Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(seretide @ 2011 12 15, 23:10)
Nebijok del to išsipirkimo. mano irgi sakė karingi, bet susitvarkiau su jais  thumbup.gif . svita irgi prisideda prie išsipirkimo.

taip, tas pats. bet tada buvo visas forumas uždarytas savaitgaliui. temu pradžioj buvo paaiškinimas kas tai buvo.

Tai vat, kad svitos nebus, busim tik mes ir jaunieji doh.gif o ka tokio sakei? ta prasme kazka kaip tam tekste kur: kas čia dabar, prašom atlaisvinti stalą, o jeigu jau turite jaunuosius tai tada: “Karti, karti, degtinė karti....“a, nenorit bučiuotis, tai netikra vesele, netikri jaunieji. Prašom parodyt pažymėjimą jei tikri jaunieji. Čia netikras pažymėjimas, netikri antspaudai ir parašai. Va mūsų jaunieji tai tikri, ir dokumentai tikri... ar tiesiog is galvos....

Bet kaip idomiai, buvo visa SM, o pas mane taip ir liko g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2011 12 16, 00:16)
Tai vat, kad svitos nebus, busim tik mes ir jaunieji  doh.gif o ka tokio sakei? ta prasme kazka kaip tam tekste kur: kas čia dabar, prašom atlaisvinti stalą, o jeigu jau turite jaunuosius tai tada: “Karti, karti, degtinė karti....“a, nenorit bučiuotis, tai netikra vesele, netikri jaunieji. Prašom parodyt pažymėjimą jei tikri jaunieji. Čia netikras pažymėjimas, netikri antspaudai ir parašai. Va mūsų jaunieji tai tikri, ir dokumentai tikri... ar tiesiog is galvos....

Bet kaip idomiai, buvo visa SM, o pas mane taip ir liko  g.gif ...

panašiai ir aš turėjau pasiruošusi, bet kalbėjau kitaip, nes rašytas variantas nepatiko paziūrėsiu vest. filmą ir ryt parašysiu kaip pradėjom derybas. dabar turiu atsijungti. iki
Atsakyti
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2011 12 15, 14:36)
Merginos,buvo pries tai parasyta...
Isdelioja lapelius td,kai pirslys zaidzia koki nors zaidimuka uzristomis akimis ax.gif


aciu 4u.gif as irgi perskaiciau kokias 6 temas ir niekur to parasyta neuzmaciau smile.gif Dabar viskas aiskiau
Atsakyti
Na ka, ruostis liko 2 dienos, o paskui jau kelione doh.gif ...

Dar keletas klausimeliu... blush2.gif

- Koks tikslas to vaikelio laisko tevams? Ar tai yra tiesiog vakaro programai paivairinti (jei taip, tai kokiu metu jis toks butu tinkamiausias: prie stalo, ar ne?)
Ar tai isplaukia is kokio nors momento - su kazkuom susije, vakarelio metu g.gif ?

- Netikras santuokos liudijimas, tai cia turbut issiperkant stala? g.gif bet jei ir taip, tai tas "dokumentas" vistiek neduodamas tiems persirengeliams g.gif ?

- Isipareigojimai-priesaika, tokia kaip:
Aš, ...... , be prievartos ir laisva valia imdama tave, ...., į vyrus iškilmingai prisiekiu:

1. Nežiūrėti į kitus vyrus, tik į tuos, kuriuos tu į namus parvedi.
2. Gimdyti tik tavo, mielasis, vaikus.
3. Per gatvę eiti ten kur tu mane vesi, o perėjus eiti ten, kur man reikia.
4. Norėdama išvengti raukšlių, visus tavo norus pildysiu nesiraukydama.
5. Su pinigais, mielasis, tvarkykis taip: tavo garbinga pareiga juos uždirbti, mano garbinga pareiga juos išleisti.


cia ji toki duoti jauniesiems prie stalo skaityti? Ar nebus jiems per daug visokiu tokiu sakitymu g.gif Ir priesaika, ir pazadai ir isipareigojimai... g.gif Be to, yra juk ir ta tokia rimta-grazi priesaika, kuria turbut vakarelio pradzioj turetu perskaityti?

Nezinau, gal tokie ir "lievi" klausimai blush2.gif bet sitiems nelabai randu vietos, kur, kaip ir kodel 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murgita: 18 gruodžio 2011 - 22:33
QUOTE(Murgita @ 2011 12 18, 23:32)
Na ka, ruostis liko 2 dienos, o paskui jau kelione  doh.gif ...

Dar keletas klausimeliu...  blush2.gif

- Koks tikslas to vaikelio laisko tevams? Ar tai yra tiesiog vakaro programai paivairinti (jei taip, tai kokiu metu jis toks butu tinkamiausias: prie stalo, ar ne?)
Ar tai isplaukia is kokio nors momento - su kazkuom susije, vakarelio metu  g.gif ?

