Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(Mavil @ 2012 01 20, 14:08)
Norejau siandien prisesti prie laikrastuko jauniesiems darymo, svociu pastuke buvo sauniu ideju, taciau ne vieno nenusikopinau, o pasirodo jau ir slaptazodis pakeistas.... doh.gif

man ir raso, kad buvo pakeistas pries 4 valandas doh.gif
tai gal kuri pakeitet atstatykit sena, A?
parasyk man i az savo emeila, atsiusiu pavyzdziu laikrastuko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 20 sausio 2012 - 14:18
Nenuobodu...na gal dar netyčia, bet jei tyčia tai kažkaip...
Aš kaip kaupikė iš paštelio vieną kitą dalyką esu išsisaugojus, tai irgi galit kreiptis, kuo galėsiu, bandysiu padėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 20 sausio 2012 - 15:04
smile.gif+2012 01 20, 14:55-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 20, 14:55)
Nenuobodu...na gal dar netyčia, bet jei tyčia tai kažkaip...
Aš kaip kaupikė iš paštelio vieną kitą dalyką esu išsisaugojus, tai irgi galit kreiptis, kuo galėsiu, bandysiu padėt.

gal kartais degtuku popieriukus issisaugojai g.gif
siandien baigiau su akmenukais, apie 100 zodziu parasiau, po to pasiziurejau, kad labai gerai patrynus uzrasas trinasi, tai siandien su laku per uzrasus perejau.Ziurisi neblogai, tik dabar galvoju i koki inda juos sudeti reiks g.gif reiks ryt i turgu nuvaryt, ten sendaikciu atveza, tai gal ka tinkamo iziuresiu.
Tai dabar imsiuos gulbinu sijonu siuvimo ir jaunuju vaidinimui reikia prisiut sliauztus prie medziagos. Tai man darbo cia visai savaitei bus, dar ypac kai didesnioji serga ir i darzely neina
Dar labai laukiu kada mano bateliai is anglijos atkeliaus, nes cia 42 dydzio rasti ir dar su minimaliu kulnu misija beveik neimanoma arba kaina 300-400Lt doh.gif tada jau eisiu sukneles ieskoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 20 sausio 2012 - 15:51
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 20, 15:49)
gal kartais degtuku popieriukus issisaugojai  g.gif

Yra "meilės degtukai". Brūkštelk karbynei@gmail.com, atsiųsiu. Neapsižiūrėjau dar tiksliai kiek ten ko (kai kas suarchyvuota), bet yra tikrai kai kas.
Atsakyti
Žinot ką, to "vieno - kito" pas mane štai kiek.. Nežinau kiek ten kur ir kaip dubliuojas (ten failu pavadinimai, formatu neberasiau), tikėkimės paštas atsidarys, bet jei ne turėkit minty. Tik labai stipriai "įsidarbint" pilno etato siuntinėtoja nenoreciau, reiks pagalvoti kaip daryt "jei kas". Bet jei kas netyčia sukeitę slaptažodį skaitot, geriau atkeiskit, visiem bus paprasčiau. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 20 sausio 2012 - 17:19
Sveikutės, aš prieš pora dienų buvau prisijungusi tai viskas buvo tvarkoj. Kaip tik laikraštukui biški idėjų žiurinėjau.

O šiaip tai ir aš turiu nemažai išsisaugojusi informacijos, tai jei nebeatsigaus paštukas, kreipkitės, bandysim pagelbėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jei neatstatys nieks slaptazodzio arba neisduos naujo, tai manau reiks nauja pastuka kurti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos smile.gif,labai noreciau prie Jusu prisijungti ,nes as taip pat busiu svocia Liepos 20d.Istikruju cia pas jus tiek daug ideju galima psisemti ,o as taip pat ka turesiu tai mielai pasidalinsiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes svociutes 4u.gif Stai jungiuosi prie jusu, vakar brolis su drauge paprase pabuti liudyninkais sia vasarele. Liepos 28 d. Jetau net nezinau nuo ko cia reiks pradeti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites 4u.gif
O as noreciau paklausti,gal kuri turit vaidinama pasaka? Na kur sveciai gauna vaidmenisir kai juos pamini turi kazkaip sureaguoti rolleyes.gif As turiu RAUDONKEPURAUTES tokia pasakaite,bet jau naudojome ja savovestuvese, tai pusseseres vestuvese kazkaip ta pacia naudoti butu visai neidomu. Galkas turit kitokia???? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mavil @ 2012 01 20, 14:08)
Norejau siandien prisesti prie laikrastuko jauniesiems darymo, svociu pastuke buvo sauniu ideju, taciau ne vieno nenusikopinau, o pasirodo jau ir slaptazodis pakeistas.... doh.gif

Tikrai labai liūdna, kad atsiranda tokių žmonių, kurie taip "pasistengia" doh.gif Jei kas nors žinot, ko norit konkrečiai - rašykit AŽ, gal turėsiu ką nors išsisaugojusi. Šiaip esu sukūrusi grupę FB, bet minusas tas, kad neina kelti dokumentų išskyrus nuotraukas unsure.gif
Atsakyti
Aš taip pat šiek tiek turiu iš paštuko išsisaugojusi,taip pat ir savo darbeliu. Kam reikia rašykit. smile.gif
Atsakyti