Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis


http://public.fotki....6207.html#media
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(IN @ 2012 02 07, 16:31)


nu šaunuolė 4u.gif o koks marmaliukas viduje ax.gif
Atsakyti
zvakide man grazi.as po truputi irgi ziuryneju zvakide,bet galvoju ar koki namuko tipo arba su balandziais kazka.va kai rasiu kazka tokio butinai ikelsiu.kolkas tik renku info vestuvem.pirsliavau pries du metelius gi nieko neisaugojau,nebegalvojau,kad atiteks tokia laime dar kada. doh.gif prisirinkau medziagos nemazai.vis copy copy o kadarimtai apsiimsiu,net nzn g.gif
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2012 02 07, 17:37)
nu šaunuolė  4u.gif  o koks marmaliukas viduje  ax.gif

aciu labai wub.gif viduje kavos likeris smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios svociutes. Registruojuosi ir as... Esu svociute su patirtimi, nes birzeli laukia jau penktos vestuves, kuriose svociausiu. Beda tik tame, kad labai daug ideju jau esu panaudojus pries tai buvusiose keturiose doh.gif Giminaiciai tie patys, nes svociausiu jaunausiojo pusbrolio vestuvese, taigi - darbelio i valias... Jaunavedziai kaip turbut daugelis - nori elegantisko, neperkrauto vakaro su jaukia aplinka ir gera nuotaika. Jokie balandziai jiems netinka doh.gif Tradiciju tik minimumas - namu zidinys na gal dar kokia viena kita... Uch pasokdins mano senas smegeneles jie smile.gif Vestuves 2 dienu. Jauciu ir suris jiems bus per senoviska. Teks kazkaip ji siuolaikint doh.gif Zodziu, pasiguodziau.
Jau matau meiles simfonijos ideja, kuri is kart krito i sirdi bigsmile.gif Zodziu, sekmes besiruosiancioms, aciu idejomis besidalinancioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 07, 20:24)
Jauciu ir suris jiems bus per senoviska. Teks kazkaip ji siuolaikint  doh.gif Zodziu, pasiguodziau.

Ir ta dalis kur bus apie vaikus, gandrus tai apie IPodus ir IPadus padarykit. biggrin.gif Geriausia būt organizuot per skype. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 07 vasario 2012 - 21:27
Na as vestuvese irgi negaliu labai issiplest, nes kaip ir gyvena kartu jau ir uzgyvene gyvo kraicio. Bet vestuviu nori 2 dienu, su zidiniu ir pirmu sokiu. Tai manau ir surio gaus santuokinio biggrin.gif . Nes jei jau taip nieko nenori tai kam tada pirsliaut kviecia. Jaunimas daznai ir patys nezino ko nori. As kai nusiunciau daug maz savo vestuviu scenariju - tai sake liuks, o pries tai ir to neneori ir to...
Atsakyti
smile.gif+2012 02 07, 21:26-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 02 07, 21:26)
Ir ta dalis kur bus apie vaikus, gandrus tai apie IPodus ir IPadus padarykit.  biggrin.gif Geriausia būt organizuot per skype.  bigsmile.gif

4 vestuves su suriais jau suorganizavau ir zinau kaip ta padaryt, o jaunieji turi teise noret kitaip. Man jau ir paciai nuo sliauztinuku, visokiu spynu ir priesaiku bloga. Yra mano vyras jau pora kart pakartas ir as esu pavogta ne kart...
Ieskau originaliu ideju ir jau kelias radau (aciu besidalinancioms).

Simfonijos ideja galvoju panaudot ant marskineliu ir iteikt antroj dienoj. Saldainius uzsakinesiu is valgomanuotrauka. Bandysiu tartis, kad padarytu su pozom.

Prie stalo nebus jokiu ministru, komendantu ir t.t. Bus vestuves su minimaiom tradicijom ir nematau tame nieko blogo. Ir Ipadai/podai bei skypai biski ne i tema... Na bet ka padarysi - ne visi juk esam vienodi... Gerai pasukus galva ir ta suri ipaisyt i netradicijas galima, o pas mus na ka as zianu - tuokiasi ne toks ir jaunimas 28 ir 24 metai. Jaunimas man iki kokiu 20. Tie tai kartais ir nezino, ko nori. Musu jaunimas jau susitupejes ir man tik lengviau kai pasako to nenoriu... Valio, vadinas to ir nedarom ir neieskom giliu prasmiu kas, kur ir kodel...

P.s. kazkas ieskojo sokoladiniu pinigeliu, tai ju yra VCUPe pirmam aukste saldainiu parduotuvej. Ten yra ir doleriu bei euru kupiuru. Kainu nezinau, nes domejausti tik kalediniais atributais.

As megstu jauniesiems parodyti demesi per smulkmenas. Visi mano jaunieji pirmaja nakti rado vardine patalyne savo lovoj, pilna stala zvakiu. Taip bus ir si kart - laiko turiu, isisuvinesiu pagalviu uzvalkalus, o jau vietoje susitarsiu, kad kazkas pagelbetu, kad patalyne atsidurtu ten, kur jai priklauso. Taip part esu darius vardinius ranksluoscius. Visad palieku smapano buteli ir 2 taures, o iseinant iduodu saldianiu taigi tie kamasutriniai turetu labai tikti).

Sveciams irgi pradzioje megstu paruosti siurprizus - koks saldainiukas su sentencija lekstuje ar kiniskas laimes sausainis. Nesudetinga, o zmones is kart nusisypso gave tokia smulkmenele. Ypac jei vestuves ne 100 zmoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 07 vasario 2012 - 23:34
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 07, 23:19)

P.s. kazkas ieskojo sokoladiniu pinigeliu, tai ju yra VCUPe pirmam aukste saldainiu parduotuvej. Ten yra ir doleriu bei euru kupiuru. Kainu nezinau, nes domejausti tik kalediniais atributais.



as ieskojau, labai aciu iz info
Atsakyti
QUOTE(IN @ 2012 02 07, 16:31)


Labai gražu...
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 07, 23:19)
4 vestuves su suriais jau suorganizavau ir zinau kaip ta padaryt, o jaunieji turi teise noret kitaip. Man jau ir paciai nuo sliauztinuku, visokiu spynu ir priesaiku bloga. Yra mano vyras jau pora kart pakartas ir as esu pavogta ne kart...
Ieskau originaliu ideju ir jau kelias radau (aciu besidalinancioms).

Simfonijos ideja galvoju panaudot ant marskineliu ir iteikt antroj dienoj. Saldainius uzsakinesiu is valgomanuotrauka. Bandysiu tartis, kad padarytu su pozom.

Prie stalo nebus jokiu ministru, komendantu ir t.t. Bus vestuves su minimaiom tradicijom ir nematau tame nieko blogo. Ir Ipadai/podai bei skypai biski ne i tema... Na bet ka padarysi - ne visi juk esam vienodi... Gerai pasukus galva ir ta suri ipaisyt i netradicijas galima, o pas mus na ka as zianu - tuokiasi ne toks ir jaunimas 28 ir 24 metai. Jaunimas man iki kokiu 20. Tie tai kartais ir nezino, ko nori. Musu jaunimas jau susitupejes ir man tik lengviau kai pasako to nenoriu...  Valio, vadinas to ir nedarom ir neieskom giliu prasmiu kas, kur ir kodel...

P.s. kazkas ieskojo sokoladiniu pinigeliu, tai ju yra VCUPe pirmam aukste saldainiu parduotuvej. Ten yra ir doleriu bei euru kupiuru. Kainu nezinau, nes domejausti tik kalediniais atributais.

As megstu jauniesiems parodyti demesi per smulkmenas. Visi mano jaunieji pirmaja nakti rado vardine patalyne savo lovoj, pilna stala zvakiu. Taip bus ir si kart - laiko turiu, isisuvinesiu pagalviu uzvalkalus, o jau vietoje susitarsiu, kad kazkas pagelbetu, kad patalyne atsidurtu ten, kur jai priklauso. Taip part esu darius vardinius ranksluoscius. Visad palieku smapano buteli ir 2 taures, o iseinant iduodu saldianiu taigi tie kamasutriniai turetu labai tikti).

Sveciams irgi pradzioje megstu paruosti siurprizus - koks saldainiukas su sentencija lekstuje ar kiniskas laimes sausainis. Nesudetinga, o zmones is kart nusisypso gave tokia smulkmenele. Ypac jei vestuves ne 100 zmoniu.

pasirasau po kiekvienu zodziu;) musu jauniesiems irgi 26 metai, beveik 27. tu priesaiku kazkaip irgi nezinau ar reikia....bet va visokiu maloniu smulkmenu, tikiuosi, kad maloniu tai padarysim;) kazkaip stoju as i ju vieta ir galvoju ko noreciau as;) musu vestuvese dar vedejas bus, tai mums dalis veiklos atkrenta, todel investuosiu daugiau i dalis, kurios mums priklausys;) pirma diena keli reikaliukai musu bus, antar diena tokia easy diena, su linksmesne programa;) zodziu o tos priesaikos, nesakau, akd neidomu, bet velgi gal kai 18-20 metu tai viskas nauja, viskas idomu, bet kai tuokiasi zmones ne niolikiniai daug kas atrodo kitaip;) nors as pati tekejau 21 metu, tai irgi nenorejau perdeto saldumo, tu visokiu priesaiku, dideliu tradiciju, norejosi, grazios linsmos sventes, musu pirsliai pasistenge, o tai buvo pries beveik 9 metus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 02 08, 09:10)
pasirasau po kiekvienu zodziu;) musu jauniesiems irgi 26 metai, beveik 27. tu priesaiku kazkaip irgi nezinau ar reikia....bet va visokiu maloniu smulkmenu, tikiuosi, kad maloniu tai padarysim;) kazkaip stoju as i ju vieta ir galvoju ko noreciau as;) musu vestuvese dar vedejas bus, tai mums dalis veiklos atkrenta, todel investuosiu daugiau i dalis, kurios mums priklausys;) pirma diena keli reikaliukai musu bus, antar diena tokia easy diena, su linksmesne programa;) zodziu o tos priesaikos, nesakau, akd neidomu, bet velgi gal kai 18-20 metu tai viskas nauja, viskas idomu, bet kai tuokiasi zmones ne niolikiniai daug kas atrodo kitaip;) nors as pati tekejau 21 metu, tai irgi nenorejau perdeto saldumo, tu visokiu priesaiku, dideliu tradiciju, norejosi, grazios linsmos sventes, musu pirsliai pasistenge, o tai buvo pries beveik 9 metus thumbup.gif  thumbup.gif


ir aš sutinku, kad ne tokiam amžiui, mūsų jaunieji 23gal metai, tiksliai nežinau, tuo labiau, kad turi 2 metukų berniuką, plius berniukas ne jaunikio... Tai man truputį komplikuota...
Atsakyti