicijom. Kai tik anu metu liepa suzinojau, kad teks toks sunkus darbas, jau nuo tada, netycia radusi si rojaus kampeli, skaitineju visas temas nuo 1. Biski striokas ima, nors laiko dar yra, bet skaitau dar tik 28 tema ax.gif , nors pasakyciau, kad gal jau ir ne mazai perskaiciau bigsmile.gif . Labai viskas idomu ir tiek daug ideju, kad i vienas vestuves tikrai nesukisiu schmoll.gif . Gal galetumete atsiusti ir man slaptazodi i ta pasakiska pastuka? Vis beskaitydama temas maciau, kad vis kas nors istrina duomenis, manau, kad tai tie zmones, kurie is to pinigus darosi. Ilgai nedrisau prasyti to jusu slaptazodzio, nes manau, kad tikrai visos turi pasedeti ir pasiskaitineti temas, o po to prasyti jei ko neturi. Tikrai nusibosta skaityti "Atsiuskit ta, atsiuskit ana, neturiu laiko", manu visos esame uzsieme taip pat, tik kiekviena savais darbais. As buciau dekinga jei suzinociau pastuko visus prisijungimus, nes nenoriu jusu apipilti prasymais, pirmiausia noriu pati isbandyt pasidaryt viska, o po to ir su jumis pasidalinti vykusiai ar nevykusiais darbais. mano el.p : ggeneviciene@gmail.com, is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(trolime @ 2012 02 08, 16:26)
Sveikos isradingosios svociutes, esame pakviesti pirsliauti liepos 28d, vestuves bus dvi dienas ir su visom tradicijom. Kai tik anu metu liepa suzinojau, kad teks toks sunkus darbas, jau nuo tada, netycia radusi si rojaus kampeli, skaitineju visas temas nuo 1. Biski striokas ima, nors laiko dar yra, bet skaitau dar tik 28 tema ax.gif , nors pasakyciau, kad gal jau ir ne mazai perskaiciau bigsmile.gif . Labai viskas idomu ir tiek daug ideju, kad i vienas vestuves tikrai nesukisiu schmoll.gif . Gal galetumete atsiusti ir man slaptazodi i ta pasakiska pastuka? Vis beskaitydama temas maciau, kad vis kas nors istrina duomenis, manau, kad tai tie zmones, kurie is to pinigus darosi. Ilgai nedrisau prasyti to jusu slaptazodzio, nes manau, kad tikrai visos turi pasedeti ir pasiskaitineti temas, o po to prasyti jei ko neturi. Tikrai nusibosta skaityti "Atsiuskit ta, atsiuskit ana, neturiu laiko", manu visos esame uzsieme taip pat, tik kiekviena savais darbais. As buciau dekinga jei suzinociau pastuko visus prisijungimus, nes nenoriu jusu apipilti prasymais, pirmiausia noriu pati isbandyt pasidaryt viska, o po to ir su jumis pasidalinti vykusiai ar nevykusiais darbais. mano el.p :  ggeneviciene@gmail.com, is anksto dekoju



va va apie ka kalbejau...
tas pastukas, kai as ten buvau patekusi, ner jau toks ypatingai nerealiai stebuklingas!!! ten visko perkrauta, daug kas dubliuojasi, kai kas pasene pavadinciau, nemazai tinka tik toms senosioms tradicinems vestuvems, o tokiuas kazi ar dazna soka...
paveiksleliai ten, sveikinimai. dar kazkas. veleliau ikelsiu ar ka turiu - juk negaila besistengiancioms kitoms smile.gif
dabar einu mamos pareigos atlikti mazasis pabudo. beje, tikiuosi pilvelyje dar gyvenantis irgi nesugalvos siandien "pasimatyti" ir spesiu parasyti jums smile.gif))
Atsakyti
LiLeDoViLe tu auksas, taip viskas smulkiai aprašyta 4u.gif didelis tau ačiūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif einu skaityti ax.gif
Atsakyti
Aciu uz skaiciukus, LiLeDoVile. Ir uz pasakojima. Sekmes, belaukiant maziuko pilvelio gyventojo 4u.gif

Kad paste nebus stebuklu zinau dar nuo praeitu kartu. Oi kiek kompe senienu turiu doh.gif Mane domina keli konkretus zaidimai, keli paveiksliukai. Ju ten ir ieskosiu. Jei kazka vertingo rasiu, pati ikelsiu. Po paskutiniu vestuviu dar ilgai visiems sintinejau scenarijus ir t.t. Pasirodo as juos iki dabar esu issaugojus doh.gif
Mano mama irgi yra sutuokus 5 ar 6 poras. Ka jus galvojat, turiu jos rankrascius - viskas tas pat doh.gif Net idomu pasidare lotuliukas.gif Jaunuju priesaikos, pasizadejimai, stalo ispirkimo kalbos ir t.t. Visiems tiems dalykams metu 30 maziausiai...

As ka tik is Maximos - na jau prasideda niekuciu su sirdelem bumas. 2 sirdies formos zvakes jauniesiems i kambari po 3 lt jau nuprikau. Taip pat radau mielas sirdutes, prisegamas kaip skalbiniu segtukai. Bus linkejimu medziui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 08 vasario 2012 - 15:51
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 02 08, 15:33)
va va apie ka kalbejau...
tas pastukas, kai as ten buvau patekusi, ner jau toks ypatingai nerealiai stebuklingas!!! ten visko perkrauta, daug kas dubliuojasi, kai kas pasene pavadinciau, nemazai tinka tik toms senosioms tradicinems vestuvems, o tokiuas kazi ar dazna soka...
paveiksleliai ten, sveikinimai. dar kazkas. veleliau ikelsiu ar ka turiu - juk negaila besistengiancioms kitoms smile.gif
dabar einu mamos pareigos atlikti mazasis pabudo. beje, tikiuosi pilvelyje dar gyvenantis irgi nesugalvos siandien "pasimatyti" ir spesiu parasyti jums smile.gif))




oooo, tai jums smagu, greit dovanu sulauksite nestuke.gif thumbup.gif , linkiu, kas viskas jums sklandziai praeitu biggrin.gif . Jei kada laiko turesite, buciau dekinga jeigu pasidalintumete savo "turtu". Mane labai domina tas netikras santuokos liudijimas, jo sablonas, dar labai patiko pedutes per rakto skylute nu ir apskritai viskas ka cia randu, tai pasakiska wub.gif , gal del to, kad seniai buvau vestuvese, tai daug dalyku man nauja bigsmile.gif
Papildyta:
Lauksiu is jusu ziniu, o dabar einu toliau skaityti 28 temos mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trolime @ 2012 02 08, 16:57)
oooo, tai jums smagu, greit dovanu sulauksite nestuke.gif  thumbup.gif , linkiu, kas viskas jums sklandziai praeitu biggrin.gif . Jei kada laiko turesite, buciau dekinga jeigu pasidalintumete savo "turtu". Mane labai domina tas netikras santuokos liudijimas, jo sablonas, dar labai patiko pedutes per rakto skylute nu ir apskritai viskas ka cia randu, tai pasakiska wub.gif , gal del to, kad seniai buvau vestuvese, tai daug dalyku man nauja bigsmile.gif
Papildyta:
Lauksiu is jusu ziniu, o dabar einu toliau skaityti 28 temos mirksiukas.gif  biggrin.gif



Trolime,
santuokos liudijima pirkau pas sita mergyte.
http://public.fotki....ras-santuokos-/
ji spece ten viska pakeicia pagal jus-
pavardes jaunuju, gimimo metus iraso, o jei norit ir baznycios pavadinima pagal jus pakeicia.
paciai kazi ar eis toki pasidaryti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 02 08, 14:44)

dar vieno zaidimo su ciupaciupsais nespejome pazaisti, o gaila.
zaideme ji po vestuviu tebesvesdami mazame rate sveciu - prisijuokeme iki nukritimo smile.gif
trauke dalyviai korteles ir skaite palinkejimus kas kart i burna isidedami po viena papildoma saldaini smile.gif)

http://public.fotki....9091.html#media

Gal pasidalintum ka rasei kortelese ir kaip ten su tais ciupaciupsais zaidimas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2012 02 08, 17:32)
Gal pasidalintum ka rasei kortelese ir kaip ten su tais ciupaciupsais zaidimas? blush2.gif



tiesa pasakius rasiau is galvos sededama prie kompiuterio - is kart spausdinau, karpiau - tad deja neturiu issisaugojus.
bet mintis butu ta - kad reikia rasyti bent 4-6 zodziu, kad kuo sudetingiau perskaityti butu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Idda @ 2012 02 08, 16:41)
LiLeDoViLe tu auksas, taip viskas smulkiai aprašyta  4u.gif  didelis tau ačiūūū  4u.gif  4u.gif  4u.gif  einu skaityti  ax.gif




nei as auksas nei ka smile.gif
as tiesiog jau visa tai pergyvenus - tad norisi palengvinti kitoms generuojant idejas.
manau kiekviena pazystate savo jaunuosius - tad pagal juos ir sugalvosite viska.

maniskiai nenorejo tradiciniu
nebuvo ir pulko pas mus - tik daug grazaus jaunimo kurie ir zaide ir linksminosi ir visaip kaip stengesi del jaunuju - tad sunku nebuvo.

linkiu visoms to wink.gif
Atsakyti
gaila ner kaip sukelti WORD dokumentu.... o gal kuri gali pasiulyti kur galima sutalpinti visus failus?

dar ka prisiminiau - bet tai jautik smulkmenos.

nuotraukas rodeme ekrane jaunuju. surinkome ju nuo mazumeles po keleta, is draugystes metu nemazai, nes ilgus metus kartu buvo smile.gif kadangi viloje pas seimininkus buvo ekranas, atsivezeme is darbovietes pasiskolinta projektoriu ir sveciams rodeme lig mums griztant is baznycios ir gamtos.

po ceremonijos isejus is baznycios draugaitems isdalinau baltus dovanu maiselius su rugiais viduje (rugiu gavau is kauno grudu kombinato smile.gif) dar ten centu pribereme. vaikinams idave konfeti issauti.

i gamta veziausi termosa kavos - nu labai patiko jaunimui! visi dziaugesi atsigave po dozes kofeino smile.gif

nakciai - jaunuju kambario duris apklijavome dovaniniu poepiriumi, padejome pries duru zirkles - turejo issikirpti sirdele, kad patekti.
viduje buvo ziedlapiai, tokios elektrines degancios (jungesi i elektros lizda girlianda) sirdys (jas pirkau viskas uz viena eura, nors kainavo ne viena smile.gif))
ant pagalviu priklijavau sirdeles lipdukus.
ryte jiems i kambari neseme lovos padekliuka su kava ir arbata, rozyte.

ryte labai gerai kiekviename kambaryje sveciams pastatyti mineralinio su "Pirsliu nuotrauka" - didelis burys sveciu liks dekingas smile.gif))


dar turiu atveriamas plansetes A5 formato juodos spalvos. pati nenorejau dideliu, o mazos ir patogiau smile.gif apklijavau sirdutemis raudonomis, galima aukso juostele perristi ar kaip jau kokiai svociai kaip sautu i galva papuosti smile.gif)
as tokiu mazesniu uzverciamu ieskojau ilgai... tad jei kuri nerastu, galeciau savasias perleisti simboliskai atsidekojus smile.gif


turejome minti ruosti karaoke jei vakaras su muzikantais totaliai nenusisektu. nes yra teke paciai per vestuves dainuoti - nu labei jau fainei tas reikalas praeina smile.gif)) bet dziugu kad to neprireike.


stalo korteles su sveciu vardais ruosiau jauniesiems as nes anie ir taip laiko neturejo.


kadangi jauniesiems patinka gitara grojama muzika, mano mama (jaunojo mama taip pat smile.gif specialiai del ju per du menesius pazino stygas - ir specialiai jiems sukure daina (8 stulpeliu), kuria nor sir siek tiek drebanciu balsu, bet atliko per vestuves smile.gif) nereali, nepamainoma dovana! jei kuri svociute turi miklius pirstelius galit kazka panasaus sugalvoti.


tiesa, ir su muzikantais jei tik turite galimybe susitikit pries tai. mes aptareme mazdaug scenariju, jie pasake ka savo ruoztu imasi daryti. sveciu prisistatyma jie organizavo. dar turejo tokiu pora linksmu sveikinimu jauniesiems smile.gif
taip pat aisku ir su fotografu ir filmuotoja aptareme is anksto viska kas po ko, kad kokio kadro nepraleistu smile.gif

nu kad rodos ir viskas.

Papildyta:
patalpinau paveikslelius medaliams. rodos paskutinieji paveiksleliai jau su sugalvotais medaliu pavadinimais... tad manau pravers ne vienai mazai laiko turinciai svociai.

http://public.fotki....liai-medaliams/

Atsakyti
labai faini medaliukai.o kur pirkot tuos pacius pakabukus?
Atsakyti