Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(Sandraxa @ 2011 12 20, 11:30)
jei kuri klaus iskart del prietaru kaip nescia gali eiti i pirslius tai iskart atsakau kad tai didele nesamone, kad nori tas ir tiki , o mes ne  ax.gif

drinks_cheers.gif Stiprybės Tau 4u.gif Ir svarbiausia nesijaudink dėl niekų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2011 12 20, 13:29)
drinks_cheers.gif Stiprybės Tau  4u.gif Ir svarbiausia nesijaudink dėl niekų  mirksiukas.gif

dekui , o stiprybes tai prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2011 12 19, 23:40)
Mes būsime piršliais mano brolio vestuvėse, tad atsisakyt negalėjom. Tačiau esam kartą jau atsisakę, kai draugai kvietė. Situacija buvo tokia, kad mes iškart pasakėm, jog nenorim, nebūsim, jie pasakė "pagalvokit", sekantį kartą susitikę atsakėm "ne", bendraut nesiliovėm, o ir tose vestuvėse sudalyvavom svečiais  ax.gif Manau geriau atsisakyt nei daryt nenorom, dantis sukandus, kai jau net pačiam nelieka malonumo. Dar man labai svarbu ar aš pažinosiu nors kiek tą kompaniją, kurioje būsim.

su vyru pasitarę nusprendėm atsisakyti, tik dabar reik sugalvoti kaip ax.gif o gal užteks tiesiog tokio, kad viską apsvarstę nusprendėm atvykti tik kaip paprasti svečiai? nes kvietimą tuo pačiu įteikė... ką manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2011 12 20, 14:21)
su vyru pasitarę nusprendėm atsisakyti, tik dabar reik sugalvoti kaip  ax.gif o gal užteks tiesiog tokio, kad viską apsvarstę nusprendėm atvykti tik kaip paprasti svečiai? nes kvietimą tuo pačiu įteikė... ką manote? g.gif

O jūs jau davėt galutinį atsakymą ir norit atšaukt ar dar tik pakvietė ir jūs "galvojat"? ax.gif Nes jei dar nebuvot sutikę tai taip ir padarykit, jei vis dar esat kviečiami, pabūsit svečiais biggrin.gif O ir atsisakyt sutikus dar nevėlu, svarbu korektiškai turbūt tik tai pasakyt, kad nesupyktų bigsmile.gif Nors matyt nuo žmonių priklauso, kad ir kaip padarysi, kitąkart vistiek bus supykę. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2011 12 20, 10:30)
kad tai didele nesamone, kad nori tas ir tiki , o mes ne  ax.gif

drinks_cheers.gif
O dar - svočia paprastai būna šeimos moteris, taigi tokiai moteriai tokia būklė labai natūralu. Netgi geras pavyzdys jauniesiems. biggrin.gif Na tik į sveikatos galimybes reikėtų atsižvelgt, kad nebūtų fiziškai per sunku. Galų gale planuojant su piršliu užduotimis normaliai pasidalint. Bet jei gerai jausitės, kodėl gi ne - pasidėliot viską taip, kad nepervargt ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 20 gruodžio 2011 - 16:09
Sveikos mergaites smile.gif Mums pirsliauti teks sausio 21d ir tai suzinojome pries savaite ,o atsakyt nebuvo kaip,nes likome jauniesiams paskutine viltis. Pirsliausim pirma karta todel labai prasau Jusu mielosios pagalbos ,gal turit vestuviu scenarijus ir galetumet atsiusti i pasta indre.z.r@gmail.com ir gal turit graziu zodziu islydint jaunaja is namu? aciu labai smile.gif
Atsakyti
mane su vyru taip pat pakviete buti liudininkais vasario 4d,
na is musu ispudingos programos nesitikima, bet manau butu grazu nors siek tiek pasiruost, man tai pirmas "svotavimas-liudijimas" , nelabai daug esu dalyvavus ir kaip svecias..., o savas irgi labai kukliai atsvenciau, galima sakyt tik paminejau smile.gif

ooooi nezinau nuo ko ir pradet ruostis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandraxa @ 2011 12 20, 11:30)
jei kuri klaus iskart del prietaru kaip nescia gali eiti i pirslius tai iskart atsakau kad tai didele nesamone, kad nori tas ir tiki , o mes ne  ax.gif

as irgi laukiuos, irgi prazdia ir labai britkinuosi, nu bet gal nesupykins atsakingu momentu biggrin.gif , o apie prietarus tik dabar ir paskaiciau doh.gif , zinau kad yra prietaras jog kumai negerai but nestumo metu...

ai,bet kokiu atveju kas nori tegu tiki, gali nors ir visai is namu neit, nes pilni kiemai juodu kaciu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi @ 2011 12 28, 14:33)
zinau kad yra prietaras jog kumai negerai but nestumo metu...

Ir čia irgi tik paikas prietaras. Jei nėščia mama gali ir toliau sau būt mama kad ir penkiem savo vaikam (jiem tai turbūt nekenkia :]), tai tuo labiau nėra jokios kliūties būt krištamote. Besilaukianti motersi yra palaiminta moteris ir vienintelė protinga priežastis kažko atsisakinėt yra ne prietarai, o sveikatos būklė - na jei jau vaikutį sunku būtų palaikyt ar t.t. Mažiau keipkit dėmesio į niekalus, kurių nei Bažnyčia nei mokslas nepripažįsta ir kas tėra senų laikų neišprususio žmogaus bandymas susiet įvykius, kuriuos kažkada tiesiog nežinojo kaip, o paaiškint norėjosi. Turiu omeny ne vadinamą liaudies išmintį (kad ir pvz. jei vakare dangus raudonas, bus vėjuota), kuri paremta gamtos stebėjimu, o būtent niekuo neparemtus prietarus. Žodžiu ramiai tik, įjunkit galvas ir viskas bus ok, o kol ji neįjungta, tol kas netingi ir baugina. biggrin.gif

QUOTE(asvi @ 2011 12 28, 14:33)
ai,bet kokiu atveju kas nori tegu tiki, gali nors ir visai is namu neit, nes pilni kiemai juodu kaciu... smile.gif

o kas namie tokias augina, išvis tragedija, nes ištisai skersai išilgai kelio laksto. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 28 gruodžio 2011 - 15:14
Sveikinu visas su naujaisiais metais. biggrin.gif
Atsakyti
SVEIKOS svociutes 4u.gif ax.gif ax.gif
Mus su vyru pakviete mano brolis, vestuves Sausio 21, nuotaka laukiasi, sake tik liudininkai, bet ir kazko daugiau tikisi, nzn nuo ko pradet doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidacka:) @ 2012 01 02, 13:54)
SVEIKOS svociutes 4u.gif  ax.gif  ax.gif
Mus su vyru pakviete mano brolis, vestuves Sausio 21, nuotaka laukiasi, sake tik liudininkai, bet ir kazko daugiau tikisi, nzn nuo ko pradet  doh.gif  verysad.gif

Planas nuo ko pradėt:
1. Susiimi už galvos "oi ir kam sutikau"
2. Paverki arba pavaikštai viską aplink save trankydama.
3. Sukandus dantis sėdi prie sm ir imi skaityt temas.
4. Po biski dėlioji pradedantį susidaryt vaizdą.

topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 02 sausio 2012 - 21:08
smile.gif+2012 01 02, 21:07-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 02, 21:07)
Planas nuo ko pradėt:
1. Susiimi už galvos "oi ir kam sutikau"
2. Paverki arba pavaikštai viską aplink save trankydama.
3. Sukandus dantis sėdi prie sm ir imi skaityt temas.
4. Po biski dėlioji pradedantį susidaryt vaizdą.

topsecret.gif

hi:), oi lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Jei teks garbė kurt kitą temą, būtinai įkelsiu į pirmą puslapį mirksiukas.gif
Atsakyti