Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(garbaniki @ 2012 02 01, 11:35)
Labai labai aciu thumbup.gif
ir atsiprasau jei ikirejau blush2.gif
Papildyta:

Del sveciu knygos nezinau, nes nesidomejau,bet patarciau pasiziuret nes ten visko jau padaryta pvz diplomu, stendu ir t.t
Jei vaziuosite i baze, tai yra dviejose vietose (viena salia kitos), einant i raudona galerija.

anksciau dar buvo tam traukinuko vagoneli, dabar idomu ten yra ar ne?
Atsakyti

Del sveciu knygos nezinau, nes nesidomejau,bet patarciau pasiziuret nes ten visko jau padaryta pvz diplomu, stendu ir t.t
Jei vaziuosite i baze, tai yra dviejose vietose (viena salia kitos), einant i raudona galerija.
[/quote]
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri is el.pard.rasotiziedai,ka nors uzsisakynejot? g.gif
Atsakyti
mergaites kiek jus mazdaug akmenuku darot? as prisirasiau is viso 53 zodzius... doh.gif bet ryskiai per daug bus...
Atsakyti
QUOTE(krisiule @ 2012 02 01, 16:07)
mergaites kiek jus mazdaug akmenuku darot? as prisirasiau is viso 53 zodzius...  doh.gif  bet ryskiai per daug bus...

o as 150 lotuliukas.gif pagalvojau, kad laiko turim gamtoj tai tegu meto juos i upe, as kai pirmose vestuvese kur pirsliavau dariau su arbata, buvau nemazai padarius, bet jauniesiems taip patiko arbata metyt, kad maza jiems buvo
Atsakyti
bet tai kaip suprantu meto tik blogus akmenelius? tu blogu ne tiek jau daug..apie 20 kokia..
Atsakyti
QUOTE(krisiule @ 2012 02 01, 18:22)
bet tai kaip suprantu meto tik blogus akmenelius? tu blogu ne tiek jau daug..apie 20 kokia..

na pas mane blogu apie 50, tai tinkamus manau greit sudes i tam skirta tara.
Idedu nuoroda su nebloga mintim kaip sutikti jaunuosius
Atsakyti
ir as noriu padaryti akmenukus. Tik nelabai tinkamas metas juos prisirinkti verysad.gif . Ieskojau senukuose, bet nieko tinkamo neradau verysad.gif . Kazkada matydavau tokiu baltus, grazius,vienodus. Bet kai reikia ,tai kaip visada nera arba nerandu smile.gif
Atsakyti
Pasakykit man nesusipratelei kaip ta zaidimuka su akmenukais reikia pravest? Ar juos ismetot ant zemes ir renka i koki maiseli, ar is maiselio ima meta lauk blogus o gerus deda i kita maiseli...
Atsakyti
su tais akmenukais manau daro kas kaip isgalvoja wink.gif as galvoju,kad blogus jaunieji ismes i upeli kai per tilta nes,o gerus-i kazkokia grazia permatoma tara-namo pamatams arba alpinariumui papuosti... wink.gif


o sutikimas super thumbup.gif ypac galas clap.gif tik gal kiek per ilgas man atrode? gal butu visai fainai panaudot sita minti...reiks jaunajai pasiulyt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisiule: 02 vasario 2012 - 10:17
QUOTE(krisiule @ 2012 02 02, 11:09)
su tais akmenukais manau daro kas kaip isgalvoja wink.gif as galvoju,kad blogus jaunieji ismes i upeli kai per tilta nes,o gerus-i kazkokia grazia permatoma tara-namo pamatams arba alpinariumui papuosti... wink.gif
o sutikimas super  thumbup.gif  ypac galas  clap.gif tik gal kiek per ilgas man atrode? gal butu visai fainai panaudot sita minti...reiks jaunajai pasiulyt..



kaip tik nesakyk jaunajai, cia visas sou tame, kad jaunoji nezinos, kaip juos sutiks sveciai, nes jei zinos, visai neidomu
Atsakyti
QUOTE(Medūna @ 2012 02 01, 21:49)
ir as noriu padaryti akmenukus. Tik nelabai tinkamas metas juos prisirinkti verysad.gif . Ieskojau senukuose, bet nieko tinkamo neradau verysad.gif . Kazkada matydavau tokiu baltus, grazius,vienodus. Bet kai reikia ,tai kaip visada nera arba nerandu smile.gif

as pirkau senukuose tuos tokius stiklinius tik nepigiai gaunasi, as uz 4 maiselius sumokejau 22 Lt
Atsakyti