Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(asvi @ 2012 01 29, 18:50)
sveikos,
jei kuri jau pasidaret netikra santuokos liudijima, gal galit papasakot kaip ji atspauzdint, kad tikrai atrodytu?
kazkur senose temose buvau radus diskusija, bet dabar nebeatrandu, ten lygtai sake kad ant rausvo popieriaus su nespalvotu printeriu spauzdino, bet tam kad "neteptu" kazkaip reikia rausva fona nuimt nuo skanuoto failo. Gal zinote kaip tai padaryt?

Aš tai turiu stalo išpirkimo leidimą.Tai manau ,kad gal užteks. Nors visai gerai būtų ir tą liudijimą turėt. o kaip tas liudijimas išvis daromas?

Šiandien jau nusipirkau taupyklę šeimos bankui.O ant jos užrašyta UAB"kas tavo, tas ir mano". O kokį jūs šeimos židinį darot.Man tai nameliai nepatinka, norisi kažko įdomiau, gražiau. Šiandien jau nužiūrėjau, bet kaina kandžiojasi, tai dar galvoju.


Ką galėtumėt pasiūlyt, kai lauke taip šalta?Juk gamtoj nelabai. Nei žaidimų pažaisi nei ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medūna: 29 sausio 2012 - 21:12
Nežinau kaip dėl žaidimų, bet esu mačius puikių žiemą vykusių vestuvių fotosesijos gamtoj foto... Gal nors kokią mažytę atrakciją vis tik susigalvot.
Atsakyti
as tai nusipirkau siandien makaronu, eisiu karoliu verti netikrai svociai kuriuos dovanosiu, taip idomu koks gausis vaizdas
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 29, 23:37)
as tai nusipirkau siandien makaronu, eisiu karoliu verti netikrai svociai kuriuos dovanosiu, taip idomu koks gausis vaizdas

Mes atsimenu darzelyje darydavom karolius is makaronu - tai pries tai juos nudazydavom su guasu. Ir dar darydavom is zurnalu popieriaus - tapopieriu sukarpai, po to susuki, padarai beveik makarona su skylute vidury ir uklijuoji krastus. Gaunasi irgi neblogai, bet jau darbelio daugiau.
Atsakyti
sveikos
visai neitema gal paklausiu bet nerandu tinkamos temos
ar liudininkai-svotai turi butinai buti vede , ar negalima nevedusiu, is skirtingu poru?
nes musu numatysi svotai atsisake verysad.gif o kitu vedusiu poru nera
Atsakyti
CMB-tai gali buti is skirtingu poru, bet vat kaip baznycioje tai nezinau
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 01 30, 13:36)
CMB-tai gali buti is skirtingu poru, bet vat kaip baznycioje tai nezinau

Vienoje baznycioje mums ir kriksto tevu sunui pareikalavo kad butu vede. Tai ejom i kita ir viskas buvo ok.
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 01 30, 13:52)
Vienoje baznycioje mums ir kriksto tevu sunui pareikalavo kad butu vede. Tai ejom i kita ir viskas buvo ok.

Aplamai siais laikais kazkodel kiekviena baznycia savo savo salygas diktuoja
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 01 30, 12:28)
sveikos
visai neitema gal paklausiu bet nerandu tinkamos temos
ar liudininkai-svotai turi butinai buti vede , ar negalima nevedusiu, is skirtingu poru?
nes musu numatysi svotai atsisake  verysad.gif o kitu vedusiu poru nera

mano pacios vestuvese buvo is skirtingu seimu svotai ir niekas prie to nekibo
Atsakyti
gal kuri zinot kur Vilniuje galima isigyti ''sveciu palinkejimu knyga''? isskyrus CMB
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 01 30, 14:46)
gal kuri zinot kur Vilniuje galima isigyti ''sveciu palinkejimu knyga''? isskyrus CMB

galite pasiziureti popieriausstilius.lt psl
manau jie turi ir parduotuve
labai graziu yra VCUP ispudziu studija
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 01 30, 16:40)
galite pasiziureti popieriausstilius.lt psl
manau jie turi ir parduotuve
labai graziu yra VCUP ispudziu studija

Aciu. Butinai pasiziuresiu
Atsakyti