Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Laba vakara 4u.gif
As ir vel su klausimeliais:

-is kur gaunat tuos grazius sablonus tiems visiems diplomams, isakymams, etiketems ir pan.? 4u.gif
- kas turi skaityti tas visokias priesaikas, isipareigojimus, diplomus, isakymus ir pan. - pirsliai, ar duoti patiems jauniesiems?
- kaip atrodo kontraktas, stalo ispirkimui? Ar tas kontraktas ir yra tie daiktai, kuriais issiperkamas stalas, ar kas nors daugiau? O jei ir tie daiktai, tai visus tuos ale miltu maisus ir duoti? pvz tai gali buti tikri miltai, tik koks 1kg. g.gif

p.s. i svociuciu gmaila deja negaliu pasijungti, nes jungiuosi is kitos salies, ir manes praso patvirtinimo... verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Jungiuosi ir as i jusu buri. Liepos 21 diena svociausiu ax.gif Norejau paklausti apie zaidima "braskes ir agrastai". Viskas man su juo aisku isskyrus viena dalyka: kada ir kur paslepiate tuos lapukus? Juk is vakaro tai nenuvaziuosim suslept ju ten? kaip suprantu tai pvz ant sakos kokios pakabinate, ar po kokiu suoliuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2011 12 15, 09:38)
Labas rytas  smile.gif
Jungiuosi ir as i jusu buri. Liepos 21 diena svociausiu  ax.gif  Norejau paklausti apie zaidima "braskes ir agrastai". Viskas man su juo aisku isskyrus viena dalyka: kada ir kur paslepiate tuos lapukus? Juk is vakaro tai nenuvaziuosim suslept ju ten? kaip suprantu tai pvz ant sakos kokios pakabinate, ar po kokiu suoliuku?  g.gif

Aga aš irgi taip pagalvojau kokiu momentu ir kaip nepastebimai paslėpti juos reiktų biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,buvo pries tai parasyta...
Isdelioja lapelius td,kai pirslys zaidzia koki nors zaidimuka uzristomis akimis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuostabi mamyte: 15 gruodžio 2011 - 13:37
QUOTE(Murgita @ 2011 12 09, 01:53)
Sveikos svociutes ir pirslienes ... jau kuri vakara skaitineju jusu temeles nuo pradziu, ir ziuriu, kad be sansu viska perskaityti, nes vestuviu data - gruodzio 23d  unsure.gif Suzinojom pries 2 savaites  unsure.gif  ... Vestuves kaip ir butu netradicines, mano poziuriu, bet zmones nori tu senoviniu pindikliusku, tai vargstu sededama naktimis cia  unsure.gif
Siaip atsirinkau informacijos palyginus visai nemazai, bet ta info tokia sakyciau kiek padrika. Kazkaip truksta minciu kad viska susiteminti. Liko gera pusantros savaites, kad viskam normaliai susiruosti, tik va beda, kad tas ruosimasis tik velais vakarais ...
Labai prasau jusu pagalbos, gal butu galima ir man rakteli nuo jusu lobyno  4u.gif
Gal ten rasciau kaip tik tu perliuku, kuriu man dabar labai truksta  4u.gif

Buciau laaaaabai dekinga  4u.gif

prisliausime ta pacia diena biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Murgita @ 2011 12 12, 02:33)
Laba vakara  4u.gif
As ir vel su klausimeliais:

-is kur gaunat tuos grazius sablonus tiems visiems diplomams, isakymams, etiketems ir pan.?  4u.gif
- kas turi skaityti tas visokias priesaikas, isipareigojimus, diplomus, isakymus ir pan. - pirsliai, ar duoti patiems jauniesiems?
- kaip atrodo kontraktas, stalo ispirkimui? Ar tas kontraktas ir yra tie daiktai, kuriais issiperkamas stalas, ar kas nors daugiau? O jei ir tie daiktai, tai visus tuos ale miltu maisus ir duoti? pvz tai gali buti tikri miltai, tik koks 1kg.  g.gif

p.s. i svociuciu gmaila deja negaliu pasijungti, nes jungiuosi is kitos salies, ir manes praso patvirtinimo...  verysad.gif

pas mane pirktiniai visi kontraktai jei butu smalsu kaip jie atrdo, ar ka naujesnios su zdziais ideti kur meginos sablonus sukurusios tai rasyk nufotkinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2011 12 15, 13:58)
prisliausime ta pacia diena  biggrin.gif

pas mane pirktiniai visi kontraktai jei butu smalsu kaip jie atrdo, ar ka naujesnios su zdziais ideti kur meginos sablonus sukurusios tai rasyk nufotkinsiu  mirksiukas.gif

bigsmile.gif geras, o as maniau, kad cia tik musu jaunieji taip sukvailiojo, Kuciu isvakarese biggrin.gif

Butinai lauksiu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2011 12 15, 20:57)

Murgita, manęs neįleidžia į jūsų žinutę, rašo, kad kenkėjiška programa ax.gif Jei kažko svarbaus norėjot paklausti, rašykit į el. paštą simoselis@yahoo.ie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2011 12 15, 14:36)
Merginos,buvo pries tai parasyta...
Isdelioja lapelius td,kai pirslys zaidzia koki nors zaidimuka uzristomis akimis ax.gif

nu kiek skaitinėjau, kažkaip neužfiksavau šito blush2.gif ačiū už atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 12 15, 21:24)
Murgita, manęs neįleidžia į jūsų žinutę, rašo, kad kenkėjiška programa  ax.gif  Jei kažko svarbaus norėjot paklausti, rašykit į el. paštą simoselis@yahoo.ie  smile.gif

nesuprantu blink.gif jau ne pirma karta blink.gif kas cia ka daro? unsure.gif
Atsakyti
Murgita, isiunciau kai ka pastu.


nelabai nutuokiu apie tai, bet gal del avataro neleidzia ? Raso apie kazkoki puslapi, kad gali buti kenksmingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seretide: 15 gruodžio 2011 - 23:03
Pakalbejau katik su jaunaisiais, tai net negera paliko unsure.gif ... nezinau, kaip reiks viska atvaryt... laukia sunki publika doh.gif ... o ko labiausiai nenorejau ir jau ne karta minejau jiems, kad nebutu jokiu stalu ispirkimu, tai jau liepe nusiteikti karingai, nes lengvai neatiduos... doh.gif turbut pati bjauriausia vieta is vestuviu scenarijaus doh.gif ... paliksiu jaunuosius vienus issipirkineti to stalo, o as tuo tarpu eisiu parukyt biggrin.gif (nors ir nerukau biggrin.gif ) unsure.gif ...
Papildyta:
QUOTE(seretide @ 2011 12 15, 22:59)
Murgita, isiunciau kai ka pastu.
nelabai nutuokiu apie tai, bet gal del avataro neleidzia ?  Raso apie kazkoki puslapi, kad gali buti kenksmingas.

Gal toks didelis langas raudonu fonu? unsure.gif pries keleta savaiciu man toks "raudonas" neleido aplamai prisijungti prie SM g.gif
Atsakyti
Nebijok del to išsipirkimo. mano irgi sakė karingi, bet susitvarkiau su jais thumbup.gif . svita irgi prisideda prie išsipirkimo.

taip, tas pats. bet tada buvo visas forumas uždarytas savaitgaliui. temu pradžioj buvo paaiškinimas kas tai buvo.

ryt vel busiu cia. jei kas neaišku bus, atsakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seretide: 15 gruodžio 2011 - 23:15