Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Sveikos, merginos,

Labai reiketu Jusu pagalbos 4u.gif
Dar pries puse metu cia buvau radusi labai smagia ideja - dovana jauniesiems.
Ta dovana - povestuvine kelione (jumoro forma). Ja sudaro troleibuso taloneliai, zemelapiai, dar kazkas.... Nelabai atsimenu sios idejos, o taip noretusi ja igyvendint...
Visas temas perziurejau, akys isvarvejo, sypsena dingo... unsure.gif

Gal kuri nors zinot kur galeciau rasti sita aprasyma ar gal kuri zinot ir jau pasinaudojom sia mintimi ir galetumete placiau papasakoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarris @ 2011 12 01, 21:28)
Sveikos, merginos,

Labai reiketu Jusu pagalbos  4u.gif
Dar pries puse metu cia buvau radusi labai smagia ideja  - dovana jauniesiems.
Ta dovana - povestuvine kelione (jumoro forma). Ja sudaro troleibuso taloneliai, zemelapiai, dar kazkas.... Nelabai atsimenu sios idejos, o taip noretusi ja igyvendint...
Visas temas perziurejau, akys isvarvejo, sypsena dingo...  unsure.gif

Gal kuri nors zinot kur galeciau rasti sita aprasyma ar gal kuri zinot ir jau pasinaudojom sia mintimi ir galetumete placiau papasakoti? blush2.gif


kazkada teko panaudoti si bajeri per vestuves wink.gif o dariau taip:
is kelioniu agenturos pasiemiau du vokus ( jie tokie firminiai su kelioniu agenturos logotipu ) na ir pasakiau prie stalo kad pirsliai labai dosnus ir dovanoja jaunavedziams kelioneeee !!!! o i voka idejau du autobuso talonelius, atspausdinau sesto marsruto grafika ( nes gyvenam klaipedoj ) ir prisegiau juos prie jo, nes jie labai mazuciai o vokai dideli. Tada kai iteikem tuos vokus ir paaiskinau, kad si kelione yra nepaprasta, nes laika pasirinkti galit kada norit, bilietai i abi puses, i kaina iskaiciuota smelis, jura, suoliukaiir t.t.. na juoko buvo nemazai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, svočiutės, aš pasimetusi, šokiruota ir žiauriai stresuoju unsure.gif . Šiandien sužinojau, kad 12 30 svočiaut reiks blink.gif . Tai laiko kaip ir nebėra, puoliau skaityt, idėjų ieškot, nebežinau už kurio galo griebt... Pasidalinkit prašau paštuku 4u.gif nes ir taip diena per trumpa, o dar kaledos ant nosies... Kažkada esam buvę liudininkais, bet ten tikrąja žodžio prasme tik vieno tosto reikėjo ir tą patį vyras iš galvos pasakė blush2.gif
Atsakyti
Tai kad kuri laika daug kas papraso pastuko ir as ne viena kart bet niekas neduoda 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasandra @ 2011 12 01, 23:49)
kazkada teko panaudoti si bajeri per vestuves wink.gif o dariau taip:
is kelioniu agenturos pasiemiau du vokus ( jie tokie firminiai su kelioniu agenturos logotipu ) na ir pasakiau prie stalo kad pirsliai labai dosnus ir dovanoja jaunavedziams kelioneeee !!!! o i voka idejau du autobuso talonelius, atspausdinau sesto marsruto grafika ( nes gyvenam klaipedoj ) ir prisegiau juos prie jo, nes jie labai mazuciai o vokai dideli. Tada kai iteikem tuos vokus ir paaiskinau, kad si kelione yra nepaprasta, nes laika pasirinkti galit kada norit, bilietai i abi puses, i kaina iskaiciuota smelis, jura, suoliukaiir t.t.. na juoko buvo nemazai biggrin.gif


Super, super, labai aciu!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
na va pasidalinau mintimis del zidinio uzdegimo baznycioje na ir ka manote kategoriskai pries jaunojo tevai na tai ir mano tevai doh.gif oi kaip pyktis ima kai senos paziuros valdo ir dar savo mintis kisa, cia ne kisa o va butinai taip darykit , kur tai kiekviena kart per vestuves buvo diktuojama doh.gif


beto jau seniausiai pasakiau kad jaunuju taures puosiu as na ir ka ... raso jaunoji man kad nebereikia,tuom pasirupinta ... ir kaip paaiskejo mano mama eme ir nupirko o pries mane apsimetineja nieko nezinanti is kur jaunoji gavo verysad.gif visa upa gadina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 02 gruodžio 2011 - 19:16
QUOTE(Sandraxa @ 2011 12 02, 20:13)
na va pasidalinau mintimis del zidinio uzdegimo baznycioje na ir ka manote kategoriskai pries jaunojo tevai na tai ir mano tevai  doh.gif  oi kaip pyktis ima kai senos paziuros valdo ir dar savo mintis kisa, cia ne kisa o va butinai taip darykit , kur tai kiekviena kart per vestuves buvo diktuojama  doh.gif
beto jau seniausiai pasakiau kad jaunuju taures puosiu as na ir ka ... raso jaunoji man kad nebereikia,tuom pasirupinta ... ir kaip paaiskejo mano mama eme ir nupirko o pries mane apsimetineja nieko nezinanti is kur jaunoji gavo  verysad.gif  visa upa gadina

doh.gif užuojauta, na o gal tu pakalbėk asmeniškai su jaunaisiais ir kaip jie nori taip ir bandykit daryti. O savo mamai aš bandyčiau prieštarauti ir ginti savo nuomonę blush2.gif

