Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(Skorpe @ 2012 02 08, 10:10)
pasirasau po kiekvienu zodziu;) musu jauniesiems irgi 26 metai, beveik 27. tu priesaiku kazkaip irgi nezinau ar reikia....bet va visokiu maloniu smulkmenu, tikiuosi, kad maloniu tai padarysim;) kazkaip stoju as i ju vieta ir galvoju ko noreciau as;) musu vestuvese dar vedejas bus, tai mums dalis veiklos atkrenta, todel investuosiu daugiau i dalis, kurios mums priklausys;) pirma diena keli reikaliukai musu bus, antar diena tokia easy diena, su linksmesne programa;) zodziu o tos priesaikos, nesakau, akd neidomu, bet velgi gal kai 18-20 metu tai viskas nauja, viskas idomu, bet kai tuokiasi zmones ne niolikiniai daug kas atrodo kitaip;) nors as pati tekejau 21 metu, tai irgi nenorejau perdeto saldumo, tu visokiu priesaiku, dideliu tradiciju, norejosi, grazios linsmos sventes, musu pirsliai pasistenge, o tai buvo pries beveik 9 metus thumbup.gif  thumbup.gif


na kam kaip- mes tuokemes- man buvo 25, vyrui 26 ir abu norejom tradiciniu dvieju dienu vestuviu, su stalo ispirka, su uzduotim, pirslio korimu. Dabar as pati pirma karta pirsliausiu- jauniesiems 24 metai- tai irgi zmones nori tradiciniu vestuviu smile.gif Man asmeniskai grazu, tai svente, kuri turi tam tikras tradicijas, kuriu mes norejom. Man tai kazkas didingo, isimintino, o ne eiline grazi svente smile.gif Bet tai tik mano nuomone- nepykit, kam ji ne prie sirdies smile.gif kiekvieni skirtingi ir kiekvienu norai skirtingi. Jei jaunieji nenori tradiciniu vestuviu- tai is dalies ir pirsliams lengvesnis darbelis nusimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2012 02 08, 10:22)
ir aš sutinku, kad ne tokiam amžiui, mūsų jaunieji 23gal metai, tiksliai nežinau, tuo labiau, kad turi 2 metukų berniuką, plius berniukas ne jaunikio... Tai man truputį komplikuota...


as trecia karta liudininke busiu, ir visos vestuves labai skirtingos, nei vienose to paties scenarijaus panaudoti neina;) pirmos vestuves- jauni jaunieji , jaunoji nescia, kartu negyvene, tradiciju daugiausiai turbut, bet va su humoru ten ne kazkas, labai jau rimta ir neisjudinama pulblika buvo;) antors vestuvesse jaunieji ne zalias jaunimelis, turintys vaika 4 metu, tradiciju minimaliai, pagrindinis, svente aukstam lygyje, grazi, neperkrauta, visi patenkinti liko;) dabartines bus, be vaiku pora, gyvenanti kartu jau keletas metu, vestuves dveju dienu, bet naujoviskos, itariu irgi labai grazios. taip, kad ruostis visoms reikia pagal skirtinga schema. ir ten kur tradiciju daugiausia- pigiausios jo buvo, nors isleista ne tiek ir mazai, bet lyginant su anos vasaros vestuvemis, kur isleidom grazia suma, tai nedaug. si karta vel biudzetas nemazas bus, nes norisi originaliu, graziu sstaigemenliu ir smulkmeneliu. daug atkirs, nes vedejas bus, bet ta ka darysiu, darysiu kaip sau;)
QUOTE(Jogvile @ 2012 02 08, 10:25)
na kam kaip- mes tuokemes- man buvo 25, vyrui 26 ir abu norejom tradiciniu dvieju dienu vestuviu, su stalo ispirka, su uzduotim, pirslio korimu. Dabar as pati pirma karta pirsliausiu- jauniesiems 24 metai- tai irgi zmones nori tradiciniu vestuviu smile.gif Man asmeniskai grazu, tai svente, kuri turi tam tikras tradicijas, kuriu mes norejom. Man tai kazkas didingo, isimintino, o ne eiline grazi svente smile.gif Bet tai tik mano nuomone- nepykit, kam ji ne prie sirdies smile.gif kiekvieni skirtingi ir kiekvienu norai skirtingi. Jei jaunieji nenori tradiciniu vestuviu- tai is dalies ir pirsliams lengvesnis darbelis nusimato biggrin.gif


kad zmones skirtingi tai faktas, bet man pvz kai kurios tradicijos, kaip stalo uzsedimas, ar pirslio korimas, nu ne tiek labai ir grazios, as ju nenorejau tada, nenoreciau ir dabar po 9 metu;) zinoma zidinys, islydejimas miegoti, tostai, keltas zaidimu, net isventinimas ale isvetinimas i seimininkus adaptuotas prie dabartiniu realiju visai grazu, bet velgi cia man taip..o va del to, kad neva paprasciau pirsliauti vestuvese be tradiciju, visiskai nesutinku....tradiciju ir scenariju pilnas internetas, pasitaisius kazka pagal save, labai grazias vestuves padaryti galima be dideliu pastangu. o va kai tradiciju nedaug, o norima svente grazia padaryti, tai ir suki galva, kuri, ieskai zodziu, graziu minciu, smagiu uzduociu ir pan......darbas abejais atvejais nemazas, tik antru atveju dar ir sudetingesnis, bet man labai patinka tokia veikla- svajoniu darbas butu kokiu svenciu organizavimas;)
Atsakyti
Oi, merginos, kiek zmoniu tiek nuomoniu ir situaciju. Ir ner ko lygintis ir lygint. Ir ner ko smerkia nenormaliais komentarais.
Cia susirinkom dalintis mintimis ir idejom. Kurioms jos tinka - valio. Kurioms netinka irgi valio, gal kita mintis tiks... mirksiukas.gif

Turiu klausimas del 12 valandos. Dangaus zibintu jaunieji nenori. Yra tvenkinys, bet jis na ne ezeras, todel vandens zibintai irgi faktiskai atkrenta. Balionai su heliu ir priristom saltom ugnelem jau isbandyti per vestuves, kuriose jie patys dalyvavo. Lauzas irgi isbandytas. Fejerverkai, bet jie irgi nelabai suzaveti ta mintim.
Idomi mintis buvo su ugnies sokeja. Gal kas dar kokiu minciu turit? Gal kam teko uzsakinet uzgnies sokejus? Kokios kainos?
Pirmoji pasitaikiusi nuoroda http://ugniessokis.lt/index.html 1 zmogus 200 Lt, jei ne Vilniuje plius kelione. Brangoka... Bet yra ir idomiu pasiulymu - jaunuju degantys inicialai pvz. Zodziu, apmastymams reik pasilikt ta 12 val.

Su vestuviu biuzdetais tai joooo. Kaip tik siandiena isknisau visas samatas. Tradicinems dviems 2006m. isleidau po 1000 Lt ir regis nieko toooookio nedariau...
Atsakyti
labas visoms, buvusioms, prisiekusioms ir busimoms svociutems.
atejo metas man atiduoti duokle sio forumo dalyvems ir pagaliau gi papasakoti kaip man sekesi vesti brolio vestuves po to, kai daug ideju ir cia pasisemiau, po to kai daug ju pacios galveleje gime.
foruma esu tik skaitinejusi, beveik nesu rsiusi, nesu juolab nuotrauku kelusi, bet pameginsiu.
tikiuosi sypuksianciu nebus, viliuosi daugumai patiks, pades besiruoiant. o norisi padeti, nes ir paciai ieskant informacijos teko papluseti. o dar galiu pastebeti, kad ne visos svocios, senbuves ypac (neisizaiskit) ne tokios jau draugingos.. smile.gif


Papildyta:
kas liecia paties pasiruosimo - neatsidekite paskutinems savaitelems. nes ne viskas kartais einas kaip planuota, kai ko tenka gerai paieskoti, kai kur tenka permoketi ir pan.
stebejausi pati, kaikurioms svociutems rasant, kad isleido 1000 ir daugiau litu. aisku, pamanysit ka cia tiek pripirkti reikia. bet...
priklauso suma pinigeliu ir nuo to - kaip ispudingai nori viska paruosti, aisku ir nuo to - kokie artimi jums yra jaunieji. kadangi vede mano jaunelis brolis - norejosi, kad viskas butu ypatinga ir ilgai neuzmirstama.
labai daug padejo mano vyras man. aciu jam ir uz idejas ir kantrybe smile.gif organizuotuma ir atkakluma.

pradesiu nuo scenarijaus - kurio ne tik kad viso nespejom perskaityti, bet ir kai ka keitem puotos eigoje.
beje, saunuoles nepersistenkit smile.gif aisku geriau tureti atsargini plana visuomet, pasiruosti siek tiek daugiau, nes negali zinoti kokia publika laukia, bet per daug irgi nei sis nei tas - savo paciu brangu laika gaisit, o ir pinigeliu visa tai kainuos.


Papildyta:
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 02 08, 12:59)
labas visoms, buvusioms, prisiekusioms ir busimoms svociutems.
atejo metas man atiduoti duokle sio forumo dalyvems ir pagaliau gi papasakoti kaip man sekesi vesti brolio vestuves po to, kai daug ideju ir cia pasisemiau, po to kai daug ju pacios galveleje gime.
foruma esu tik skaitinejusi, beveik nesu rsiusi, nesu juolab nuotrauku kelusi, bet pameginsiu.
tikiuosi sypuksianciu nebus, viliuosi daugumai patiks, pades besiruoiant. o norisi padeti, nes ir paciai ieskant informacijos teko papluseti. o dar galiu pastebeti, kad ne visos svocios, senbuves ypac (neisizaiskit) ne tokios jau draugingos.. smile.gif
Papildyta:
kas liecia paties pasiruosimo - neatsidekite paskutinems savaitelems. nes ne viskas kartais einas kaip planuota, kai ko tenka gerai paieskoti, kai kur tenka permoketi ir pan.
stebejausi pati, kaikurioms svociutems rasant, kad isleido 1000 ir daugiau litu. aisku, pamanysit ka cia tiek pripirkti reikia. bet...
priklauso suma pinigeliu ir nuo to - kaip ispudingai nori viska paruosti, aisku ir nuo to - kokie artimi jums yra jaunieji. kadangi vede mano jaunelis brolis - norejosi, kad viskas butu ypatinga ir ilgai neuzmirstama.
labai daug padejo mano vyras man. aciu jam ir uz idejas ir kantrybe smile.gif organizuotuma ir atkakluma.

pradesiu nuo scenarijaus - kurio ne tik kad viso nespejom perskaityti, bet ir kai ka keitem puotos eigoje.
beje, saunuoles nepersistenkit smile.gif aisku geriau tureti atsargini plana visuomet, pasiruosti siek tiek daugiau, nes negali zinoti kokia publika laukia, bet per daug irgi nei sis nei tas - savo paciu brangu laika gaisit, o ir pinigeliu visa tai kainuos.



hm. keista - nerandu savojo. todel idedu scenariju Vyro vardu daryta.



