Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(kandaliza @ 2011 12 03, 11:55)
oj man liko visai jau nedaug 17d:) ir kinkos dreba jau:)reix su vyru repeticijas pradet daryt:)as savo plana pasirasiau per  savaite deka visu svociu:) skaiciau visa savaite ir susideliojau viska.Jauniesiems padariau albuma JAUNYSTES PRISIMINIMAS. Ten su loonapix.com programele pridariau juokingu fotkiu:) nuotraukas visas sudejau tokias su bajeriukais.tai jauniesiems iteiksiu, tik nzn kada ir kur iterpt.


o as tai visiskai rami, neciut nesijaudinu biggrin.gif didziausias vargas drabuzius issinuomuotitai je je jepagliau prisiruosiau ir issinuomavau thumbup.gif

beto mazai jaudinuos nes nebus tokios jau dideles vestuves, beveik visa mano gimine tai labai drasu pries juos biggrin.gif va pastebejau kad per mano vestuves per eiliu deklamavima beveik visi snuduriavo tai scenarijaus zodzius taip sutraukiau... kad stengsiuosi vienu kitu graziu sakiniu pristatyti na pvz kad ir zidinio uzdegima.... Beto mano vyras toks kuris megsta improvizuoti, tai ir nekisu jam eiliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 03 gruodžio 2011 - 23:01
Galkuri man patartu kokie batukai prie ilgos sukneles tikru ziema? esu gan auksta tai kad ir suknele ilga bet pedos mano matysis. Ir va kokie batukai ? ar ilgi ar uzdaru galu bateliai? bateliai manau graziau , bet juk bus ziema ... hm na kazi kaip si ziema gal irnebus sniego biggrin.gif na zodziu prasau patarimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2011 12 04, 14:45)
Galkuri man patartu kokie batukai prie ilgos sukneles tikru ziema? esu gan auksta tai kad ir suknele ilga bet pedos mano matysis. Ir va kokie batukai ? ar ilgi ar uzdaru galu bateliai? bateliai manau graziau , bet juk bus ziema ... hm na kazi kaip si ziema gal irnebus sniego  biggrin.gif na zodziu prasau patarimo  4u.gif

aš buvau vestuvėse kai buvo sniego, tai buvau su bateliais.Bet mes gamtoj beveik nebuvom , buvom muziejuje
Atsakyti
Norejau visoms labai padekoti, man jau viskas praejo ir tikrai esu patenkinta tuo ka padariau, aisku daug ka dariau jusu deka. Labai smagu, kad yra toks forumas ir tokiu sauniu zmoniu, kurios negaili padeti kitam. ACIU JUMS.
Atsakyti
QUOTE(Kasandra @ 2011 12 02, 00:49)
kazkada teko panaudoti si bajeri per vestuves wink.gif o dariau taip:
is kelioniu agenturos pasiemiau du vokus ( jie tokie firminiai su kelioniu agenturos logotipu ) na ir pasakiau prie stalo kad pirsliai labai dosnus ir dovanoja jaunavedziams kelioneeee !!!! o i voka idejau du autobuso talonelius, atspausdinau sesto marsruto grafika ( nes gyvenam klaipedoj ) ir prisegiau juos prie jo, nes jie labai mazuciai o vokai dideli. Tada kai iteikem tuos vokus ir paaiskinau, kad si kelione yra nepaprasta, nes laika pasirinkti galit kada norit, bilietai i abi puses, i kaina iskaiciuota smelis, jura, suoliukaiir t.t.. na juoko buvo nemazai biggrin.gif


As tai ir dariau, tik, kad viskas atrodytu tikroviskiau, reziau aprasyma keliones. Kadangi gyvename Klaipedoje, tai tekstas mazdaug skambejo taip: Jums patogiu laiku. jusu paciu issirinkta data, dovanojame kelione, kurioje galesite grozetis XIIIa. miesto architektura, ir unikaliais paminklais, ilsetis jusu paciu pairinktame papludimyje ir t.t. cia ideju galima pasiisemti is kelioniu agenturu aprasomu kelioniu. Taigi nieko nesumelavome, dovanu gavo autobuso biletelius, ir su jais galejo smagiai vaziuot i jiems norima pliaza, o pro autobuso langa dairytis i miesta smile.gif Visi sedejo isizioje is nuostabos, o kai iteikiau voka su bilietais ir paprasiau garsiai perskaityti sali, tai istrauke talonelius ir visiems buvo daaaaaaaug smagaus juoko.
Atsakyti
Sveikos damos,jau kelinta diena skaityneju jusu paruostus lobynus,nu pasaka tiesiog wub.gif Musu lemtingoji pirsliavimo diena bus rugpjucio 25 d.,atrodo laiko dar daug,bet kaip supratau anksciau pasiruost bus geriausia,nes po to ir taip rupesciu nestigs...norisi nenuvilt pusbrolio,taip nuosirdziai jis laukia vestuviu wink.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuostabi mamyte: 08 gruodžio 2011 - 02:07
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2011 12 08, 03:06)
Sveikos damos,jau kelinta diena skaityneju jusu paruostus lobynus,nu pasaka tiesiog  wub.gif Musu lemtingoji pirsliavimo diena bus rugpjucio 25 d.,atrodo laiko dar daug,bet kaip supratau anksciau pasiruost bus geriausia,nes po to ir taip rupesciu nestigs...norisi nenuvilt pusbrolio,taip nuosirdziai jis laukia vestuviu wink.gif  cool.gif

