Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Sugalvojau biggrin.gif

Galima dar sms bučinys. lotuliukas.gif Nusiųsti sms žinutę su bučkiu. Na arba paduoti viens kitam lapus su nupieštais bučkio simboliais jei norisi, kad būtų vaizdžiau ar pora vienas kito nr. nežino. :]


Ir saugus bučinys - per nosinaitę. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 28 sausio 2012 - 10:11
smile.gif+2012 01 28, 10:04-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 28, 10:04)
Sugalvojau  biggrin.gif

Galima dar sms bučinys. lotuliukas.gif Nusiųsti sms žinutę su bučkiu. Na arba paduoti viens kitam lapus su nupieštais bučkio simboliais jei norisi, kad būtų vaizdžiau ar pora vienas kito nr. nežino. :]
Ir saugus bučinys - per nosinaitę.  biggrin.gif

as tai galvoju gal koki rugstu bucini padaryt galima ir duot citrinos, jei nevalgyt tai bent palaizyt, tik gal kaip kitaip galima ji butu uzvadinti.
As tai isvaziuoju pas tevus pasisveciuot tai nieko gero per savaitgali nenuveiksiu, nebent parduotuvese pasidairysiu idomesniu makaronu is , kuriu butu galima karolius padaryt ir gal zvakes kokios idomesnes reiktu netikram pirsliui.
Atsakyti
Sveikos svociutes 4u.gif
Jungiuosi ir as i Jusu buri, vestuves numatomos rugpjucio 25 d. Svociausiu pirma karta savo gyvenime, o ir vestuvese nelabai buvus. Net neiisivaizduoju gerai kokia ta eiga... Na bet manau kai perskaitysiu visas temas - suzinosiu. Ir dar problema ta kad jaunieni uzsienyje grys pavasari keliom savaitem ir vel atgal ir gris tik pries vestuves. Tai rupesteliu turiu kaip reikiant...
Tuokiasi vyro brolis, tiea jie jau turi vaikeli bet nori daug maz tradiciniu vestuviu, tai net nezinau kaip viska perdaryt : zidini, pirma nakti ir t..t. Truputi keistai, bet jie to nori...
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 01 28, 14:46)
zidini, pirma nakti ir t..t. Truputi keistai, bet jie to nori...

Man tai židinys nieko keisto...juk šeimą kuria. Na ir kas, kad vaikelis jau buvo. Ne šeimoje gi jis gimė. Aišku čia jau galima ilgai ir nuobodžiai išvedžiot apie šeimos sampratą, bet tas židinys dovanojamas ne bele kokios šeimos atveju, o santuokos proga. Vos pradeda kartu gyvent vargu ar ten kas puola židinius dovanot. Dėl nakties. Vaikelio nebuvimas iki santuokos kai kuriose porose dar nerodo, kad niekas "nebandyta" cool.gif , taip kad logikos dėl apskritai "pirmumo" tiek pat... Pirma naktis - vis tiek pirma santuokinė. Pirma su sutuoktiniu. Galų gale pirma legali. :] Tai kažkaip turint noro tikrai galima išspręst, kad neatrodytų parodija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 28 sausio 2012 - 15:34

DAR keletas ideju zaidimukams cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuostabi mamyte: 28 sausio 2012 - 15:57
Sveikos wink.gif

Jungsiuosi ir aš į jūsų gretas. Paprašė mūsų pabūti liudininkais, o patirties nulis, bet gal nepražūsim su šitiek idėjų, reikia tik jas visas spėti apdoroti smile.gif
Atsakyti
Sveikos buvusios ar būsimos svočiutės,
Teks ir man atlikti šias pareigas(02.18). Žiauriai jaudinuos, nes esu visiškai žalia šiame reikale.Bet jūsų pagalba manau susitvarkysiu. Čia labai daug įdėjų. O kad dar būtų aiškiau, gal galima įeiti į jūsų paštuką? Labai būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti
sveikos,
jei kuri jau pasidaret netikra santuokos liudijima, gal galit papasakot kaip ji atspauzdint, kad tikrai atrodytu?
kazkur senose temose buvau radus diskusija, bet dabar nebeatrandu, ten lygtai sake kad ant rausvo popieriaus su nespalvotu printeriu spauzdino, bet tam kad "neteptu" kazkaip reikia rausva fona nuimt nuo skanuoto failo. Gal zinote kaip tai padaryt?
Atsakyti
QUOTE(asvi @ 2012 01 29, 17:50)
sveikos,
jei kuri jau pasidaret netikra santuokos liudijima, gal galit papasakot kaip ji atspauzdint, kad tikrai atrodytu?
kazkur senose temose buvau radus diskusija, bet dabar nebeatrandu, ten lygtai sake kad ant rausvo popieriaus su nespalvotu printeriu spauzdino, bet tam kad "neteptu" kazkaip reikia rausva fona nuimt nuo skanuoto failo. Gal zinote kaip tai padaryt?

Ir man ta mintis labai patiko - su netikru liudijimu, jei kas dalinsites - labai noreciau ir as...
Atsakyti
QUOTE(asvi @ 2012 01 29, 16:50)
Gal zinote kaip tai padaryt?

Taigi jau skanuot nespalvotai galima. Nors nelabai suprantu kur ten kas ką tepa. g.gif
Atsakyti
radau tokį dalykėlį, tai dalinuosi, gal pravers kuriai wink.gif
Paštuke peržiūrėjau viską atkūrėt ką aš turėjau išsisaugojusi. Šaunuolės merginos 4u.gif
leidimas vyrui išeiti iš namų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enenes: 29 sausio 2012 - 20:22
Sveikutes. Sakykite gal kuri turite kaip cia pasakius turini susidariusios, kas po ko turetu eiti. Na kazka panasaus. 4u.gif

Ir dar norejau paklausti pas kuria kreiptis, kuri turi scenarijiu? Labai aciu is anksto ax.gif
Atsakyti