Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(miskininkele @ 2012 01 10, 20:38)
merginos patarkit  ax.gif darysiu gulbiu soki, tai pabroliams nurengsiu svarkus, marskinius, pasiraitos kelnes ir uzdesiu sijonus, uzrisiu skareles ir dabar galvoju ar palikti ju slipsus ar slipsus nuimti ir uzdeti baltus liemenukus  g.gif  nebus perziauriai liemenukai?



as tai aglvociau kad per ziauriai tie liemenukai...bent jau mano skoniui... o kur jus ta soki soksit?salej?pagal kokia muzika?
Papildyta:
QUOTE(Bellina @ 2012 01 12, 08:44)
Oi, gal tik ne bordo... jau ta spalva man atrodo seniai atgyveno savo amžių svočių suknelėse  blush2.gif  ax.gif Manau puikiai atrodytų mėlyna, tik atspalvį atiderinti ir aišku jei pačiai ta spalva tinkama  bigsmile.gif Juk svarbiausia, kad pati gerai jaustumeis  mirksiukas.gif

Ir pati dabar renkuosi suknelę. Pamergės bus šviesiai alyvinės violetinės  g.gif
Kaip manot, tokia suknelė tiktų? Ir išvis svočiai su tokia ar tiktų? Man ji labai miela atrodo  wub.gif Tik vyras sako gal kiek per kukli...  g.gif



o man visai ne kukli..labai grazi..skoninga mirksiukas.gif
gal jau tos atlasines pustos su didelem gelem atlape..tokios tikros pirslieniskos jau neee schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiule @ 2012 01 12, 14:19)
as tai aglvociau kad per ziauriai tie liemenukai...bent jau mano skoniui... o kur jus ta soki soksit?salej?pagal kokia muzika?


pagal bulbiu ezero muzika, jei sugebes pagroti muzikantai, soksim salej
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 12, 12:24)
pagal bulbiu ezero muzika, jei sugebes pagroti muzikantai, soksim salej


visai fainai butu toks sokelis jei pabroliukai sutiktu.. g.gif bet zingsnelius kazkokius reiktu pagalvot? esu girdejus kad pamergytes irgi soka soki.. bet cia manau reik gerai pazinot visa pulka..kad visi noretu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2012 01 12, 11:44)

Va ir aš linkstu prie mėlynos ax.gif

Suknelė graži, bet ... Į liudininkus gal ir tiktų kukliom vestuvėm, bet ne svočiutei ax.gif
Atsakyti
Apie suknelę - man labai gražu. Ir tikrai puošnu. Tiesiog skoninga. Kažkaip norėčiau tikėt, kad tie laikai kai iš svočios turi būt padarytas povas - praeina.

Idėja dėl liemenukų nepatinka. Man kažkoks žmonių pažeminimas... Nenorėčiau sau kažkaip artimo žmogaus "tokio juokingo" matyti, kažkodėl tas laidas "Juokis" primena, kurios labiau graudulį kelia... Bet čia matyt jau nuo publikos poreikių priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 12 sausio 2012 - 16:50
QUOTE(Bellina @ 2012 01 12, 11:44)
Oi, gal tik ne bordo... jau ta spalva man atrodo seniai atgyveno savo amžių svočių suknelėse  blush2.gif  ax.gif Manau puikiai atrodytų mėlyna, tik atspalvį atiderinti ir aišku jei pačiai ta spalva tinkama  bigsmile.gif Juk svarbiausia, kad pati gerai jaustumeis  mirksiukas.gif

Ir pati dabar renkuosi suknelę. Pamergės bus šviesiai alyvinės violetinės  g.gif
Kaip manot, tokia suknelė tiktų? Ir išvis svočiai su tokia ar tiktų? Man ji labai miela atrodo  wub.gif Tik vyras sako gal kiek per kukli...  g.gif


dėl bordo pritariu, jau kažkaip atsibodusi spalva.
ta suknelė labai graži, tik aš asmeniškai norėčiau kažko puošnesnio. Mūsų jaunieji daro violetinio akcento vestuves, pamergės bus violetinėm suknelėm, svečiai turės po kokį spalvos akcentą, be to jaunosios suknelė tokia biški retro stiliaus, tai dabar jau pradesiu žvalgytis po truputį ką ir man apsivilkti smile.gif užmačiau ebay vieną tokią sexy, bet galvoju gal biški per daug jau atvira bigsmile.gif
Ai nu nesvarbu, tema ne apie tai.

Dėl vaikinų gulbių šokio tai visai nieko. buvom keliose vestuvėse kur vaikinai šoko gulbių ežerą, o merginos, apsivilkusios santechnikų uniformas sušoko pagal dainą "santechniku aš dirbu ukmergėj". Aš šitų kol kas neplanuoju daryti.

Merginos, o gal kuri žinot iš kur gauti įgarsintą būsimo vaikelio laišką tėvams. Vienose vestuvėse draugė pasakojo taip gan labai neblogai skambėjo tas įrašas
Atsakyti
sveikutes,
gal kuri esat macius kur galima nusipirkti smelio pora saujeliu?
man patiko kazkur anksciau mineti zodziai apie tai kad abu jaunieji supila smeli i bendra inda, tipo gyvenimai is atskiru tapo benras ir kaip neatskirsi smelio smilteliu, taip neatskirsi jaunuju.
tai va galvoju kur dabar to smelio pasikast smile.gif buciau prie juros zinociau:)
o jei rimtai, tai supratau kad tas smelis dar ir spalvotas - gal matet kur prekyboj?
Atsakyti
As ir siandien ta pati galvoju apie smeli, galvoju gal nudazyt ji butu galima su kuo nors, tai svogierka man is pajurio parvestu si savaitgaly, o pas mus mieste tai nei dazyto nei paprasto pirkti nemaciau
Atsakyti
o netiktu jum merginos tos granules spalvotos kur floristikos salonuose buna? ivairiu spalvu berti i permatoma inda-ne smelis-bet atrodytu ispudingai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 13, 12:15)
As ir siandien ta pati galvoju apie smeli, galvoju gal nudazyt ji butu galima su kuo nors
idomu kaip gautusi, jei pabandysit pirmiau manes pasidalinkit patirtim smile.gif
siaip isivaizduoju kad smelis dazu negeria...

QUOTE(krisiule @ 2012 01 13, 16:04)
o netiktu jum merginos tos granules spalvotos kur floristikos salonuose buna? wink.gif

gal ir nebloga mintis reiks apziuret, aciu

Atsakyti
[quote=asvi,2012 01 13, 17:03]
siaip isivaizduoju kad smelis dazu negeria...

Smelis nusidazo su kiausiniu dazais, kur Velykom naudojami.

O cia dar moterytes kalba apie smelio dazyma smile.gif 4u.gif

http://www.auksarank...77c9c5e75ba9aca
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla <3: 13 sausio 2012 - 20:13
Sveikos,

Gaunu daug zinuciu i AZ, kurji jau pilna, tai parasysiu gal cia apie ta degancia sirdi...

Sirdi lenke-kale-virino mano vyras, nes kazkada turejo daug bendro su tokiu darbu. Gavosi ji tokia nemaza - 2 ant 2 kazkur, jei ne dar didesne, o paskui apvyniojom ja visokiais skudurais ismirkytais zibale. Pries uzdegant apipylem degiu skysciu, kad ta sirdis greiciau ir geriau isidegtu.


Atsakyti