Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Sveikos 4u.gif

Atejau sirdingai padekoti Seretidei, Simoseliui, Enenes ir kitoms svociutems uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif - ACIU JUMS LAAABAI LABAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Svente praejo puikiai. Turejom gera muzikanta, tai su juo pavyko viskas idealiai, nes jei koks ziopla butu buves, tai net buciau pritrukusi, kiek visko buvau prisiruosusi.
Tai va - dar karta Aciu jums, Aciu, kad dalinates informacija 4u.gif

Na o jei trumpai aprasyti svente, tai buvo taip biggrin.gif

Buvo mini islydetuves is jaunosios namu. Jaunieji rengesi kartu. Jaunajam davem 3 stiklines su vandeniu - kad zinotu, koks gyvenimas laukia - saldus, surus ar kartus, ir jis pataike issirinkti saldu thumbup.gif .
Iteike jaunajai puokste, jaunoji isege jam ir visi pajudejom link santuokos rumu. Po ceremonijos, vaziavom pasivazineti. Tiltas, ant tilto kabinom spyna. Keleta zaidimu.
Gryzus, laimei, stalo pirkimo niekas ir nedare (matomai gerai prigrasinau hihihi.gif ) bet tik tevai jauniesiems buvo paruose - bulves nuskusti ir lele suvystyti. O mes - iskabinom sirdi ispiesta ant agropleveles, kuria jaunieji turejo iskirpti ir perlysti per ja.
Tada laisvas laikas kol kas pasipudravo ir pasilengvino. Po to seke dovanu teikimas jauniesiems.
Daviau tokius ale burtus tevams - istraukti is sakocio - masinele - tai reiske, kad vieni tevai pirks jauniesiems automobili, o kiti istrauke lelyte, tai reiske, kad kiti tevai pades auginti vaikus.
Prie stalo prasidejo tas tikrasis scenarijus - prisistatymas, kas mes ir is kur gryzom, iteikem (netikra) santuokos liudijima, kurio jaunieji net nepastebejo, jog jis netikras biggrin.gif
...kas toliau.... toliau turejo buti seimos zidinys, bet del netiketu aplinkybiu teko ji nukelti 24val.
Karti - kai jau norejo visi tos "karcios" tai bandem issisukti su jaunuju nuotrauka, kurioje jie buciuojasi, bet tai neitikino, tada paleidom sirdute, kartu su muzikantu, kad pas ka sustos, tas ir mokins jaunuosius buciuotis, bet muzikantas ne pescias, aisku taike, kad sirdute sustotu ir pas mus biggrin.gif
paskui seke visokie zaidimai - labiausiai pavyko su kopustais - jaunasis is pradziu graziai lupo ta kopusta o paskui tiek eme ji talzyt, kad tas kopustas kaip tarkuotas gavosi, o vaiku ner - tiek prisikvatojau, kad net negalejau dorai pradeti sneketi lotuliukas.gif nu toks norejimas tu vaiku lotuliukas.gif
24val. tiksliau 23.30 uzdegem seimos zidini, sugiedojom ilgiausiu metu ir isejom i lauka, pasidziaugti degancia sirdim, kuri buvo staigmena jauniesiems, o sveciams davem deginti saltasias ugneles, kurias galejo kiekvienas uzsidegti is jaunuju sirdies.
Zodziu svente tikrai smagi gavosi, bet tai labai priklauso ir nuo paciu sveciu, nes musu atveju tai dar buvo taip, jog vos tik as pradetu sneketi ar organizuoti koki tai zaidima, tai neber kam zaisti, nes visi filmuoja ir fotografuoja doh.gif Laimei buvo nors keleta tikru sveciu, kurie atvyko butent - pasilinksminti thumbup.gif ir Aciu jiems thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murgita: 10 sausio 2012 - 20:46
merginos patarkit ax.gif darysiu gulbiu soki, tai pabroliams nurengsiu svarkus, marskinius, pasiraitos kelnes ir uzdesiu sijonus, uzrisiu skareles ir dabar galvoju ar palikti ju slipsus ar slipsus nuimti ir uzdeti baltus liemenukus g.gif nebus perziauriai liemenukai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jeigu pavyks įkalbinti vyrą, tai liepos 14 piršliausim thumbup.gif Aš pati baisiai noriu, man patinka ruoštis šventėm, galvot, kurt smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
turiu klausimeli, gal kuri zinote kaip atrodo santuokos liudijimas Alytaus miesto metrikacijoje?
radau pavyzduka Vilniaus miesto-jis toks rausvas-violetinis, o pvz mano santuokos liudijimas pries 10metu Kaune darytas yra zalsvasi-geltonas

gal zinot ar tos spalvos nuo miesto, ar nuo metu priklauso?
noretusi padirpt panasu i orginalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi @ 2012 01 11, 16:12)
o pvz mano santuokos liudijimas pries 10metu Kaune darytas yra zalsvasi-geltonas
gal zinot ar tos spalvos nuo miesto, ar nuo metu priklauso?
noretusi padirpt panasu i orginalu smile.gif

žiū, Kaune prieš nepilnus du metus

user posted image

Kažkaip būčiau linkus tikėt, kad LT kaip dokumentas vienu metu turėtų būt vienodas. Antra vertus - jei pirmą kartą tuokias, labai jie ten žinos kaip turi atrodyt. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 sausio 2012 - 17:55
smile.gif+2012 01 11, 18:54-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 11, 18:54)
Kažkaip būčiau linkus tikėt, kad LT kaip dokumentas vienu metu turėtų būt vienodas. Antra vertus - jei pirmą kartą tuokias, labai jie ten žinos kaip turi atrodyt. tongue.gif


na gal ir taip smile.gif
tikriausiai jei popieriu gerai parinksiu tai neblogai atrodys smile.gif
aciu
Atsakyti
Jungiuos ir as i jusu buri, jei priimsit ax.gif Musu pirsliavimo data - geguzes 26 rolleyes.gif Like kaip ir 4 menesiai, bet darbu laukia kalnai doh.gif nepykit jei kartais pakankinsiu nusibodusiais klausimais, bet paskutini karta pirsliavom pries 10 metu blush2.gif , o jusu visu prirasytu temu turbut neimanoma perskaityti biggrin.gif
Dabar didziausia dilema- mano suknele.... Jaunosios ne visai balta, pamerges gana stambokos gauna issinuomoti tik korsetines skaisciai raudonas... Ka patartumete svociutei? Bordo? Raudona su juodu ar atvirksciai? Tamsiai melyna? Ar ka kita????
Atsakyti
Sitas klausimas ir man ramybes neduoda, pas mus bus skirtingos pamergiu sukneles, o as tai net nezinau ko noriu doh.gif
Vilma J. as tavo vietoj gal bordo ieskociau jei pamerges su sviesisi raudonom
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2012 01 11, 23:10)
Dabar didziausia dilema- mano suknele.... Jaunosios ne visai balta, pamerges gana stambokos gauna issinuomoti tik korsetines skaisciai raudonas... Ka patartumete svociutei? Bordo? Raudona su juodu ar atvirksciai? Tamsiai melyna? Ar ka kita????

Oi, gal tik ne bordo... jau ta spalva man atrodo seniai atgyveno savo amžių svočių suknelėse blush2.gif ax.gif Manau puikiai atrodytų mėlyna, tik atspalvį atiderinti ir aišku jei pačiai ta spalva tinkama bigsmile.gif Juk svarbiausia, kad pati gerai jaustumeis mirksiukas.gif

Ir pati dabar renkuosi suknelę. Pamergės bus šviesiai alyvinės violetinės g.gif
Kaip manot, tokia suknelė tiktų? Ir išvis svočiai su tokia ar tiktų? Man ji labai miela atrodo wub.gif Tik vyras sako gal kiek per kukli... g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2012 01 12, 10:44)
Oi, gal tik ne bordo... jau ta spalva man atrodo seniai atgyveno savo amžių svočių suknelėse  blush2.gif  ax.gif Manau puikiai atrodytų mėlyna, tik atspalvį atiderinti ir aišku jei pačiai ta spalva tinkama  bigsmile.gif Juk svarbiausia, kad pati gerai jaustumeis  mirksiukas.gif

Ir pati dabar renkuosi suknelę. Pamergės bus šviesiai alyvinės violetinės  g.gif
Kaip manot, tokia suknelė tiktų? Ir išvis svočiai su tokia ar tiktų? Man ji labai miela atrodo  wub.gif Tik vyras sako gal kiek per kukli...  g.gif
user posted image

labai grazi suknele, tik mano nuomone per kukli svociai
Atsakyti
ale nereikėjo gi visko cituot ir taip didelė foto ir šiaip - citata neturi užimt didžiosios žinutės dalies...
Atsakyti
smile.gif+2012 01 12, 12:16-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 12, 12:16)
ale nereikėjo gi visko cituot ir taip didelė foto ir šiaip - citata neturi užimt didžiosios žinutės dalies...

pasitaisysiu ateity blush2.gif
gal zinot kiek kainuoja drobe? palinkejimu medi noriu ant drobes nupiest, o po to sveciams padalinsiu is popieriaus iskirptus medzio lapus, parasys ten palinkejima ir prisegsim prie to medzio. Tik galvoju ar ieskot drobes ir piesti ar ant popieriaus piesti g.gif
Atsakyti