- Netikras santuokos liudijimas, tai cia turbut issiperkant stala?  g.gif  bet jei ir taip, tai tas "dokumentas" vistiek neduodamas tiems persirengeliams g.gif ?

- Isipareigojimai-priesaika, tokia kaip:
Aš, ...... ,  be prievartos ir laisva valia imdama tave, ....,  į vyrus  iškilmingai prisiekiu:

1. Nežiūrėti į kitus vyrus, tik į  tuos,  kuriuos tu į namus parvedi.
2. Gimdyti tik tavo, mielasis, vaikus.
3. Per gatvę eiti ten kur tu mane vesi, o perėjus eiti ten, kur man reikia.
4. Norėdama išvengti raukšlių, visus tavo norus pildysiu nesiraukydama.
5. Su pinigais, mielasis, tvarkykis taip:  tavo garbinga pareiga juos uždirbti, mano garbinga pareiga juos išleisti.


cia ji toki duoti jauniesiems prie stalo skaityti? Ar nebus jiems per daug visokiu tokiu sakitymu  g.gif  Ir priesaika, ir pazadai ir isipareigojimai...  g.gif  Be to, yra juk ir ta tokia rimta-grazi priesaika, kuria turbut vakarelio pradzioj turetu perskaityti?

Nezinau, gal tokie ir "lievi" klausimai  blush2.gif bet sitiems nelabai randu vietos, kur, kaip ir kodel  4u.gif

vaikelio laišką daviau skaityti jau vakarui įsibėgėjus vietoj spėjimo kas gims. tai dariau staigmenos jauniesiems forma.
netikrą santuokos liudijimą galima pateikti ir išsipirkimo metu, bet aš naudojau jį pristatant jaunuosius tik susėdus prie stalo. tai buvo kaip prikolas, nes kai kuriuos duomenis rašiau neteisingus, buvo juoko iš jaunųjų reakcijos į tai. nors tai priklauso nuo žmonių humoro jausmo. kas nesupranta juokų, tai geriau to vengti. po to jau atidavėme jauniesiems tikruosius santuokos liudijimus, pasakę, kad pirmasis liudijimas buvo mūsų pokštas.
tą nerimtą priesaiką jaunieji skaitė prie ežero surakinę spyneles,
o tą gražiają meilės priesaiką įrėminau į rėmelius ir ją jaunieji skaitė uždegę šeimos židinį vakarėlio metu.
Atsakyti
Sveikos svociutes. Noreciau prisijungti prie jusu burio. ax.gif blush2.gif Svociausiu balandzio 14d. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2011 12 19, 00:32)
Na ka, ruostis liko 2 dienos, o paskui jau kelione  doh.gif ...


oi laikas tai greitai lekia smile.gif as tai esu uz kad tik kuo maziau skaityti jauniesiems ir siaip patiems pirsliams... Ir ypac kai didzioji svenciu dalis jaunimas, tai jiems juo labiau nuobodu tokie skaitymai smile.gif mes su vyru zadame daug maz trumpais zodziais pristtyti butent tam tikra atrakcija ar pvz kaip vaiko lyties spejimas, ar zindinio degimas ... stengiames didesne sventes dali skirti zaidimams ir siaip juokingosm atrakcijoms smile.gif

Siandiena siaip netaip puse pirslienes krepso papuosiau , gal ryt pabaigsiu ax.gif


beto del batu kalbejau, kadangi man ziema vestuves tai i lauka eisiu su ilgais batukais, na ne zieminiai tai pavasariniai -rudeniniai, bet va svarbiausia puosnus batukai, o va per svente jau viduje tai su bateliais smile.gif nera ko del grozio tiek aukotis smile.gif
Papildyta:
beje murgita tikiuosi gavai pastu mano siustas kopijas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 19 gruodžio 2011 - 17:47
Sveikos, svočiutės smile.gif toks klausimėlis... kam einate į piršlius? esam ėję dukart, abu kartus ne itin norėjom, bet pirmą kartą buvo mano gera draugė, antrą - vyro sesuo. dabar mus pakvietė mano krikšto mamos dukra. tiesa ta, kad mes ne itin bendraujam, o jos būsimąjį matę vos porą kartų, o nori ne liudininkų, o piršlių - su tradicijom, žaidimais, jaunimo užimtumu ir t.t. motyvuoja tuo, kad nėra ką pakviesti. gal draugų ir neturi, bet... kaip atsisakyti? g.gif pasmerks giminė mumis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(seretide @ 2011 12 18, 23:24)
vaikelio laišką daviau skaityti jau vakarui įsibėgėjus vietoj spėjimo kas gims. tai dariau staigmenos jauniesiems forma.
netikrą santuokos liudijimą galima pateikti ir išsipirkimo metu, bet aš naudojau jį pristatant jaunuosius tik susėdus prie stalo. tai buvo kaip prikolas, nes kai kuriuos duomenis rašiau neteisingus, buvo juoko iš jaunųjų reakcijos į tai. nors tai priklauso nuo žmonių humoro jausmo. kas nesupranta juokų, tai geriau to vengti. po to jau atidavėme jauniesiems tikruosius santuokos liudijimus, pasakę, kad  pirmasis liudijimas buvo mūsų pokštas.
tą nerimtą priesaiką jaunieji skaitė prie ežero surakinę spyneles,
o tą gražiają meilės priesaiką įrėminau į rėmelius ir ją jaunieji skaitė uždegę šeimos židinį vakarėlio metu.

