Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Pas mus tai muzikantai organizavo, apsirenge gydytojais, pasieme pora sveciu, pirmiausia pas jaunuosius i kamari gydyti. Tai i svirksta (zinoma be adatos) prileide samagono ipurskia i burna, as spyriojausi, bet isgeriau, sakau duokit greiciau uzsigerti, tai is kisenes istrauke mineralinio buteliuka (ten tas pats buvo) smile.gif kaip murktelejau...taip sunervino jie mane doh.gif taip ejo ir visus svecius kele. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jowiciukas @ 2011 11 04, 11:53)
Pas mus tai muzikantai organizavo, apsirenge gydytojais, pasieme pora sveciu, pirmiausia pas jaunuosius i kamari gydyti. Tai i svirksta (zinoma be adatos) prileide samagono ipurskia i burna, as spyriojausi, bet isgeriau, sakau duokit greiciau uzsigerti, tai is kisenes istrauke mineralinio buteliuka (ten tas pats buvo)  smile.gif kaip murktelejau...taip sunervino jie mane doh.gif taip ejo ir visus svecius kele. biggrin.gif

gerai, kad bent prikėlė, o kai mes piršliavom muzikanto jau nebuvo, turėjom visus kelti, o visi atsikiruose kambariuose miegojo, ir gudručiai užsirakinę buvo, tai belskis, rėk ką nori daryk, durų niekas neatidarė doh.gif tai užleidom garsiai muzikos, bent po pusvalandžio pradėjo vienas kitas keltis, tada vis vien su piršlio kruaju visus aplakstėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2011 11 04, 16:16)
gerai, kad bent prikėlė, o kai mes piršliavom muzikanto jau nebuvo, turėjom visus kelti, o visi atsikiruose kambariuose miegojo, ir gudručiai užsirakinę buvo, tai belskis, rėk ką nori daryk, durų niekas neatidarė  doh.gif tai užleidom garsiai muzikos, bent po pusvalandžio pradėjo vienas kitas keltis, tada vis vien su piršlio kruaju visus aplakstėm biggrin.gif

Na kadangi nebus antros dienos, tai nereikes tada nieko per daug planuoti. Galvoju gal dar reiks su muzikantais susitikti apsitarti koks mano scenarijus ir su jais tada pasiderinti.
Atsakyti
QUOTE(jowiciukas @ 2011 11 06, 10:52)
Galvoju gal dar reiks su muzikantais susitikti apsitarti koks mano scenarijus ir su jais tada pasiderinti.


kas dėl susitikimų su muzikantais tai tikrai gera mintis, nes kur pas mus buvo muzikantas, nors ir gavo scenarijų, bet gavosi kažkoks apsurdas, nes jo žaidimai buvo panašūs, tai jis juos savaip ir pravedė, kad įsiterptume turėjom jį vis pertraukinėt ir prašyt kad mum leistų pakalbėti doh.gif
Atsakyti
gal kas darete stalo ispirkimui saldainiu virve? Kokia buvo reakcija, ar patiko?
Atsakyti
Prie visko dariau ir širdį iš saldainių, man atrodo jiems patiko. Ir dar turėjau piršlio pinigų prikepus per fotošopą.
Atsakyti
Gal sirdies nuotraukike turi kartais?
Papildyta:
Jau po truputi judu i prieki, scenarijus kaip ir yra, vakar padariau karolius is makaronu, na visai ciki atrodo:)) Gal kas turite uzrasa seiletekio surinkeju ir gerbeju atmuseju?
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2011 11 03, 18:52)
O, tai jau ne už kalnų  bigsmile.gif Kokios vestuvės bus? Žiema, gamtoj sunkiau pasibūt, ką įdomaus sugalvojot?  ax.gif


bus dideles lietuviskos vestuves, dvieju dienu, bet be pirslio korimu ir t.t. Kad gamtoj lb daug laiko neturesim kada but.tai mastau autobusiuke zaidimus pravest:su saldainiais, kas daugiau prisikims i burna ir pasakys atejo ziema:) ir planuojam jaunuosius i parduotuve leisti apsipirkti uz 5lt. pirmai povestuvinei dienai:)
Atsakyti
Savo darytos neturiu. kažkur kompe turiu išsaugojusi pavyzdį iš kažkurios svočiučių temos.
Atsakyti
QUOTE(kandaliza @ 2011 11 03, 18:48)
super ideja:) as pasivogsiu ja taip pat:)

man vestuve sjau laaaabai greit:) gruodzio 17d.smile.gif scenarijus kaip ir yra:) bet dra duag ka reikia susipirkti ir pasidaryti.

o yra dar kas ziema prsliaus thumbup.gif idomu bus paskaityti tavo planus smile.gif man tai gruodzio 23 diena , labai nedekinga bet kartu galima padaryti labai idomia svente smile.gif beje prsliausiu su vyru brolio vestuvese
Atsakyti
pirsliausium lapkricio 26 d. tai oras irgi nekoks bus. Gal kokiu zaidimu limuzine zinot?
Atsakyti
Labukas,buvau dingus is jusu tarpo..bet dabar jau vel griztu..Jau po truputi rasausi kalba..Daugmaz viskas is mano puses uzsakyta,pradesiu rankdarbius daryt..Oi bus darbo.

Norejau paklausti,kokiais zodziais islydejot jaunuosius ju pirmajam valsiui? Sito pasigedau,gal ka pasiulysit?
Atsakyti