Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(junera @ 2012 03 20, 09:00)
SN66E002EU tikrai geresne.

Geresne ir pigesne, nieko nebesuprantu smile.gif Oki, pasiliksiu prie savo senojo pasirinkimo. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2012 03 19, 21:09)
Niekas nepakomentuoja mano posto, o labiausia man neramu del to, kad automatinis issijungimas- nera. Tai ar  reiskia, kad ji pati neissijungs... ar pypses puse nakties  doh.gif


Naudojam ~1,5 metų indaplovę iš šios serijos, tik siaurą - 45cm pločio.
Veikia ir tiek (dirba kasdien, tiksliau kasnakt). Kažkokių nusiskundimu neturim. Indų pasistengus telpa fantastiškai daug (pavargsti kraut-iškraut biggrin.gif ). Indaplovė neturi jokio garsinio darbo pabaigos signalo, tiesiog "užmiega" ir tiek.

Atkreipkite dėmesį, kad šita "Time focus" serija yra kiek senesnė. Naujesnės Electrolux indaplovės žymimos "Real life" ir turi auto-off, patiuninguotus purkštukus, atseit didesnę talpą ir t.t. (nežinau ar į gerą tas tiuningas).
Bet kuriuo atveju "Time focus" indaplovę turėtų parduot pigiau nei "Real life" lotuliukas.gif
Atsakyti
O iš tikrųjų, kas turite indaploves, dažniausiai jas įjungiate tik naktį? Aš kažkaip įjungiu vakare, bet kartais nueiname miegoti o indai išsiplauna kai jau mes miegame. Bet visiškai naktį man būtų baisu, o vdrug apliesiu kaimynus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 03 20, 20:34)
O iš tikrųjų, kas turite indaploves, dažniausiai jas įjungiate tik naktį? Aš kažkaip įjungiu vakare, bet kartais nueiname miegoti o indai išsiplauna kai jau mes miegame. Bet visiškai naktį man būtų baisu, o vdrug apliesiu kaimynus  biggrin.gif

Bosch ar Siemens - neaplies.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 20, 20:17)
Bosch ar Siemens - neaplies.

Mano siemens. ar tikrai? galima plačiau? 4u.gif
Atsakyti
Na va, bandomąjį plovimą padarėm, niekas nesprogo. thumbup.gif Tai drąsiai galiu naudoti pagal paskirtį dabar?
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 21, 00:21)
Na va, bandomąjį plovimą padarėm, niekas nesprogo. thumbup.gif  Tai drąsiai galiu naudoti pagal paskirtį dabar?

Tikrai taip smile.gif

Sėkmės, mano patarimas pradžiai neperkrauti, nes nsusivilsit rezultatu smile.gif, bent jau man taip nutiko blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(raksa @ 2012 03 21, 00:21)
Na va, bandomąjį plovimą padarėm, niekas nesprogo. thumbup.gif  Tai drąsiai galiu naudoti pagal paskirtį dabar?

Tikrai taip smile.gif

Sėkmės, mano patarimas pradžiai neperkrauti, nes nsusivilsit rezultatu smile.gif, bent jau man taip nutiko blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 03 20, 21:26)
Mano siemens. ar tikrai? galima plačiau?  4u.gif


Naujuose Siemens ir Bosch yra integruotas AQUA-STOP
Aqua-stop vožtuvas – mechaninis įrenginys, nenaudojantis elektros energijos, skirtas apsaugoti Jus ir Jūsų kaimynus nuo didelių nemalonumų ir nuostolių trūkus skalbimo mašinos, indaplovės, vandens valymo aparato, ir kt. buitinės technikos vandens tiekimo žarnoms.
Vožtuvas turi labai paprastą ir lengvai reguliuojamą mechanizmą, kurio pagalba nustatomas leistinas vandens kiekis, kuriam pratekėjus, vožtuvas užsidarys automatiškai.
Atsakyti
O tai šiais laikais dar būna indaplovių be apsaugų nuo vandens išsiliejimo (apie visokias kinietiškas vienkartines nekalbu)?
Atsakyti
Dar turiu klausimą: ar indaplovę jungiate kasdien, ar pagal poreikį, t.y., kelias dienas dedate indus, o po to išplaunat? O gal nerekomenduojama kaupti nešvarių indų po truputį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 21, 17:11)
Dar turiu klausimą: ar indaplovę jungiate kasdien, ar pagal poreikį, t.y., kelias dienas dedate indus, o po to išplaunat? O gal nerekomenduojama kaupti nešvarių indų po truputį? g.gif

Jungiu pagal poreikį. Bet tas mano poreikis labai didelis. Turiu 12 komplektų indaplovę, savaitgaliais kartais veikia 2-3 kartus. Paprastom dienom tai kasdien tikrai. Man gaunas indų pakankamai daug. Plaunu viską.
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 21, 19:11)
Dar turiu klausimą: ar indaplovę jungiate kasdien, ar pagal poreikį, t.y., kelias dienas dedate indus, o po to išplaunat? O gal nerekomenduojama kaupti nešvarių indų po truputį? g.gif


Plaunam pagal poreikį, būna (na labai retai, kai per šventas važiuojam per svečius smile.gif), kad indaplovę kraunam keletą dienų, nieko tokio, tik tuomet geriau kokią EKO ir intensyvią programą jungti, nes padžiūvę indai katrais nedasiplauna.
O į indaplovę dedu taip pat viską (net ko ir negalima) blush2.gif
Atsakyti
Supratau. Ačiū labai už konsultaciją. 4u.gif Šiandien indaplovė net puodus išblizgino, MB negali atsidžiaugti. bigsmile.gif
Tiesa, dar turiu klausimą: ar nustatinėjote indaplovėje vandens kietumo rodiklį? Jei ne, tai kas kiek ciklų papildote druskos kiekį? g.gif
Atsakyti