NUVYKUS PAS DOVYDĄ PRISISTATYMAS.
Artūras sako:- Laba diena visiems susirinkusiems. Leiskit prisistatyti - esu busimo jaunikio tėvų dukrters vyras. šiandien mano pareiga palydėti Dovydą šeimyninio kelio link. Tad jei niekas neprieštarauja, jei po bernvakario dar patsai nepersigalvojo tai pradėsim.
Dovydai, būsima žmona aišku suteiks tau gyvenime daug malonumo, daug džiaugsmo, o tu savo ruožtu turėsi daug pareigų, Turėsi būti geras vyras, tėvas. Šiandien čia, tavo namuose, kelkim šampano taures už tavo tėvus, o dėkodamas už viską kas tau buvo duota pažadėk…. DOVYDAS ĮTEIKIA DOVANA TEVAMS.

Artūras sako:-
Štai ir dabar tėvų prašau palaiminti sūnų ir mes ruošimės važiuoti, nes mūsų jau laukia būsima nuotaka. (KAI LAIMINS SKAITYTI EILERASTI)


O dabar išgerkime šampano ir užsaksime.

ATVYKUS PAS AGNĘ.
Artūras sako:- Laba diena šiems namams, jų šeimininkams ir kitiems. Ieškau Dovilės, norėčiau su ja pasikalbėti.
Dovilė sako:- O sveiki atvykę! Džiugu, kad nevėluojat. Laukiau jūsų. Jauniki, nedelsdama klausiu tavęs – juk nesitikėjai iš kart būsimos pačios pamatyti?  prašau pasakyti, ko ieškai? DOVYDAS – ŽMONOS.
Norint ją gauti – reikia užsitarnauti  prašau man duok tiek pinigėlių, kiek metelių su ja ketini nugyventi meilėje. _ Oho, juk tiek žmonės negyvena. Tada patikrinkim kitaip – gal tau su skaičiais negerai  atsakyk prašau:
Ką švenčiate Kovo 20? Ką švesite 2011 metų gruoždio 25? Ką švesit 2012 metų liepos 23? Neblogai neblogai susitvarkei.
Gerai jaunuoli, tada prieš susitikdamas su savo išrinktąja dar prašau išnarpliok šį voratinklį. Parody ar meiliai moki kalbėti. Apibūdink Agnę. DOVYDAS KERPA SIŪLUS, SAKO MEILIUS ŽODELIUS.

PAS Agne NAMIE (kai jau abu)
Dovilė sako:- Mieli tėveliai, giminės ir svečiai. Štai prieš mus 2 jauni įsimylėję žmonės, nutarę savo likimus sujungti į 1 ir savo liudininkais pasirinko mus – mane Dovilę ir mano vyrą Artūrą. O mus atskirsit pagal krepšius, iš kurių vaišinsim.

Agne, Dovydai - Ši diena Jūsų jaunystės ir meilės šventė. Šventė, kuriai lemta tęstis visą gyvenimą.
Paskutinė valandele muša, kai dar galite pasakyti „Aš“. O netrukus šiandien pirmą kartą ištarsite „Mes“.
Tėveliai, Jusu likimas vienodas – vaikams sparnus išaugint, vaikus mylėti ir vaikus į gyvenimą palydėti… dabar atėjo ta akimirka, kai tėveliai palaimins savo VAIKUS! LAIMINA.

Išeina vaikai i pasaulį Išeina, dabar jau išeina, Palaimink, mama, tėti mus,
Kaip kartą išėjote Jūs. Suradę vienas kitą ir meilę. Akimirkai paliekame namus.
Ištiesę sparnus į saulę, Dviese laimingi išeina Už viską leiskit nusilenkt,
Palieka gimtuosius namus... Į platų gyvenimo kelią Už viską prašome atleist.


Dovilė sako:- Na, belieka iššauti šampaną, visiems tarti iki ir leistis į kelionę.
IŠVAŽIUOJAM!


BAZNYCIA (pasai, ziedai)
PAŠVENTINTI ŽVAKĘ IR ŽIDINĮ
po ceremonijos sampanas, vaises.
Pasivesti I sona ir tures uzrasyti po maza lapeli su linkejimu vienas kitam.

Žaidimai gamtoje:
1) Pirmas žaidimas gamtoje apšilimui – degtuku nešamas žiedas.
2) zaidimas - braskes – agrastai
ESU TAM, KAD DŽIUGINČIAU TAVO ŠIRDĮ
LAI DVI ŠIRDYS PLAKA VIENU RITMU
3) dvi eiles - Duodamas balionas ir musių muštukai. Tada stoja visi prie starto ir turi atmušinėti jį iki finišo. bega po viena is eiles issauna buteli smapes - kitas bega ipila i taure - trecias nubeges isgeria ir taip kas pirmas...
4) Dvi degtukų dėžutės – sudėti su pirštinėmis.
5) Žaidimas KURI JAUNOJI?
Jaunoji ir pamergės sustoja į eilę. Jaunoji bučiuoja jaunikį, kuriam užrištos akys (už save ir už pamerges). Jaunikis turi pasakyt, kelinta buvo jaunoji.
6) Vaikinai ant rubu uzsideje "seimyninius" triusikus, pamerges uzsirise skareles. Groja muzika, jie soka. Kai nustojs groti muzika pabroliai atrisa skareles ir uzsirisa sau, o pamerges nuauna triusikus ir apsiuna sau. Negali pamerges sau atsiristi skareles, o pabroliai nusiauti triusikus.
7) blaivumo testas su spalvomis _ tekstas : RAUDONA - JUODA - GELTONA - o teksto spalva skirttinganuo parasytos.
8) TUŠINUKAS
Išrenkami 5-7 vyrukai. Pririšamas ant siūlo tušinukas tarp kojų ir reikia jį įkišti į butelį. Laimi greičiausias.


ŽAIDIMAI VILOJE:
9) pakviečia du vyrus ir dvi moteris. Dviem žaidimo dalyviams užrišamos akys. Rodydamas į bet kurį žaidėją, vedėjas klausinėja: "Sakykite, kur bučiuosime? Čia?" Ir parodo, pavyzdžiui, į skruostą (galima į ausį, lūpas, akis, rankas ir t. t.). Žaidimo vedėjas klausinėja tol, kol žaidėjas užrištomis akimis pasako: "Taip". Tada vedėjas klausia: "O kiek kartų? Šitiek?" Ir pirštais parodo - kiek kartų, nuolat keisdamas derinį, kol žaidėjas pasako: "Taip". Tada nurišamos akys, ir žaidėjui tenka padaryti tai, su kuo jis sutiko -pavyzdžiui, vyro kelį pabučiuoti aštuonis kartus.

10) zaidimas viloje dovydo ir agnes giminei susipazinti. suseda moterys ant kedziu, vyrai uz kedziu - ir lieka viena kede laisva. tada vyras mirksi pasirinktai moteriai kad si perbegtu pas ji :DDD

11) Girtumo laipsnis vyrams.
Kai vakarėlis jau yra įkarštyje, vyrams galima pasiūlyti išmatuoti girtumo laipsnį. Ant sienos pritaisomas lapas, ant kurio surašomi laipsniai 20, 30, 40 ir t.t. Vyrai turi pasilenkti ir pro kojas rankomis pasiekti skaičių. Skaičiai surašomi taip, kad mažesnio laipsnio skaičių būtų kuo sunkiau pasiekti, - t.y. reikėtų kuo aukščiau kelti ranką. maziausiai girtas isgeria daugiausiai

12) zaidimas su ciupaciupsais(moterims) nors gali zaisti poros. deti po viena ciupaciupsa ir prasyti pasakyti linkejima is triju zodziu... tada deti antra - prasyti pasakyti dar tris zodzius - tada trecia - pakartoti pirma palinkejima - su ketvirtu ciupaciupsu paprasyti padekoti kad pakviete i svente ir t.t.t

13) Vaikinai ant rubu uzsideje "seimyninius" triusikus, pamerges uzsirise skareles. Groja muzika, jie soka. Kai nustojs groti muzika pabroliai atrisa skareles ir uzsirisa sau, o pamerges nuauna triusikus ir apsiuna sau. Negali pamerges sau atsiristi skareles, o pabroliai nusiauti triusikus. Turi vienas kitam. Kurie pasutinai iskrenta, kiti toliau soka.

14) ilgiausiai gyvenancios poros rinkimai - atsistoja kas nevede - pasibuciuoja ir atsiseda. atsistoja tie kurie vede maziau nei 5 metus - pasibuciuoja ir atsiseda/... it t.t.

15) ŠEIMYNINĖS IŠGERTUVĖS
Žaidimui reikės: 2 šeimyninių kelnaičių, 2 kėdžių, 2 taurių ir 2 butelių alkoholinių gėrimų. Per vidurį salės viena šalia kitos pastatomos kėdės, ant jų pastatomi stikliukai, šalia kėdžių pastatomi buteliai. Grupė žmonių pasiskirsto į dvi komandas. Davus startą, abiejų komandų pirmieji eilėje stovintys žaidėjai turi kuo greičiau užsimauti šeimynines kelnaites, tuomet pribėgti prie kėdės, įsipilti į stikliuką gėrimo, kuo greičiau jį išgerti ir bėgti atgal prie savo komandos perduoti estafetę (t.y. šeimynines kelnaites). Tą patį daro ir kiti žaidimo dalyviai. Laimi komanda, greičiausiai ištuštinusi butelį.

16) DINGĘ ŠAUKŠTAI
Išrenkamos dvi „aukos“. Joms pasakoma, kad turės kuo greičiau nuo žemės užrištomis akimis surinkti išbarstytus šaukštus. Tada joms užrišamos akys. Duodamas signalas pradėti. Vienas žmogus išmeta šaukštus, o kiti tyliai greitai juos surenka. Smagu stebėti besigrumiančius dėl nesančių ant grindų šaukštų. Vietoj šaukštų gali būti dedami, o po to greitai surenkami kiaušiniai (margučiai per Velykas), taurelės su degtine ir kt.

17) Groja muzika, viduryje padėtos 8 kėdės. Supermergaitės klausosi užduočių. Kiekvienąkart nutilus muzikai, jums reikės atnešti po vyrišką daiktą, įvardinsime kokį, bet jūs negalite kaskart bėgti prie to paties vyro. Vėliausiai atnešusi paminėtą daiktą, iškrenta iš žaidimo.
Taigi pradedame.
Pirmiausia – kuri greičiau nubėgs ir atneš vyrišką švarką.
Antra, kuri greičiausiai atneš vyrišką kaklaraištį.
Trečia, kuri greičiausiai atneš vyrišką batą.
Ketvirta, kuri greičiausiai atneš 10 lt.
Penkta, kuri greičiausiai atneš vyro mobilųjį telefoną.
Šešta, kas greičiau atneš vyrišką laikrodį,
Septinta, kas greičiau atneš automobilio raktelius.

KELIONE PER TILTĄ
Dovilė sako:- Širdis širdžiai širdį duoda,
Širdis širdžiai atsiduoda.
Širdis širdį prašė šito,
Kad širdis širdį širdyje laikytų...

Štai širdis. Į ją sudėkim jūsų abiejų žodžius skirtus vienas kitam. Kuždėkit visą likusį gyvenimą, o kad žodžius širdis girdėtų ir būtų nepaliečiama kitų kalbų – įmeskim ją į upės dugną.
GRĮŽTAM Į VILĄ!
TĖVŲ PASITIKIMAS
Prie durų į viešbutį jaunuosius pasitinka tėvai. Mamos rankose laiko lėkštutę su duona ir druska, stikliukais su vandeniu. Tėčiai laiko po degančią žvakę.

Artūras sako-: Brangūs vaikai, didžiausia laimė tėvams savo vaikus pasitikti su vandeniu, duona, druska ir ugnimi. Vanduo – tai jūsų amžina meilė. Duona lemia derlingumą ir vaisingumą. Druska – vienas seniausių kristalų, saugo nuo blogos energijos. O ugnelė visada sušildo. Prašom.
SVEIKINIMAI, FOTOGRAFAVIMASIS
1 PRISĖDIMAS
Artūras sako:- Labas vakaras. Noriu pasveikinti visus čia susirinkusius į vestuvių puotą, ir kartu atsinešusius gerus balsus, miklias kojas, gerą skrandį, saldžias lūpas, nepakartojamą šypseną, mylinčią širdį ir gerą nuotaiką. Grįžome iš gražios ir prasmingos kelionės. Iš namų išsivežėme du jaunuolius: AGNĘ ir DOVYDĄ, o grįžome su jauna gražia šeima.
Dovilė sako:- Su šiuo dokumentu mūsų jaunavedžiai dievo akivaizdoje prisiekė meilę ir ištikimybę vienas kitam, pasižadėjo gerbti ir saugoti vienas kitą, bei paremti ir palaikyti iki gyvenimo saulėlydžio. (Per stala paleidžiamas netikras aktas su Agnės mergautine pavarde)
O kad gal ne visi girdėjo kaip prisiekėte vienas kitam – paprašysiu perskaityti šiuos žodelius:
Jaunojo priesaika:

Agne, per amžius mes būsim kartu,
Per vasaras, rudenis eisim abu.
Ar džiaugsmas, ar skausmas, - mes būsim dviese,
Mylėsiu aš laimėj, mylėsiu varge.

Jaunosios priesaika:

Dovydai, Tu mano mielasis esi,
Esu aš laiminga su tavimi.
Naktim Tavo būsiu,
Tau būsiu diena.
Myliu ir mylėsiu Tave visada.
Artūras sako:- Visi išgerkime už jaunuosius.
Dovilė sako:- O šios šventės nebūtų be jaunųjų tėvelių. Tad norime supažindinti.
Jaunosios mama Dalė, tėtis Juozas. O vyrą šitą užaugimo Ramutė ir Eugenijus. Noriu kelis žodžius tarti jiems.
iki siol buve du nedideli upeliukai subego i viena didele upe... gal del to ir ta vieta, kur upes iteka viena i kita yra vadinama santaka... o tai taip panasu i santuoka smile.gif upeliuke Agnė ir upeliukas Dovydas is savo seimu atsinese vertybes, prisiminimus, seimos isivaizdavima... patapus didele upe, jiems reikes savus krantus, upes vingius atrast...
Mieli teveliai, be jusu rupescio ir meiles, akylos akies, sitie upeliukai gal butu pasuke visai kitomis vagomis... bet dabar jau laikas leisti savo vaikams plaukti viena bendra upe... kartais ji gali patvinti kaip pavasari, kartais gali nusekti del sausros, bet nebijokit smile.gif sie du nauji zmones tvirtai nusprende buti kartu iveiks visas negandas... bukite salia sios naujos seimos, dziaukites su jais, padekite, jei matysite, kad reikia vyresniuju pagalbos... tiesiog bukite draugais smile.gif ir jei kartais jaunoji seima nepasakys garsiai aciu uz jusu pagalba ir parama, tai tikrai ne is nedekingumo... tiesiog kopinejant medu kartais labai apsala sirdis ir apsvaigsta galva smile.gif
Artūras sako:- Prašau atsistokime ir pakelkime taures už tėvelius.
O dabar atgaukime jėgas ir pavalgykime. Skanaus! KARŠTI, DAINOS, MUZIKA.

