Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(ingulisBrk @ 2012 02 02, 18:04)
Visiems "niekučiams" išleidau apie 500 pinigėlių g.gif

Aciu uz info 4u.gif Nejuokingai doh.gif As zadejau pasakyt kad tai bus musu dovana jiems, bet dabar nebezinau, jau tos vestuves kainuos....
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 02 01, 15:24)
Gal kuri is el.pard.rasotiziedai,ka nors uzsisakynejot? g.gif


Užsisakinėjau daug čia, patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 01, 18:33)
o as 150  lotuliukas.gif pagalvojau, kad laiko turim gamtoj tai tegu meto juos i upe, as kai pirmose vestuvese kur pirsliavau dariau su arbata, buvau nemazai padarius, bet jauniesiems taip patiko arbata metyt, kad maza jiems buvo


Aš buvau padariusi apie 30 akmenėlių, ir žinokit... nusibodo žiūrėt ir stovėt, kol juos perskaitė... Nepersistenkit thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(A.d. @ 2012 02 02, 15:38)
Norėjau paklausti, už kokią sumą siunčiat apsipirkti jaunuosius romantiškam vakarui?
Ir pinigai kokie-litai ar centai?


Supyliau po 10 litų metaliniais ir centais, kad gautųsi pilna piniginė mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=ingulisBrk,2012 02 02, 18:22]
Užsisakinėjau daug čia, patiko smile.gif
o su atsiuntimu jokiu problemu nebuvo? g.gif nes noriu daug ka uzsisakyt.
Atsakyti
dėkui už atsakymus.Kiek įdomių minčių smile.gif Galvojam, kad jei pakeliui pasitaikytų kokia parduotuvėlė maža, pasinaudosim šita idėja.
Atsakyti
Labas rytelis,
Labai džiaugiuosi, kad užtikau jūsų kampelį. Gal neišvysite...
Esu visiškai nepatyrusi ir mažai vestuvėse dalyvavusi. Vyro sesuo pakvietė pabūti svočia ir piršliu. Sutikome, tik pradedu dabar galvoti, kad nieko nenusimanau ir net nežinau kam ko ir kiek reikia.
Kelios buvau lietuviškose, vienose totoriškose, kitose lenkiškose, tai mažai ką ir žinau...
Labai daug radau patarimų, bet visko gaila nespėjau dar perskaityti.
Svočia būsiu 2012.08.25
Ar padėsite?
Nelabai randu scenarijų, kur būtų tik keletą tradicijų. Nereikia nei tų rūtų, nei piršlių korimo...
O ir pinigėlių nelabai daug norisi išleisti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalyte: 03 vasario 2012 - 08:22
Sveika vabalyte 4u.gif
Mano tokia pati situacija - mazai buvusi esu vestuvese, o dabar ir pirsliauti. Ir diena musu ta pati. As dabar skaitineju senasias temas ir issisaugoju tai kas man tinka. O jau vasaros pradzioj manau pradesiu delioti savo scenariju...
Si tema superine, kaip sakiau savo jaunajai - jei reiketu labai tai gerai pasistengus per menesi su SM pagalba pasiruosciau.
Draugausim 4u.gif
Beje kokiam jus mieste svociausite?
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 02 03, 10:54)
Sveika vabalyte  4u.gif
Mano tokia pati situacija - mazai buvusi esu vestuvese, o dabar ir pirsliauti. Ir diena musu ta pati. As dabar skaitineju senasias temas ir issisaugoju tai kas man tinka. O jau vasaros pradzioj manau pradesiu delioti savo scenariju...
Si tema superine, kaip sakiau savo jaunajai - jei reiketu labai tai gerai pasistengus per menesi su SM pagalba pasiruosciau.
Draugausim  4u.gif
Beje kokiam jus mieste svociausite?


mes jaunikį iš Prienų paimsime, jaunąją iš Verėnos, o švęsime prie Kauno. biggrin.gif
Dar problema su piršlių polka. Gal ką galima gero sugalvoti ir įdomaus? nelabai sekasi su šokiais. biggrin.gif
O kaip apranga turi būti? Ar tiktų tokia?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalyte: 03 vasario 2012 - 11:31
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 02, 16:27)
skaiciau forme, kad centais pardaveja is vienu neprieme, tai gal geriau litais duot arba bent stambesniais centais po 50 cnt pvz . Manau, kad iki 10 Lt uztektu, nors jei romantiskam vakarui tai gal daugiau reiktu duot  g.gif  nes jei siusti pusryciams apsipirkti tai ir maziau uztektu
Papildyta:
garbaniki prasitrink zinutes , negaliu az parasyt  ax.gif

Jau prasitryniau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingulisBrk @ 2012 02 02, 18:04)
Visiems "niekučiams" išleidau apie 500 pinigėlių g.gif

Siaubas, ziauru, as tikiuosi tiek neisleisiu. Na apsipirkima pradesiu dar kita savaite, nes treciadieni galvoju baigti scenariju tvarkyti.tai informuosiu po visko kiek man kainuos g.gif
Atsakyti
O butelius, taure dekoruosite?
Galvoju kad reikia padaryti išskirtinę taupyklę. Kažkada pirkau vaikams kaladėles, kurios buvo supiltos į nemažą vaikišką buteliuką. Ten yra ir skylutė pinigėliams ir atsisuka. Tai jei apnėrus, pridėjus gėlyčių, drugelių ar dar ko, visai tiktų kaip manote?
O kiek butelių reikia pasiruošti? kiek saldainių?
Atsakyti
Sveiki, smile.gif

gal kam pravers:
mes esame dovanoje draugu vestuvese naktipuodi pilna metaliniu litu + teleloto bilieta. Potekste tokia- jaunieji laimejo aukso puoda! 4u.gif Pinigus galima paprasyti pakeisti bet kokiame banke. (i metalinius litus ir atgal i popierinius). Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Gal kam pravers popieriniu vestuviniu tortu fotkes

http://www.google.lt...a...tx=99&ty=93


As galvoju i torto dalis ideti sveciu pasizadejimus.kai issidalins sveciai torta, atsidarys ir skaitys pvz:"as pasizadu jaunuosius konsultuoti meiles tema"......ir t.t thumbup.gif

Tik dar nesugalvoju kaip pradeti kalbeti pries torto dalybas g.gif
Atsakyti
as tai darysiu toki maza tortuka is 12 daliu ir i vidu desiu 1 is 12 buciniu koki yra ir instrukcija, duosiu meiles ministrui, kad padalintu kam nori ir tegu rodo tie kas gaus koki yra buciniai
Sakiau ikelsiu parodyt kelis savo darbelius ivertinimui, bet, kad fotiko laido nerandu doh.gif gal ryt rasiu ax.gif
Atsakyti