Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

Nustatinėjau, rodos per vieną "padalą" stiprinau minkštinimą nuo standartinio nustatymo. Vieno užpildymo druską pakanka grubiai porai mėnesių, gal ir daugiau (indaplovė veikia kasdien).
Atsakyti
QUOTE(dujokauke @ 2012 03 23, 12:17)
Nustatinėjau, rodos per vieną "padalą" stiprinau minkštinimą nuo standartinio nustatymo. Vieno užpildymo druską pakanka grubiai porai mėnesių, gal ir daugiau (indaplovė veikia kasdien).

Ups, mes berods nieko nenustatėm g.gif ką dabar daryti? ar tai būtina? tai kaip suprantu, vieną kartą per pora mėn. reikia užpildyti druska? (ten kitoje vietoje nei dedamos tabletės?
Beje, turiu klausimą. Isplovus indus, lieka batos dėmelės, pastebėjau paskutinius kelis plovimus, kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 03 23, 11:30)
Ups, mes berods nieko nenustatėm  g.gif  ką dabar daryti? ar tai būtina? tai kaip suprantu, vieną kartą per pora mėn. reikia užpildyti druska? (ten kitoje vietoje nei dedamos tabletės?
Beje, turiu klausimą. Isplovus indus, lieka batos dėmelės, pastebėjau paskutinius kelis plovimus, kodėl?

Artistai žmonės, negi nesat girdėję apie instrukcijas prie gaminio? Joje paprastai galima sužinoti daug įdomių dalykų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2012 03 23, 16:04)
Artistai žmonės, negi nesat girdėję apie instrukcijas prie gaminio? Joje paprastai galima sužinoti daug įdomių dalykų  mirksiukas.gif

O žinote, kokia čia tema? bigsmile.gif
Juk neklausiu apie automobilius, man atrodo ax.gif O jeigu tamstai kažkas nepatinka, prašome net neatsakyti į klausimą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 03 23, 15:08)
O žinote, kokia čia tema?  bigsmile.gif
Juk neklausiu apie automobilius, man atrodo  ax.gif  O jeigu tamstai kažkas nepatinka, prašome net neatsakyti į klausimą  cool.gif

O ką, jūsų indaplovė kitokia, ji neturi instrukcijos? Ką tokio durno parašiau? Juk dauguma klausimų atkristų, jei žmonės skaitytų instrukcijas... O jei nusiperka tokį daiktą (visgi ne šakutė, kur galima 100% dasiprotėt kaip naudotis biggrin.gif ), bet paskaityt kaip naudotis tingi, o po to tai dėmelės, tai neveikia, tai blogai plauna biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
As vis neapsisprendziu ar verta pirkti Siemens SN66M095EU su stalciumi ar kazkoki kita varianta pasiziureti pigesni be stalciaus ir ne kuo blogesni uz si? Prasau patarkite 4u.gif Nesu as turejus niekad indaploves, tai net ir nezinau ar reikalingas man tas stalcius ar ne g.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų - šią savaitę pirkom Bosch indaplovę Senukuose. jei kam aktualu - didelės nuolaidos mirksiukas.gif
Klausimas :
kokias rekomenduotumėt plovimo priemones, druskas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valaura @ 2012 03 23, 18:18)
kokias rekomenduotumėt plovimo priemones, druskas? 4u.gif

Finish Quantum iš maksimos - dar didesnės nuolaidos thumbup.gif
Atsakyti
Na man jau ir gi atsibodo būti indaplove, tad jau dairausi ir aš indaplovės. Na bet ir paskaičius nieko nesuprantu. Štai radau tokią http://www.mediashop...exquisit-egsp9e Gal kas galėtumėte ją pakomnetuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2012 03 23, 20:23)
Na man jau ir gi atsibodo būti indaplove, tad jau dairausi ir aš indaplovės. Na bet ir paskaičius nieko nesuprantu. Štai radau tokią http://www.mediashop...exquisit-egsp9e Gal kas galėtumėte ją pakomnetuoti  ax.gif

Matai, paieškojus kokių žvėrių galima rast smile.gif Gal geriau žinomesnių firmų, manau daugiau šansų kad bus ne š...
o šitos 55db iš proto išvarys mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti