Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Labas rytas, 4u.gif
na ką praėjo šventės reikės kibti į svočiutės planavimą, vestuvės rugpjūčio 4 dieną. Tik neįsivaizduoju kaip viską susidėlioti, minčių galvoje be proto daug, bet kaip jas visas ant popieriaus išsidėstyti doh.gif

Atrodo laiko daug dar, bet jis bėga labai greitai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2011 12 20, 11:30)
jei kuri klaus iskart del prietaru kaip nescia gali eiti i pirslius tai iskart atsakau kad tai didele nesamone, kad nori tas ir tiki , o mes ne  ax.gif



Daugelis senų prietarų yra paremti realia gyvenimiška prasme. Svočia - vestuvėse, kūma - krikštynose. Abi šios šventinės pareigos yra gana varginančios, todėl ir nepataria nėščiai jų apsiimti, pataria save patausoti. Tai jeigu tuo klausimu viskas ok, turėsit galimybę nepervargti, nesušalti, laiku pavalgyti ar atsigerti, tai ir prietarais galite nesivadovauti smile.gif
Atsakyti
Atskubu ir as cia, galvojau pirsliausim vasara, o pasirodo vasario arba kovo menesi, nuotaka nestuke.gif , laiko mazai, ruostis laiko ir nelabai yra kai dvi namuose mazes yra, bet kazkaip bandysiu. Einu semtis nauju ideju, nes kai pirsliavau pirma karta ir dabar kai eisiu tai puse sveciu tu paciu bus, reikia kazko naujo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 05 sausio 2012 - 21:01
Sveikos mergaitės
noriu jūsų paklausti dėl piršlių šokio. Kažkur užmačiau, kad piršliai šoko ne tradicinę polką, o lygtais tango, ar salsą, o gal sambą. Man ta idėja visai nieko, nes ta polka tai jau tai nuvalkiota(bent jau man). Tik galvoju ar nebus toks lyg per didelis išsišokimas vestuvėse, jei ne tik jaunieji, bet ir piršliai parodys savo paruoštą šokį g.gif
Laukiu jūsų nuomonės biggrin.gif
Atsakyti
oooo cia tai liuks ideja del pirsliu sokio thumbup.gif
mums vedejas siulo sokti etatine polka su croksais ir vilnonem kojinem ir skrybele lyg.. kazi kokia is vis prasme sokti ta pirsliu soki? pamokinimas jauniesiems negali buti,nes jaunieji jau soka pries tai.tai kam tada? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiule @ 2012 01 06, 14:17)
oooo cia tai liuks ideja del pirsliu sokio  thumbup.gif
mums vedejas siulo sokti etatine polka su croksais ir vilnonem kojinem ir skrybele lyg.. kazi kokia is vis prasme sokti ta pirsliu soki? pamokinimas jauniesiems negali buti,nes jaunieji jau soka pries tai.tai kam tada?  unsure.gif


Aha įdomu kokia prasmė šokių? gal kad visi sveteliai apskui įsijaustų ir šoktų, mes su MB irgi mastom apie piršlių šokį, aišku jis neturi nustelbti jaunųjų šokio ax.gif

gal patys internete kokių žingsnelių paieškosim smile.gif
Atsakyti
sveikos, liepos menesi nusimato vestuves, kuriose teks pirsliauti, vestuvese bus ir vedejai. gal kam teko buti tokiose vestuvese? kaip vyksta pasidlaijimas darbu? ka daro vedejas? ka pirsliai? zinoma bus matyt dar koks susitikimas, ar bent telkfonu derinima,s bet vistiek is anksto idomu butu zinoti, kaip vyksta tokios vestuves?
Atsakyti
as irgi dalyvausiu tokioj veselej kur bus vedantysis.laaaaabai dziaugiuosi tuo,nes laaaaabai daug kas nukrenta nuo mano peciu thumbup.gif o del darbu,tai vedantysis atsiunte scenariju,kur viskas smulkiai surasyta ka jis darys,kur liudininku kalba,kaip zidini inest ir tt.man beliko pasigalvot zaidimuku gamtoj,dar kazkokiu papildomu dovaneliu kaip spynele,taures ar laikrastukas,dar kryzziazodi pakuriau..tik tiek nedaug ir belieka man clap.gif vedantysis yra gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,svociukes!!! Na mes taip pat pakviesti pirsliauti(seses vestuvese),jau savaite skaitineju temeles.Vestuves vasario 25d,tai ne tai jau ir daug laiko liko.Jus visos saunuoles thumbup.gif labai daug ideju,jau prisisemiau,na dar neviskas aisku,bet dar yra nemazai temeliu neperskaityta,tai manau viskas bus puiku.
Atsakyti
Sveikos svočiutės,
Grįžtu ir aš pas jus, nepraėjus nė metams teks dar kartą svočiauti...
Darbuosimės balandžio pabaigoje.
Visoms smagaus pasiruošimo!
Dalinkimės viskuo, ką turime smile.gif
Atsakyti
kaip smagu, kad atsiranda svociuciu, nes tema beveik mirus. As tai laukiu kada jaunieji data issirinks, bet vestuves panasu bus kova arba balandi, tai dabar tyliai skaitinejiu senas temas
Atsakyti
Dėl šoki - tai žinoma jis neturi nustelbti jaunųjų šoki. Mūsų jaunieji ruošiasi eiti į šokių pamokas, ai dėl to ir mes pagalvojom gal reik kažką įdomesnio nei polkos smile.gif

Šį vakarą jau daugmaž apsidėliojau pirmos dienos scenarijų, nors manau dar keisis smile.gif bet vis tiek jaučiuosi jau nemažai pasidarbavusi
Atsakyti