Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

smile.gif+2012 01 30, 23:25-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 30, 23:25)
Ūkininkų turgeliuos žarnų užpirkt. Būna ir vakuume.  lotuliukas.gif

user posted image


na, galvojau ne apie tokias žarnas, o apie laistymo biggrin.gif bet cia tai jau ohoho variantas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 30, 20:49)
mergaites, ka naujo galima padovanot renkant stalo valdzia gaisrininkui  g.gif  nes vandens pistoletas jau pabodes ir dar galvoju ginekologo,gal reiktu , bet ka jam duoti?

Gal kokias vienkartines pirstinaites... biggrin.gif

smile.gif+2012 01 30, 21:25-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 30, 21:25)
Ūkininkų turgeliuos žarnų užpirkt. Būna ir vakuume.  lotuliukas.gif



Nerealu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 30, 21:49)
mergaites, ka naujo galima padovanot renkant stalo valdzia gaisrininkui  g.gif  nes vandens pistoletas jau pabodes ir dar galvoju ginekologo,gal reiktu , bet ka jam duoti?
labai aciu kad nuraminote del svotu smile.gif
nes noriu kviesti savo seseri kuri netekejusi ir MB gera drauga kur vedes

o del gaisrininko atributo
tai zinau yra tokia parduotuve
kur parduoda butaforinius gesintuvus ,i juos reikia ideti buteli.
siunciu nuoroda

http://www.saugusnam...hp/produktai/14
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 01 31, 11:24)
labai aciu kad nuraminote del svotu  smile.gif
nes noriu kviesti savo seseri kuri netekejusi ir MB gera drauga kur vedes

o del gaisrininko atributo
tai zinau yra tokia parduotuve
kur parduoda butaforinius gesintuvus ,i juos reikia ideti buteli.
siunciu nuoroda

http://www.saugusnam...hp/produktai/14

sita tai ir as radau, patiko ideja, bet kaip suprantu jie internetu neprekiauja
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 26, 15:48)
man ant A3 formato piesia, ireminsiu ir bus kaip paveikslas  thumbup.gif
o tualetini popieriu  ant kaklo pakabinsiu meiles ministrui. Tas pozas kur yra musu pastuke galvojau ant saldainiu  padaryt, laukiu valentino dienos, tai gal prekybos centruose bus kokiu idomesniu saldainiu sirdeles formos, arba sakiau ant triufeliu jas priklijuosiu

Svociute, jei esi is Kauno tai bazese yra 4 ar 5 sandelyje visko vestuviu isdaigom tai meiles ministrui yra toks kaklaraistis su uzrasu "meiles ministras"
Atsakyti
QUOTE(garbaniki @ 2012 01 31, 14:57)
Svociute, jei esi is Kauno tai bazese yra 4 ar 5 sandelyje visko vestuviu isdaigom tai meiles ministrui yra toks kaklaraistis su uzrasu "meiles ministras"

as ne is kauno, bet i bazes vaziuosiu, ten zinau kad yra visokios atributikos, bet ir kainos sakyciau kai kur jau labai uzkeltos doh.gif
Jau atsibodo but sekretore ir beveik kas antrai aiskinti kur rasti pasta, na mergaites nepatingegit paskaityti kelis lapus atgal. Taigi rasau cia ir nepykit bet daugiau smulkiau neaiskinsiu
einat i www.gmail.com
prisijungimo vardas - svociuciupastas
slapuka gaunat jei parasot man i az ir paprasot


zinokit uzknisa kai patingi pasiskaityt ir pasiieskot, duokit cia ir dabar, as neturiu laiko, nerandu pasto ir pan. Mes visos cia neturim laiko, bet sedim ir skaitom ir ideju ieskom, as pati su 2 vaikais ir skaitineju kai jie miega, bet kazkaip kai noro yra tai ir galimybiu atsiranda, nueinu veliau miegot ir viskas . Na va, issiliejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 31 sausio 2012 - 15:34
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 31 sausio 2012 - 15:39
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 31, 14:43)
sita tai ir as radau, patiko ideja, bet kaip suprantu jie internetu neprekiauja


Tokiu daikciuku, kaip gaisrininko gesintuvas-taupykle, salmas su slangele, gesintuvas gerimui supilt yra "balionu salyje" Ir siaip ten daug visokiu niekuciu ministram galima pririnkt. thumbup.gif Yra ir to tualetinio popieriaus su pozom, da r maciau toki faina pakabuti raktam, gal tiktu ginekologui - paspaudi mygtuka, o ten aimanos lotuliukas.gif
Papildyta:
pamirsau parasyt, kad ir kainos ten labai jau nesikandzioja, tie gesintuvai berods buvo nuo 14 lt, tas pakabukas-pultelis (orgazmas) 8lt. Tiesa, dar buvo tokie geruliai XXXL dydzio svilpukai thumbup.gif Bet kaip gerai atrodytu komendantams ant kaklo... thumbup.gif Tik ju kainyte kazkur apie 11 lt. rolleyes.gif Tai jeigu daug sveciu ir renkant kokius keturis komendantus, tai jau nemaza suma susidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 31, 15:07)


zinokit uzknisa kai patingi pasiskaityt ir pasiieskot, duokit cia ir dabar, as neturiu laiko, nerandu pasto ir pan. Mes visos cia neturim laiko, bet sedim ir skaitom ir ideju ieskom, as pati su 2 vaikais ir skaitineju kai jie miega, bet kazkaip kai noro yra tai ir galimybiu atsiranda, nueinu veliau miegot ir viskas . Na va, issiliejau  blush2.gif

Labai aciu, kad issiliejot. Cia buvo skirta man...Deja nepatingejus buvau perskaityti visa tema nuo pradziu, bet nesupratau, uz tai baudziama pasirodo blink.gif esu automatiskai nustaciusi gmaila, kad mano vardu prisiregistruotu pats, todel ir nesupratau kame reikalas... Dar karta aciu
Atsakyti
Sveikos svociute smile.gif Jungiuosi ir as i Jusu bureli.Svocia busiu pirma kart gyvenime,bet kadani prase labai geri draugai,tai atsisakyt nesinorejo.Labai tikiuosi,kad 2012 09 25 vykstancias ju vestuves atlaikysim su MB thumbup.gif .Laiko dar daug bet kuo anksciau pradesiu ruostis tuo maziau stresuosiu doh.gif Jus svociutes saunuoles cia tiek geru ideju randu smile.gif
Atsakyti
gal kas zinot, kaip i sablona nuotrauka ikelt? kankinuosi savaite jau, niekaip nepavykta doh.gif
noriu i pinigu sablona, i laikrasti, i sampano etiketes ikelt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IN @ 2012 01 31, 16:56)
Labai aciu, kad issiliejot. Cia buvo skirta man...Deja nepatingejus buvau perskaityti visa tema nuo pradziu, bet nesupratau, uz tai baudziama pasirodo blink.gif esu automatiskai nustaciusi gmaila, kad mano vardu prisiregistruotu pats, todel ir nesupratau kame reikalas... Dar karta aciu

ne tik jums taikiau, nes su kiekvienu prisedimu prie kompo az buna pilna nu tikrai su tokiais durnais klausimais doh.gif
na bet baigiam apie tai, geriau pasidalinkim kokia naudinga info.
Atsakyti