Sveikinimai įstojus į mūsų gretas bigsmile.gif Mūsų pasirodymas savaite anksčiau ax.gif aš mintis renkuosi, o kada bus ūpas reiks susidėlioti scenarijų
Atsakyti
aha,as irgi viska pastinu kompe,o po to atsirinksiu mirksiukas.gif Lb nudziugau atradus svociutes biggrin.gif dalyvavom jau gal 4iose vestuvese,tai ne vienos idejos nemaciau biggrin.gif liux,viskas naujai atrodo man,dar nenuvalkiota,kazi tik kaip mano pusbroliuko burys,gal jau bus ka mates blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir as noreciau prisijungti prie jusu saunaus svociu burelio..skaitau visus lobynus ir rasausi labiausiai patikusias idejas.Nors puseseres vestuves liepos 21..bet jau pradedu nuo dabar dometis,juk tiek daug yra ka nuveikti...kartais atrodo ir kodel as sutikau g.gif Bet ko nepadarysi del artimo ir mylimo zmogaus.Ji man kaip sesuo,tad ir norisi,kad ju sutuoktuviu diena butu isimintina ir ypatinga.Semsiuosi ir toliau is jusu,mielos svoteles,ideju.
Atsakyti
Sveikos svociutes ir pirslienes ... jau kuri vakara skaitineju jusu temeles nuo pradziu, ir ziuriu, kad be sansu viska perskaityti, nes vestuviu data - gruodzio 23d unsure.gif Suzinojom pries 2 savaites unsure.gif ... Vestuves kaip ir butu netradicines, mano poziuriu, bet zmones nori tu senoviniu pindikliusku, tai vargstu sededama naktimis cia unsure.gif
Siaip atsirinkau informacijos palyginus visai nemazai, bet ta info tokia sakyciau kiek padrika. Kazkaip truksta minciu kad viska susiteminti. Liko gera pusantros savaites, kad viskam normaliai susiruosti, tik va beda, kad tas ruosimasis tik velais vakarais ...
Labai prasau jusu pagalbos, gal butu galima ir man rakteli nuo jusu lobyno 4u.gif
Gal ten rasciau kaip tik tu perliuku, kuriu man dabar labai truksta 4u.gif

Buciau laaaaabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2011 12 09, 00:53)
Sveikos svociutes ir pirslienes ... jau kuri vakara skaitineju jusu temeles nuo pradziu, ir ziuriu, kad be sansu viska perskaityti, nes vestuviu data - gruodzio 23d  unsure.gif Suzinojom pries 2 savaites  unsure.gif  ... Vestuves kaip ir butu netradicines, mano poziuriu, bet zmones nori tu senoviniu pindikliusku, tai vargstu sededama naktimis cia  unsure.gif
Siaip atsirinkau informacijos palyginus visai nemazai, bet ta info tokia sakyciau kiek padrika. Kazkaip truksta minciu kad viska susiteminti. Liko gera pusantros savaites, kad viskam normaliai susiruosti, tik va beda, kad tas ruosimasis tik velais vakarais ...
Labai prasau jusu pagalbos, gal butu galima ir man rakteli nuo jusu lobyno  4u.gif
Gal ten rasciau kaip tik tu perliuku, kuriu man dabar labai truksta  4u.gif

Buciau laaaaabai dekinga  4u.gif

pažiurėk pirmam puslapy parašyta, jei nori prsijungimo duomenų reikia kreiptis per AŽ asmeniškai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Man iskilo klausimelis... 4u.gif

Kaip jus darote su muzika? Pvz kai pradzioj (na gal ir veliau kokiu metu, pvz prie stalo) kai skaitomi grazus zodziai uzdegant seimos zidini, ar jaunuju priesaika, ar dar kas panasaus, fone groja kokia nors grazi melodija (kaip cia kazkuri rase, "Gladiatoriaus" garso takelis ar kt. Tariates su muzikantais? O jei jie neturi? Gal tada tureti savo CD isirasius arba "flesa" ? g.gif
Musu atveju, muzikantas bus tik vakare, islydint jaunuosius jo nebus. Tai ta muzika kazkaip kitaip reiketu pasirupinti? g.gif Dabar galvoju, kazin ar jie turi namie kokios aparatutros... Per telefona gi neleisiu biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti