Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(miskininkele @ 2012 02 03, 15:42)
as tai darysiu toki maza tortuka is 12 daliu ir i vidu desiu 1 is 12 buciniu koki yra ir instrukcija, duosiu meiles ministrui, kad padalintu kam nori ir tegu rodo tie kas gaus koki yra buciniai
Sakiau ikelsiu parodyt kelis savo darbelius ivertinimui, bet, kad fotiko laido nerandu  doh.gif gal ryt rasiu ax.gif



Man atrodo, kad to "tortuko" turėtų paragauti visi svečiai. smile.gif kitaip gali ir norinčių neatsirasti.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Prie jūsų jungiuosi ir aš . Svočiausiu liepos 14d. Forumą skaitau labai seniai. Prisirinkau gerų idėjų ir jau pasirašiau scenarijų. Bet susidūriau su problema. Merginos gal kas turit saldainių, degtinės, šampano etikečių ir pinigų pvz. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiviss1 @ 2012 02 03, 20:15)
Sveikos merginos,
Prie jūsų jungiuosi ir aš . Svočiausiu liepos 14d. Forumą skaitau labai seniai. Prisirinkau gerų idėjų ir jau pasirašiau scenarijų. Bet susidūriau su problema. Merginos gal kas turit saldainių, degtinės, šampano etikečių ir pinigų pvz. drinks_cheers.gif



O aš nedarysiu tokių... Jaunieji nori prabangiai, bet pigiai. lotuliukas.gif
o kam tuos papuoštus butelius reikia duoti?
Atsakyti
QUOTE(Daiviss1 @ 2012 02 03, 20:15)
Sveikos merginos,
Prie jūsų jungiuosi ir aš . Svočiausiu liepos 14d. Forumą skaitau labai seniai. Prisirinkau gerų idėjų ir jau pasirašiau scenarijų. Bet susidūriau su problema. Merginos gal kas turit saldainių, degtinės, šampano etikečių ir pinigų pvz. drinks_cheers.gif


čia yra nemažai. smile.gif
http://www.supermama...115420-150.html
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2012 02 04, 08:11)
O aš nedarysiu tokių... Jaunieji nori prabangiai, bet pigiai.  lotuliukas.gif
o kam tuos papuoštus butelius reikia duoti?

svečiams lauktuvių bigsmile.gif
Atsakyti
Aš dabar pagalvojau, ar nei viena nebandėte daryti juodai baltų saldainių?
Atsakyti
As po truputi ruosiuosi,o dienos tai tirpsta. Siandien nupirkai jaunikiui kepure, dezute rutu vainikeliui ir seimos zidini. Pagaliau radau toki, koks man patinka. Nemaniau, kad del jo tiek pravaiksciosiu parduotuviu blink.gif

Bet tinkamu akmenuku taip ir neradau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medūna: 04 vasario 2012 - 19:20
JYSK'e turetu but manau visokiu akmenuku.
O as jau ir kosmarus pradejau sapnuot - kad vestuves ryt, oas nieko nepasiruosiau.. doh.gif
O del svocios sukneles, tai musu pamerges bus su vienodom, tai kai jos issirinks as ieskosiu koiu tonu ar dviem tamsesnios suknios .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salamandra07: 04 vasario 2012 - 21:25
sveikos, liepos men ir as svociausiu. renku informacja pilnu tempu.man tai bus jau ne pirmos tokios pareigos, taciau norisi kaskarta vis kitaip:) taigi snd jau uzsakiau zidini, dar keleta sumulkmenu, iki liepos men pasirsciau lesas, kad nesijaustu stipriai, bet smulkmenoms jauciu 500 neuzteks, dabar jau susibalansavus apie 600 lt, plius ar dovana, drabuziai pirmai dienai, tai labai tikiuosi, kad i 2000 lt si karta tilpsim....
Atsakyti
Labas vakaras. Jungiuosi ir aš prie jūsų 4u.gif Esu visiškai žalia šitame reikale, tad einu skaityti senesnių temų, semtis idėjų book.gif
Atsakyti
Gal galit kuri patarti ka butu galima parsyt zvakes naudojimo instrukcijoj g.gif kazkaip nesigalvoja, issipirkinejant stala netikram pirsliui duosiu tokia apdegusia zvake ir galvoju gal reiktu zvakes naudojimo instrukcijos, bet va nieks i galva neateina ka parasyt
Atsakyti
Sveikos svociutes mirksiukas.gif

Mes irgi svociausim pirma karta seses vestuvese geguzes 25d., laiko daug kaip ir nera, tai vis po truputi renkuosi vis kazka.

Noriu isgirsti nuomuone kaip jums toks seimos zidinys? smile.gif

user posted image
Atsakyti