Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Labs rytas smile.gif na ką laikas ir man išlysti iš požemių ir prisistatyti smile.gif užteks tik skaitinėti smile.gif būsiu svočiutė sesutės vestuvėse 2012-08-04. Šiuo metu kaupiama informacija, idėjos ir t.t. dar daug laiko todėl baisu ką jau ir nuspręsti, nes nuomonė dar daug kartų gali mano keistis smile.gif
Atsakyti
Buvau liudininke - vakaro vedėja savo būsimo vyro sesers vestuvėse šį rugsėjį. Noriu pasidžiaugti, kiek daug gerų idėjų ir patirties sukaupta čia, supermamų forume. Beveik visus žaidimus radau ir atsirinkau būtent iš čia. Ačiū visoms. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Svociutes sunglasses2.gif .Ir as prie Jusu prisidedu,nes esu su brangiuoju gruodzio 16 d . pakviesta pirsliauti smile.gif .Tai jau suku galva ka ir kaip daryti....O darbu daug,nes jaunoji Anglijoj dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liaura_krng @ 2011 11 10, 01:47)

Norejau paklausti,kokiais zodziais islydejot jaunuosius ju pirmajam valsiui? Sito pasigedau,gal ka pasiulysit?


pas mus muzikantas pakvietė jaunuosius pirmąjam šokiui, kažkokių įdomių kalbų nepasakė, tik pakvietė ir viskas... per mano vestuves, nors ir nebuvo piršlių taip pat paprastai pakvietė pirmąjam šokiui.
kažkaip ir aš niekur nebuvau užtikus tokių žodžių, bandžiau dabar ir internete paieškoti bet taip pat neradau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos. Nepatingėkit paskaitinėti ankstesnes temas. Nepamenu kurioj, bet svociutes dalinosi kaip pristatinės jaunųjų šokį. ten kažkaip buvo su spalvotom juostelėm ar kažkaip panašiai. man asmeniškai tai visai nereiklingas dalykas, jau geriau jauniesiems kokią staigmeną šokio metu paruošti. bet kam patinka pagooglinkit su žodžiais "sukas jaunoji kaip gulbe", nes kiek pamenu, ten buvo tokie žodžiai smile.gif
Atsakyti
Gal kam teko ziemos metu vestuvese dalyvauti?Ka veikti tada gamtoje?
Juk salta turbut bus....Kur galima prisiglausti,kad smagu butu ir islaidu nedaug? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wirgytee @ 2011 11 11, 11:21)
Gal kam teko ziemos metu vestuvese dalyvauti?Ka veikti tada gamtoje?
Juk salta turbut  bus....Kur galima prisiglausti,kad smagu butu ir islaidu nedaug? blush2.gif

Neteko nei dalyvaut, nei organziuot vestuvių žiemą, bet kažkur skaičiau idėją apie muziejų blogam orui, tik reikia pasidomėt kokių yra aplink. Juk nebūtina į dailės galerijas eit, užtektų pvz kokio mažo kuklaus muziejaus, o šiaip viskas priklauso kiek išvystysi šią mintį ax.gif Nors mes piršliausim pavasario gale, bet šį variantą taip pat jau turiu mintyse rolleyes.gif
Atsakyti
labutis visoms wink.gif o svociu pastelis jau nebeveikia? pas kreiptis del jo? turiu nemazai ideju jau pasirinkus, nes zvilgcioju jau seniai, o dabar jau ir data zinau rugsejo 29d, tikiuosi dar nebus salta 4u.gif si temele superine ir tikrai daug ideju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liaura_krng @ 2011 11 10, 01:47)
Labukas,buvau dingus is jusu tarpo..bet dabar jau vel griztu..Jau po truputi rasausi kalba..Daugmaz viskas is mano puses uzsakyta,pradesiu rankdarbius daryt..Oi bus darbo.

Norejau paklausti,kokiais zodziais islydejot jaunuosius ju pirmajam valsiui? Sito pasigedau,gal ka pasiulysit?



As pasiruosiau tokius zodzius, gal pravers: Mes kviečiame Jus pirmam bendro gyvenimo šokiui. Tegul tai Jums primena mokyklinį suktinį, nerūpestingus jaunystės metus, pirmą pažintį, pirmą švelnų žvilgsnį, nekaltą rankos paspaudimą ir kerinčią šypseną. Šokite jaunatviškai, nuotaikingai ir prisiminkite tai visam gyvenimui.
Atsakyti
Sveikos merginos, ateinu ir aš pas jus. Karts nuo karto paskaitydavau ir anksčiau. Rugpjūtį turėsim garbės piršliauti. Esam tai darę draugams prieš 5 metus. Vestuvės nebuvo didelės tai daug ko nereikėjo biggrin.gif
Turiu ir aš prisikaupusi idėjų visokių. Kokią dieną pasiprašysiu prisijungimo prie pašto, tada įdėsiu savo mintis ir pasidalinsiu jūsiškėmis mirksiukas.gif
Gal ir senos mintys, bet mes darėm diplomus jauniesiems, kad baigė meilės universitetą, einant miegoti prie naktinių rūbų prisiuvom spyną (jaunajai) ir raktą (jaunikiui) ir perskaitėm spynos naudojimo instrukciją( pvz.kur nesirakinėti kad raktas neužšaltų ar neužstriktų biggrin.gif )
Bendrausiu su jumis po truputį ir poliau jei tik priimsit mirksiukas.gif
Atsakyti
tada uzsede uz stalo iteikeme liudijima....

o tai ta liudijima,kaip suprantu,reikia tureti kazkoki pasidarius del juoko?ar tikra duoti? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tytte... @ 2011 10 05, 17:39)
aciu,skaiciau,susiradau 4u.gif o kaip tuos medalius abdovanojimus padaryt,gal kuri kokiu idomesniu sabloniuku turit,buciau dekingaa,nes nelabai moku pasidaryt pati,o vestuves 15 diena jau,dar leliukas su dykstanciais dantim ant ranku...oi prisibedavojau ne i tema blush2.gif


Ir man ta pati situacija-laiko nedaug,lele pyksta,o daryti kazka juk reikia...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2011 11 11, 21:37)
Gal ir senos mintys, bet mes darėm diplomus jauniesiems, kad baigė meilės universitetą

o man po teisybei tas "meilės universiteto" baigimas toks nei šioks nei toks atrodo. Nu kažkaip keistai atrodo. Kaip tik sakyčiau, kad šitie universitetai niekad nesibaigia, o su santuoka kalbėt apie jo baigimą ti dar oj kaip anksti. Na žodžiu kaip kam, mes diplomus darėm bet tą užrašą keitėm, kad baigė pasirengimo santuokai universitetą.

QUOTE(seretide @ 2011 11 11, 09:54)
Sveikos. Nepatingėkit paskaitinėti ankstesnes temas.

Žinant kiek tų temų yra ir nežinant konkretaus numerio, tai jau vien "nepatingėti" mažoka, sakyčiau reiktų imti net atostogas nuo visko. hihihi.gif

QUOTE(seretide @ 2011 11 11, 09:54)
pagooglinkit su žodžiais "sukas jaunoji kaip gulbe", nes kiek pamenu, ten buvo tokie žodžiai smile.gif

pirmu numeriu meta šią temą hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 12 lapkričio 2011 - 13:47