Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(miskininkele @ 2012 01 30, 22:49)
mergaites, ka naujo galima padovanot renkant stalo valdzia gaisrininkui  g.gif  nes vandens pistoletas jau pabodes ir dar galvoju ginekologo,gal reiktu , bet ka jam duoti?


Kažkada mes dovanojom sifoną gaisrininkui, bet dabar aš nežinau ar jų būna g.gif , o ginekologui- gumines pirštines(gal?), kur spalvotos būna .
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 31, 16:07)
as ne is kauno, bet i bazes vaziuosiu, ten zinau kad yra visokios atributikos, bet ir kainos sakyciau kai kur jau labai uzkeltos  doh.gif
Jau atsibodo but sekretore ir beveik kas antrai aiskinti kur rasti pasta, na mergaites nepatingegit paskaityti kelis lapus atgal. Taigi rasau cia ir nepykit bet daugiau smulkiau neaiskinsiu
einat i www.gmail.com
prisijungimo vardas - svociuciupastas
slapuka gaunat jei parasot man i  az ir paprasot


zinokit uzknisa kai patingi pasiskaityt ir pasiieskot, duokit cia ir dabar, as neturiu laiko, nerandu pasto ir pan. Mes visos cia neturim laiko, bet sedim ir skaitom ir ideju ieskom, as pati su 2 vaikais ir skaitineju kai jie miega, bet kazkaip kai noro yra tai ir galimybiu atsiranda, nueinu veliau miegot ir viskas . Na va, issiliejau  blush2.gif

console.gif reikia kartais išsilieti

QUOTE(IN @ 2012 01 31, 18:08)
gal kas zinot, kaip i sablona nuotrauka ikelt? kankinuosi savaite jau, niekaip nepavykta doh.gif
noriu i pinigu sablona, i laikrasti, i sampano etiketes ikelt ax.gif

reikia su fotoshopu daryt. bent jau man su kitom programom nesigavo.
Atsakyti
mano supratimu tai jei yra veidai, ir "pinigas" kiaura skyle veidui tai net ir su wordu vieną ant kito uždėt galima tiesiog nusistačius ant vieno paveikslėlio (Wrap text) , kad "through" ar "in front of text" (pagal situaciją) biggrin.gif , ką jau kalbėt apie elementarias redagavimo programytes, tikrai nėra jokio reikalo tokia galinga programa kaip PS kompo užgriozdint jei tik toks reikalas. Tiesiog kol išmoksti tenka pasimokyt, tame ir visas nemalonumas. :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 31 sausio 2012 - 19:29
smile.gif+2012 01 31, 20:26-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 31, 20:26)
mano supratimu tai jei yra veidai, ir "pinigas" kiaura skyle veidui tai net ir su wordu vieną ant kito uždėt galima tiesiog nusistačius ant vieno paveikslėlio (Wrap text) , kad "through" ar "in front of text" (pagal situaciją) biggrin.gif ,  ką jau kalbėt apie elementarias redagavimo programytes, tikrai nėra jokio reikalo tokia galinga programa kaip PS kompo užgriozdint jei tik toks reikalas.  Tiesiog kol išmoksti tenka pasimokyt, tame ir visas nemalonumas. :]

gerai tu sakai, apie worda net negalvojau. aš kadangi iš senų laikų turiu kompe fotoshopą tai su juo ir bandžiau
Atsakyti
ačiū labai, rytoj kai vaikelis uzmigs, bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 01 31, 19:21)
console.gif reikia kartais išsilieti


ai, kad siandien tokia diena doh.gif su niekuo neiseina normaliai susisneket doh.gif sakiau siandien pailsesiu, suguldysiu vaikus ir reiks koki filma paziuret
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 31 sausio 2012 - 20:23
QUOTE(IN @ 2012 01 31, 18:08)
gal kas zinot, kaip i sablona nuotrauka ikelt? kankinuosi savaite jau, niekaip nepavykta doh.gif
noriu i pinigu sablona, i laikrasti, i sampano etiketes ikelt ax.gif

Su PS programa,nezinau kaip kitom,bet man tai thumbup.gif viska galima pakeist
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 206: 31 sausio 2012 - 21:05
Tai gerai tas PS-as, tik sakau, kad darbo ten tiek pat kaip net su wordu kartais. O ar tuo ar kitu naudotis vis tiek mokėt reikia. O PS-as tai yra iš tiesų labai didelė vaizdų apdorojimo programa. Aišku jei yra "po ranka", ko nepasinaudot, bet jei nėra, tokiem reikalam tikrai pakanka žymiai paprastesnių redagavimo programėlių neapkraunant kompo arba apskritai jokių. :]]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 31 sausio 2012 - 21:11
QUOTE(garbaniki @ 2012 01 31, 15:57)
Svociute, jei esi is Kauno tai bazese yra 4 ar 5 sandelyje visko vestuviu isdaigom tai meiles ministrui yra toks kaklaraistis su uzrasu "meiles ministras"

o gal bazese yra ir sveciu palinkejimu knygu?
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 01 31, 21:38)
o gal bazese yra ir sveciu palinkejimu knygu?

pries 2 metus kai pirkinejaus vestuvems visokias smulkmenas tai tada buvo, tai manau ir dabar yra
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 31, 22:48)
pries 2 metus kai pirkinejaus vestuvems visokias smulkmenas tai tada buvo, tai manau ir dabar yra

Tai teks ir mums i Kauna vaziuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 01 31, 20:21)
console.gif reikia kartais išsilieti
reikia su fotoshopu daryt. bent jau man su kitom programom nesigavo.

Labai labai aciu thumbup.gif
ir atsiprasau jei ikirejau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(206 @ 2012 01 31, 22:38)
o gal bazese yra ir sveciu palinkejimu knygu?

Del sveciu knygos nezinau, nes nesidomejau,bet patarciau pasiziuret nes ten visko jau padaryta pvz diplomu, stendu ir t.t
Jei vaziuosite i baze, tai yra dviejose vietose (viena salia kitos), einant i raudona galerija.
Atsakyti