Dėl paštuko - tai sutinku, kad nereikėjo viešai rašyti ax.gif Juk ir pirmam lape parašyta kad kreiptis per až jei norit prisijungimo.
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2011 12 02, 21:39)
doh.gif  užuojauta, na o gal tu pakalbėk asmeniškai su jaunaisiais ir kaip jie nori taip ir bandykit daryti. O savo mamai aš bandyčiau prieštarauti ir ginti savo nuomonę blush2.gif


va tokia situacija kad visa planavima vestuviu perimus mano mama, atseit jaunieji nieko neismano, o jie leidzia,aisku jaunoji kazkiek ragelius rodo bet jaunasis kai grynas mamyciukas tai visur ir tempiasi mama ... zodziu ir ziedus mama vazinejo kartu padejo rinkti ... tragedija tikrai. Na o i mano ,,darza" tai mama pabijo lysti, tai va ko neiskencia nuperka bet va kaip rasiau ,,sumeto ******", atseit ne ji. Na yra kaip yra ... tiek to ... visvien visa kita bus pagal mus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 02 gruodžio 2011 - 20:02
QUOTE(DianaS @ 2011 12 02, 09:50)
Tai kad kuri laika daug kas papraso pastuko ir as ne viena kart bet niekas neduoda   4u.gif  verysad.gif

Panos, nu bet tikrai pikta. Kaltinkit mane PMesais ir kuo tik norit - tingit skaityt, taip ir rašykit, o ne rašinėkit, kad niekas neduoda. ax.gif Seniai čia beužsuku, bet dažnai gaunu AŽ su slaptažodžio prašymais. Smagu, kad nors kas paskaito pirmą puslapį. 4u.gif Ne vien aš turiu teisę duoti slaptažodį, tiesiog sukūriau šią temą. Todėl būtų smagu, kad ir kitos merginos juo pasidalintų su naujokėmis mirksiukas.gif
P.S. Beje, jau nekart rašiau, kad paštuky nieko stebuklingo nėra - tiesiog atskiri dokumentai, kurie praverčia, kai TIKRAI žinai, ko nori. Taigi dar kartą pasikartosiu, kad daug naudingiau būtų perkaitysi bent kelias temas ir tada jau bandyt viską susistemint, nes visko reikės ir norėsis doh.gif biggrin.gif

Persiprašau, jei ką vėl įžeidžiau su savo minčių diarėja, bet to padaryti tikrai nesiekiau. Visoms gero vakariuko ir dar geresnio svočiavimo wub.gif
Atsakyti
Atsiprašau visų svočiučių, prisipažįstu, tikrai neskaičiau pirmojo puslapio, o kadangi pati skaitinėdama temas radau viešai pateiktus slaptažodžius, nemaniau, kad sutarta per až tai daryt (o šįkart nesudėtingai per paiešką ir radau juos visus). Jau paprašiau forumą prižiūrinčios administratorės, kad ištrintų mano viešai parašytus prisijugnimus ir paredaguotų tų, kas pacitavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2011 11 08, 20:24)
o yra dar kas ziema prsliaus  thumbup.gif idomu  bus paskaityti tavo planus  smile.gif  man tai gruodzio 23 diena , labai nedekinga bet kartu galima padaryti labai idomia svente  smile.gif  beje prsliausiu su vyru brolio vestuvese

oj man liko visai jau nedaug 17d:) ir kinkos dreba jau:)reix su vyru repeticijas pradet daryt:)as savo plana pasirasiau per savaite deka visu svociu:) skaiciau visa savaite ir susideliojau viska.Jauniesiems padariau albuma JAUNYSTES PRISIMINIMAS. Ten su loonapix.com programele pridariau juokingu fotkiu:) nuotraukas visas sudejau tokias su bajeriukais.tai jauniesiems iteiksiu, tik nzn kada ir kur iterpt.


QUOTE(liaura_krng @ 2011 11 10, 01:47)
Norejau paklausti,kokiais zodziais islydejot jaunuosius ju pirmajam valsiui? Sito pasigedau,gal ka pasiulysit?


mes taip sakysime:)

Aš: Mes pakviesime Jus pirmam bendram gyvenimo šokiui. Tegul tai Jums primena mokyklinį suktinį, nerūpestingus jaunystės metus, pirmą pažintį, pirmą švelnų žvilgsnį, nekaltą rankos paspaudimą ir kerinčią šypseną.

Aš: Kai lis lietus - tu skubeki pas ją, aš vedu jaunaji i sales viduri
Lai vakaras tirpsta žvaigždėtas,
Ir savo širdim neramia neramia,
Nuveski į naktį į lietų

Pirslys: Kai saulė spindės tu skubėki pas jį pirslys eda jaunaja
Lai vakaras nyksta saulėtas
Ir tavo širdis nerami nerami
Be jo nesuras žemėje vietos...
Atsakyti
Sveikos, svočiutės smile.gif
Aš svočios vaidmens jau 'paragavusi', Kovo 5-ą smile.gif
Tad klausimų jokių kaip ir neturiu išskyrus vieną..
Kai ruošiausi vestuvėms buvau radusi nuostabų puslapį su atvirukų maketais, nebežinau ar pas jus jį radau o gal kur kitur.... Rusiškas puslapis buvo, dabar labai reikia ir neberandu. Gal jūs man pagelbėsite?
Atsakyti