Pavalgius. Artūras sako:-
Taigi dabar ūliavosime, už jaunuosius taures kilnosime, dainas dainuosime.
Svečių susipažinimas: Atsistoja svečias – prisistato pasakydamas savo varda ir kas yra jauniesiems. Bei pasako linkejima iš savo vardo pirmos raidės.
Labai malonu. O dabar prašau visų dėmesio. Kaip žinote dažnas neparagintas neišgeria, tad prašysiu pagalbos. Norime išrinkti du general stalo krutintojus.
Dovilė įsegs antpečius.
Jiems poron kviečiame atsitoti …. Ir …. Būsite stalo ragintojos – duodami švilpukai. Šypsokitės, prižiūrėkit svečius, kad lekštės netuščios būtų, taurės skambėtų.
Ir dar norim tris pareigas vienoje pereigybėje skirti etatinei vestuvių med. Seserei Dovilei. Dovile, prašom būti ne tik galvos gydytoja, bet ir siuvėja – suknelėms tvarkyti - Nukirpti iki kur plyšo. Ir Kirpėja – jei kam nuo šokių šukuoseną reikės patvarkyti.
O kad šventės niekas nesugadintų - … ir … prašome pabūti apsaugininkais.
Artūras sako:- Ačiū Jums. Išgerkime už svečių linkėjimus ir paskirtas eiti pareigas.

SĖDIM. UŽKANDŽIAUJAM. EINAM PASIVAIKŠČIOTI.
BAJORYSTĖS AKTAS
ŠEIMOS IŽDININKAS
Folija su monetomis.
Sėdint prie stalo svečiams pasiunčiama dėžutė su palinkėjimais.
ŽAIDIMAI.

Apie 22:00 KARTI
Dovilė sako:- Vieno filosofo paklausė, kas yra meilė?
Filosofas atsakė: - Meilė – tai bučinys, du bučiniai, trys bučiniai…
- O bučinių yra labai įvairių.

Paprašysime kai kurių porų pailiustruoti, kokių būna bučinių: Artūras neša priemones.
1. Bekontaktis bučinys (nusiųsti oro bučinį)
2. Mandagus bučinys (pabučiuoti damai ranką)
3. Ilgas bučinys (valgyti vienam iš vieno galo, kitam iš kito ir pasibučiuoti - saldaininė virvė)
4. Šaltas bučinys (įsidėti leduką ir pasibučiuoti)
5. Saldus bučinys (pasipudruoti lūpas cukraus pudra ir pasibučiuoti)
6. Aistringas bučinys (rankas uždėti vienas kitam ant sėdimosios dalies, stipriai prisiglausti ir pasibučiuoti)
7. Prancūziškas (palaižyti ledinuką ant pagaliuko, pasakyti ža tem ir pasibučiuoti).
8. Karštas bučinys (reikės bučiuotis kol sudegs degtukas)
9. Šlapias bučinys (išgerti degtinės ar kito gėrimo ir pasibučiuoti).
10. Pikantiškas bučinys (su agurku raugintu isikandus)
11. Aklas bučinys (užmerktomis akimis) Arturas atsistos vietoje vyriškio ))
12. Paslaptingas bučinys ( pasibučiuoti po švarku)

JAUNŲJŲ BUČINYS!!!
Valgiai, šokiai, žaidimai.
Kaip jie valgys medų medaus mėnesį, mes nematysime, tačiau pažiūrėsime, kaip jie valgys pirmą gabalėlį saldaus torto
~23:00 šeimos židinys.
Dovilė sako:- atnešus šeimos židinį
Metant į laužą gintaro dulkes mintyse linkima ko nors gero ar išsakomi slapčiausi norai. Nuo seno gintaras buvo laikomas stebuklingu.
Artūras sako:- svečiai, kviečiu visus išgerti už jaunavedžių namų ugnį, kad ji niekad negestų.
Valgiai, šokiai.

23:50
Meiles priesaika prie degančios širdies, skaito po vieną eiliutę:

Noriu eiti gyvenimu, bet su tavim, kad kelią rodytum...
Noriu nešti meilę, bet noriu, kad man padėtum...
Noriu atsisėsti ant pasaulio krašto, bet su tavim, kad saugotum...
Noriu pasiekti mums saulę, kad visad šviesu ir šilta mums būtų...
Aš tave myliu...
Aš tave myliu...
Jaunieji iššauna šampaną, išpilsto į taures. Dainuojama ilgiausių metų. Visi svečiai pasveikina jaunuosius.

