Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

na jei pavyks atstatyti ana pastuka (nors tuo labai abejoju, reikia surasti pastuko autore ir gali but, kad ji musu temutej nesilanko ir sitos problemos nezino) tai tada info sukelsim i viena pastuka, o dabar visos kas ka turit kelkit i naujaji pastuka, nes svociutems reikia ruostis ir ideju reikia. As ir nemazai medziagos i naujaji prikeliau
Atsakyti
Sukroviau ka turejau parsisiuntusi smile.gif palikau autoriu pavardes kur matesi smile.gif
Atsakyti
o as naujajam pastuke radau kamasutros pozas, kurias saldainiams panaudosiu thumbup.gif
rasykit i az kam reikia slapuko
Atsakyti
labukas. as jungiuosi i jusu pokalbius, nes man birzelio 9 reikes svociauti jusu temose daug informacijos pasirinkau.tai reikia ruostis, maciau kad kazkoks pastas buvo kur daug naudingos informacijos, bet jau jo daba kiek suprantu ner verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 23, 14:06)
o as naujajam pastuke radau kamasutros pozas, kurias saldainiams panaudosiu  thumbup.gif 
rasykit i az kam reikia slapuko



saunu kad sukuret nauja pasta thumbup.gif
as kaip tik ieskau kur gauti tokiu popiereliu,galvoju gal uzsisakyt kazkur galima g.gif , nes noreciau irgi tokius saldainius pagamint
noreciau tam pastuky apsilankyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 23, 11:42)
ar cia iskarto viesai paskelbti ar tik cia bendraujanciom ir besiruosianciom, nes jei yra piktybinis zmogus, tai gali ir sitam paste pakeisti slaptazodi

Viešai tai nemanyčiau, nors dėl asmeniškai irgi akivaizdu, kad garantijų nėr,taigi ir iki šiol tik asmeniškai buvo skelbiama. Kas iš to...

Sumesiu kai turėsiu laiko viską kas pas mane tam paštan, kas dubliuosis gal kas aptvarkys.
Papildyta:
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 23, 11:56)
, nors kaip suprantu jei ji kas pakeis as galesiu atstatyt  thumbup.gif

Tai gal ir su anuo taspats galima? g.gif Gi irgi man rods ne pirmas paštas buvo.
Atsakyti
smile.gif+2012 01 23, 15:28-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 23, 15:28)


Tai gal ir su anuo taspats galima?  g.gif Gi irgi man rods ne pirmas paštas buvo.

reikia, kad tuo uzsiimtu ta, kuri ta pasta sukure, na bet sitam pastuke tiek daug jau visko prisiusta thumbup.gif
as siandien vazinejau po miesta, issikeliau sau kaip ir problema, sumasciau, kad man reikia saldainiu tu kaip buna eurai sokoladiniai ar litai, na ir neradau doh.gif Dar iki uzmaciau sirgaliu dudas, tai visai jos gerai ziurisi, pagalvojau, kad komendantams tiktu 1 vnt kaina 7 Lt, tai dabar nezinau ka jiems pirkti ar tas dudas ar tokius didelius svilpukus, svilpuko kaina jei neklystu 8 Lt
Atsakyti
man toks klausimelis kilo g.gif O ant kokio popieriaus jus spausdinate meiles saldainiu popieriukus ? Ant paprasto? ar graziai tada susivinuotu? smile.gif
Atsakyti
Labas, šiandien jau galiu be pykčio rašyti. vakar buvau labai bash.gif , tai buvau parašiusi nekokį postą tai ar tam, kuris gviešiasi svetimo gero savanaudiškais tikslais. ištryniau, nes pagalvojau, kad vėliau bus gėda skaityti blush2.gif . Patarimas, gal reikia sutarti taip, kad slapikus duotu tik per AZ temą sukūręs žmogus, jokių rašymų viešai, nes ir anksčiau kartojosi panašūs dalykai, tai ištrindavo info arba pakeisdavo slaptažodį. Aš pati turiu kompe ir svočiučių, ir krikštynų paštukų adresus, bet nepavyko prisijungti, nes netiko slapikai. Manau, kad dabar pasidarbavo tas, kas už pinigus daro tokius dalykus ir pardavinėja arba intike arba kad ir urmo bazėse Kaune, nes ten esu mačiusi to paties, ką buvome pašte nusiuntusios. Miškininkėle mirksiukas.gif , turiu ir aš visokio gėrio: ir tau ką siunčiau, ir dar visokio velnio. ikrausiu, bet kažkaip reik prisijungti prie pašto.
Atsakyti
sokoladiniu euru ar litu buna pirkti parduotuvese saldus majai, pasiziurek ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiule @ 2012 01 23, 10:39)
o gal kuri svociute apsiimtu kurti nauja pastuka?  rolleyes.gif
sukeltumem visos ka turim..o dabar rasyti kiekvienai i AZ.. tik tas pasto administravimo teises kazkaip reiktu apsaugoti ir perduoti vis kitai svociutei..
jetau,nu buciau zinojus...buciau viska issisaugojus wink.gif

Mergaites tik dabar pamaciau kas atsitiko,is musu pastuko turiu viska,viska kas ten buvo,jei norit galiu viska persiust,tik tiek kad gali kartotis tai ka sukelet jus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2012 01 23, 19:06)
Mergaites tik dabar pamaciau kas atsitiko,is musu pastuko turiu viska,viska kas ten buvo,jei norit galiu viska persiust,tik tiek kad gali kartotis tai ka sukelet jus  smile.gif

tai pažiūrėkit paštuke ko dar nėra atstatyto, manau bendrom jėgom apsieisim be didesnių nuostolių. smile.gif
Ti kažkaip...na negalima taip, nes aišku vis tiek, kad žmogus į tą patį až slaptažodį gavęs. Na bent jau aš nepastebėjau, kad būt viešai kas dalinę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 23 sausio 2012 - 19:19