Laaabai dekoju 4u.gif Dabar jau turbut viskas savo vietose thumbup.gif

QUOTE(ingina @ 2011 12 19, 18:57)
Sveikos, svočiutės  smile.gif toks klausimėlis... kam einate į piršlius? esam ėję dukart, abu kartus ne itin norėjom, bet pirmą kartą buvo mano gera draugė, antrą - vyro sesuo. dabar mus pakvietė mano krikšto mamos dukra. tiesa ta, kad mes ne itin bendraujam, o jos būsimąjį matę vos porą kartų, o nori ne liudininkų, o piršlių - su tradicijom, žaidimais, jaunimo užimtumu ir t.t. motyvuoja tuo, kad  nėra ką pakviesti. gal draugų ir neturi, bet... kaip atsisakyti?  g.gif pasmerks giminė mumis? 

Mums lygiai taip pat motyvavo, kad ner daugiau ko kviesti doh.gif beto, mus kviete TIK liudininkais, bet "varysim" jau kaip tikri pirsliai doh.gif Buvo tokiu momentu cia pries kelias dienas, kad sakiau, man jau DZIN, nebenoriu nieko (labai sunku ka ir sureguliuoti per atstuma, kai nesi ten pat Lietuvoje, o dar kai ir jaunuju norai keicias vos ne kasdien... doh.gif ) nu bet nieko... Del saves nepergyvenu, o jei kam kas ir nepatiks - mes juk TIK liudininkai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2011 12 19, 19:57)
Sveikos, svočiutės  smile.gif toks klausimėlis... kam einate į piršlius? esam ėję dukart, abu kartus ne itin norėjom, bet pirmą kartą buvo mano gera draugė, antrą - vyro sesuo. dabar mus pakvietė mano krikšto mamos dukra. tiesa ta, kad mes ne itin bendraujam, o jos būsimąjį matę vos porą kartų, o nori ne liudininkų, o piršlių - su tradicijom, žaidimais, jaunimo užimtumu ir t.t. motyvuoja tuo, kad  nėra ką pakviesti. gal draugų ir neturi, bet... kaip atsisakyti?  g.gif pasmerks giminė mumis?  blush2.gif

Mes būsime piršliais mano brolio vestuvėse, tad atsisakyt negalėjom. Tačiau esam kartą jau atsisakę, kai draugai kvietė. Situacija buvo tokia, kad mes iškart pasakėm, jog nenorim, nebūsim, jie pasakė "pagalvokit", sekantį kartą susitikę atsakėm "ne", bendraut nesiliovėm, o ir tose vestuvėse sudalyvavom svečiais ax.gif Manau geriau atsisakyt nei daryt nenorom, dantis sukandus, kai jau net pačiam nelieka malonumo. Dar man labai svarbu ar aš pažinosiu nors kiek tą kompaniją, kurioje būsim.
Atsakyti
O mes jau senai žinojom, nes einam į mano sesės vestuves. Tai jau daug laiko atgal buvo kalbėta, kad mes piršliausim. O ir negalvojom prieštarauti biggrin.gif
Atsakyti
o mes buvom antieji , siule jaunojo broliui bet savaites begyje atsisake, tad likome tik mes. Mums gaila ju buvo palikti tokioje nevilti tai ir sutikome .. nors labai labai nenorejau nes juk as laukiuosi leliuko, pati pradzia labi labai labai stipriai mane pykino... ir dar supykina, tai man ta svente bus labai sunkus isbandymas smile.gif ai bet kaip nors ... juk brolio vestuvese pirliausiu o ne tolimam giminaiciui ar isvis ne giminaiciui:) tadauka verta smile.gif


jei kuri klaus iskart del prietaru kaip nescia gali eiti i pirslius tai iskart atsakau kad tai didele nesamone, kad nori tas ir tiki , o mes ne ax.gif
Atsakyti