IŠLYDĖJIMAS MIEGOTI.
Dovilė sako:- Mielieji, šiandien dar Jūsų laukia ilga naktis, ir kad greitai neužmigtumėte, dovanojame Jums "Pirmos nakties lauknešėlį", kad trumpomis pertraukėlėmis, atgautumėte jėgas. Taigi, rasite: degtukų aistrai kurstyti, rankšluostį-prakaitui valytis, tonizuojančio gėrimo-atsigaivinti, termometra, paklodę, liesos varškės ir aguonų kad būtų iš ko sūrį spausti. Įmaišykite karštų jausmu, bučinių.
Ir be abejo varškės – kad būtų iš ko sūrį spaust.
2 diena

Vėluojantiems žaidimas:
kas per kiek apsimauna kojines...ir tada sako, na o dabar tai patikrinsim praktiškai...O aš tuo metu atnešiau sušaldytas kojines...
Rytinis pasveikinimas jauniesiems. Surio spaudimo patikrinimas. Vyriško prakaito ragavimas.

Surinkti raktus iš vyrų, kad pas Agne namo nebeitų. Po to paimti iš močiutės, kad Dovydo nebetrukdytų.
Darbų paskirstymas. (Agnę ir Dovydą susodinti nugaromis, atsakinėdami kels savo ar kito batą).
Vestuvių metinėms vakarienę ruoš -
Indus plaus-
grindis valys-
skalbinius lygins-
dulkes valys-
pusryčius į lovą neš-
su ateiviais kalbėsis-
vaikus augins-
pas vienišą kaimynę druskos eis-
pinigus uždirbs-
pinigus leis-
vairuos mašiną po vakarėlio-
iš darželio vaikus ves-
vaikus skaityti mokins-
televizorių žiūrės-
bulves skus-
kartą per menesį į bara eis-
du kartus per mėnėsį į barą eis-
automobilį plaus-
lovą klos-
šiukšles neš-
namų langus valys-
gėles laistys-
mokesčius mokės-
poilsio idėjomis rupinsis-
barsis be reikalo kas-
maisto produktus pirks-
sugedusią techniką remontuos-
nervais gros-
dovanas šeimos nariams rink-
gėles dovanos-
daugiau bučinių dovanos-


kiti sveikinimai jei reikės:

Dovilė sako:- Paprašysiu dėmesio. Noriu pasveikinti tėvelius, kurie vilkimės greitai šgys kitą statusą. Tad būsimoms močiutėms ir diedukams noriu įteikti – diedukams pasakų knygas anūkėliams skaityti, vienai močiutei medaus – kad marčiai saldu kas kart į jūsų namus grįžti būtų, o kitai močiutei masažuoklį, kad žentas kas kart laimingas išvažiuodamas būtų.

Norėdami užbėgti įvykiams už akių kreipiamės į visus svečius atsidėkodami už gerą nuotaiką, smagų šokį, linksmą žodį norime visiems palinkėti ilgai neišblėsiančių šios šventės prisiminimų. Ir štai įteiksime keletą “medaliu” prisiminimui. IŠDALINTI MEDALIUS.

Neužmirškite, gyvenimas bendras ne vien pavarde, bet ir rūpesčiais, džiaugsmais ir lūkesčiais. Kartais reikia vieno žodžio suprasti, vieno vienintelio žodžio paguosti ir vieno vienintelio žodžio atleisti.
Tebūnie Jūsų gyvenimas toks gražus, kaip esate Jūs šiandien, tebūnie jis toks turtingas, kaip šis stalas ir toks įdomus, margas, kaip šie žmonės, atėję atšvęsti Jūsų laimingos dienos. Lai šis diena, pradėta duona ir druska, visam gyvenimui pavirsta medumi.



Papildyta:
ideciau nuotrauku - tik nemoku - kas paaiskins? smile.gif)
Atsakyti
Skubu dalintis, gal kam pravesrs sios dienos akcijos:
1. fotoknyga (gamyba uztrunka 1 menesi, kaina 100 Lt su maketavimu, atsiimt Kaune) spausti cia
2. paveikslas ant drobes. Kaina 29 Lt spausti cia

Nuotraukas as dedu per photobucket.com arba per fotki.com Prisiregistruoji ten, sukuri albuma, sudedi norimas foto. Po kiekviena foto yra nuoroda su [img]. Ja nukopini ir imeti tik nuoroda. Viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 08 vasario 2012 - 12:21
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 08, 13:19)
Skubu dalintis, gal kam pravesrs sios dienos akcijos:
1. fotoknyga (gamyba uztrunka 1 menesi, kaina 100 Lt su maketavimu, atsiimt Kaune) spausti cia
2. paveikslas ant drobes. Kaina 29 Lt spausti cia

Nuotraukas as dedu per photobucket.com arba per fotki.com Prisiregistruoji ten, sukuri albuma, sudedi norimas foto. Po kiekviena foto yra nuoroda su [img]. Ja nukopini ir imeti tik nuoroda. Viskas



Foto knyga tiesa mes dovanojome po vestuviu suejus 150 dieneliu po ju!
fotoknyga sudeliojome is vestuviniu nuotrauku - is tu, kuriu jie savo vestuviniame albume neturejo. juk keliu simtu nepasidarysi smile.gif
jauniesiems ypac patiko!

is pradziu galvojome padaryti foto knyga nuo pat pradziu ju draugystes, bet daug nuotrauku neturejom, prasyti ju paciu nenorejom.
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 08, 11:52)


Turiu klausimas del 12 valandos. Dangaus zibintu jaunieji nenori. Yra tvenkinys, bet jis na ne ezeras, todel vandens zibintai irgi faktiskai atkrenta. Balionai su heliu ir priristom saltom ugnelem jau isbandyti per vestuves, kuriose jie patys dalyvavo. Lauzas irgi isbandytas. Fejerverkai, bet jie irgi nelabai suzaveti ta mintim.
Idomi mintis buvo su ugnies sokeja. Gal kas dar kokiu minciu turit? Gal kam teko uzsakinet uzgnies sokejus? Kokios kainos?
Pirmoji pasitaikiusi nuoroda http://ugniessokis.lt/index.html 1 zmogus 200 Lt, jei ne Vilniuje plius kelione. Brangoka... Bet yra ir idomiu pasiulymu - jaunuju degantys inicialai pvz. Zodziu, apmastymams reik pasilikt ta 12 val.


as ilgai ieskojau, daug narsiau internete del to ugnies sau, pigiausias varijantas ka radau tai 140Lt ir tai jie is klaipedos, tai kelias mums dvigubai brangesnis gautusi nei pats pasirodymas. As tai noriu grazaus, ispudingo ugnies sau ir sukau galva is kur jam pinigu paimti ir radau iseiti thumbup.gif gal daugumai tokia mintis nepriimtina, bet mano pulkas susimeta kiekvienas po 50Lt ir padaro dovana jauniesiems - ugnies sau, nes mes nedarom nei mergvakario nei bernvakario. Tai pas mane bus 3 sokejai, soks 10 min, bus spec efektai, tai vienas is ju bus aukuru uzdegimas su mini sprogimais, o antras - tai ugnies lietus, jis man labai graziai ir ispudingai atrodo. Jaunieji manes vis klausineja ar as jau fejerverkus nusipirkau, bet, kad man jie cia visai nereikalingi, gal nesupyks, kad ju nebus. Dar degs sirdis su inicialais. Labai tikiuos, kad sveciams ir jauniesiems patiks sis sau rolleyes.gif

Atsakyti
Taip, visai nebloga iseitis su pulku. Nemanau, kad jaunieji supyks - tie sou buna tikrai ispudingi. Bent man su fejerverkais nepalyginami.
Saunuole, kad issisukai ir turesi tai, ka sugalvojai 4u.gif
Reiks bandyt ir man kazka galvot. Kazkos kablys tiems fakyrams yra. Reikia kaunieciu, nes vestuves vyks netoli Kauno...

Beje, tokiems va pasaliniu zmoniu kolektyvams rodant programeles is tiesu labai paivairinamos vestuves. Esu dalyvavus vienose, kur vidury vakaro atejo sokeja ir svecius moke sokti sirtaki (vestuves vyko graiku restorane - labai i tema buvo). Kaip smagu buvo, ne tas zodis. Aisku, vestuvese pagrinde buvo jaunimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 08 vasario 2012 - 12:31
o kaip nuotraukas ikelti cia? nes public fotki esu susikurusi savo vardu ir nenoreciau ten kelti. o kadangi kito el pasto neturiu - neturiu ir naujo kaip kurti. be to, manau cia butu patogiau pakomentuoti ar atsakyti i svociu klausimus.
Atsakyti
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 02 08, 12:31)
o kaip nuotraukas ikelti cia? nes public fotki esu susikurusi savo vardu ir nenoreciau ten kelti. o kadangi kito el pasto neturiu - neturiu ir naujo kaip kurti. be to, manau cia butu patogiau pakomentuoti ar atsakyti i svociu klausimus.

Reikia kelt tik nuorodas i tas foto.

Na pvz. cia bus is photobucket.com
Po foto yra pletiniai ir vienas is ju prasideda [img] tai ji kopint ir reikia. IMG code vadinasi. Tokiu atveju tavo foto atsiras cia

Va, paziurek, kas gaunas kai nukopinu ta su [img]

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 08 vasario 2012 - 12:41
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 08, 13:38)
Reikia kelt tik nuorodas i tas foto.

Na pvz. cia bus is photobucket.com
Po foto yra pletiniai ir vienas is ju prasideda [img] tai ji kopint ir reikia. IMG code vadinasi. Tokiu atveju tavo foto atsiras cia



na, meginsiu kazkaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 08, 12:28)
Taip, visai nebloga iseitis su pulku. Nemanau, kad jaunieji supyks - tie sou buna tikrai ispudingi. Bent man su fejerverkais nepalyginami.
Saunuole, kad issisukai ir turesi tai, ka sugalvojai  4u.gif
Reiks bandyt ir man kazka galvot. Kazkos kablys tiems fakyrams yra. Reikia kaunieciu, nes vestuves vyks netoli Kauno...

Beje, tokiems va pasaliniu zmoniu kolektyvams rodant programeles is tiesu labai paivairinamos vestuves. Esu dalyvavus vienose, kur vidury vakaro atejo sokeja ir svecius moke sokti sirtaki (vestuves vyko graiku restorane - labai i tema buvo). Kaip smagu buvo, ne tas zodis. Aisku, vestuvese pagrinde buvo jaunimas

www.ugniesvaldovai.lt yra is Kauno mirksiukas.gif
Atsakyti