Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(raksa @ 2012 03 19, 01:42)
Na, štai, jau turime namuose Siemens SR65M030EU. bigsmile.gif
Dabar suku galvą, kaip atsirinkti tinkamas plovimo priemones pirmam plovimui. Gal galėtumėte patarti, o tai bijau ką ne taip padaryti...  blush2.gif


Pagal rekomendacijas, visų pirma reikia į druskos talpyklą įpilti druskos ir vandens, palikti keliom valandom, vėliau dėti priemones ar tabletes ir paleisti intensyvią programą (tuščiai indaplovei). Na, jei vis tik planuojat naudoti tik tabletes, tuomet įdėti tabletę ir paleisti ciklą. Vėliau galite dėti indus ir plauti.
Iš esmės nieko labai ne taip nepadarysit smile.gif
Sėkmės naudojantis!
Atsakyti
Sveiki, sveikos!

Atrodo baigiu ikalbinti savo brangenybe, kad indaplove ne tik palengvintu darbus, bet ir vandenuko susitaupytu.

Kadangi virtuve nera didele, mastau apie siaura arba netgi ta "mazyte". Taciau zinau, kad ju sanaudos vos vos mazesnes uz dideliu.

Taigi dabar toks klausimas:
Kaip daznai jungiate indaplove (kiek seimoj nariu)?
Ar geriau dazniau ijungti nepilna, ar, sakykim, "marinuoti" 'bliudus' kad ir savaite?
Ar butina indus praplauti pries "skalbiant" ? (t.y. ar butu labai nepatogu indaplove laikyti toleliau nuo kriaukles?

I ka atkreipti demesi renkantis, apart vandens, elektros sanaudu ir triuksmo lygio?
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2012 03 19, 14:35)
Pagal rekomendacijas, visų pirma reikia į druskos talpyklą įpilti druskos ir vandens, palikti keliom valandom, vėliau dėti priemones ar tabletes ir paleisti intensyvią programą (tuščiai indaplovei). Na, jei vis tik planuojat naudoti tik tabletes, tuomet įdėti tabletę ir paleisti ciklą. Vėliau galite dėti indus ir plauti.
Iš esmės nieko labai ne taip nepadarysit smile.gif
Sėkmės naudojantis!


Tai taip iseina, kad pirma pirma plovima reikia daryti su tuscia indaplove? Ar gerai supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 19, 16:25)
Tai taip iseina, kad pirma pirma plovima reikia daryti su tuscia indaplove? Ar gerai supratau? g.gif

TEIP biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 19, 16:25)
Tai taip iseina, kad pirma pirma plovima reikia daryti su tuscia indaplove? Ar gerai supratau? g.gif


Būtinai tuščią!
Papildyta:
QUOTE(allberto @ 2012 03 19, 16:17)
Sveiki, sveikos!

Atrodo baigiu ikalbinti savo brangenybe, kad indaplove ne tik palengvintu darbus, bet ir vandenuko susitaupytu.

Kadangi virtuve nera didele, mastau apie siaura arba netgi ta "mazyte". Taciau zinau, kad ju sanaudos vos vos mazesnes uz dideliu.

Taigi dabar toks klausimas:
Kaip daznai jungiate indaplove (kiek seimoj nariu)?
Ar geriau dazniau ijungti nepilna, ar, sakykim, "marinuoti" 'bliudus' kad ir savaite?
Ar butina indus praplauti pries "skalbiant" ? (t.y. ar butu labai nepatogu indaplove laikyti toleliau nuo kriaukles?

I ka atkreipti  demesi renkantis, apart vandens, elektros sanaudu ir triuksmo lygio?


4 asmenų šeima (2 suaug. + 2 maži)
indaplovė siaura dirba kasdien, savaitgaliais 2-3 kartus.
Mums mažoka, nes maitinamės maks. namie gamintu maistu.

Indų praplauti nereikia, tik jie turi būtų be maisto likučių, tad juos paparastai nubraukiu į šiukšlinė.
Ilgai laikyti indus indaplovėje nerekomenduočiau, nes ir kvapas atsiranda ir po to kaip reikiant pridžiūna, tuomet reiks naudoti intensyvią programą.
Atsakyti
Buvau ishsirinkusi Siemens SN66E002EU, o dabar man parduotuve siulo naujesni modeli Siemens SN64E002SK . Ar jis kazkuo geresnis? Ar verta primoketi pora simtu litu vien todel, kad tai naujas modelis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 03 19, 18:31)
Buvau ishsirinkusi Siemens SN66E002EU, o dabar man parduotuve siulo naujesni modeli Siemens SN64E002SK . Ar jis kazkuo geresnis? Ar verta  primoketi pora simtu litu vien todel, kad tai naujas modelis? g.gif


Naujesnis doh.gif
Kas taip sakė? Ji teisiog kitokia
SN64E002SK lyginant su SN66E002EU, tai
SN64E002SK turi dviem programom mažiau, viena temperatūra mažiau ir jos yra silpnesnis vandens siurblys, bei purkštukų sistema
Ir dar kažkas jums pasiūlė damokėti?
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2012 03 18, 13:24)
http://www.electrolu...

Sveikos merginos ka galit gero, blogo pasakyti apie sia indaplove. reikia greitai issirinkti, pardavejas man ja rekomenduoja, bet reikia ir jusu pagalbos.


Niekas nepakomentuoja mano posto, o labiausia man neramu del to, kad automatinis issijungimas- nera. Tai ar reiskia, kad ji pati neissijungs... ar pypses puse nakties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2012 03 19, 17:36)
Naujesnis  doh.gif
Kas taip sakė? Ji teisiog kitokia
SN64E002SK lyginant su SN66E002EU, tai
SN64E002SK turi dviem programom mažiau, viena temperatūra mažiau ir jos yra silpnesnis vandens siurblys, bei purkštukų sistema
Ir dar kažkas jums pasiūlė damokėti?

As siunciau uzklausima del kainu i viena buitines technikos prekiautoja ir gavau pasiulyma pirkti SN66E002EU su prierasu "Nauja". Todel taip ir supratau, kad naujesnis modelis ax.gif Gal as ne taip supratau, bet kaina vistiek didesne. Jei mano ishsirinktasis modelis SN64E002SK Tausoj kainuoja 1385 Lt. Tai sitas alia naujesnis 1600 Lt. Tai ar verta del tu keliu dalyku,kuriuos Jus isvardinote, damoketi tuos pora simtu? Ar jie nebutini?
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 03 19, 18:31)
Buvau ishsirinkusi Siemens SN66E002EU, o dabar man parduotuve siulo naujesni modeli Siemens SN64E002SK . Ar jis kazkuo geresnis? Ar verta  primoketi pora simtu litu vien todel, kad tai naujas modelis? g.gif

QUOTE
As siunciau uzklausima del kainu i viena buitines technikos prekiautoja ir gavau pasiulyma pirkti SN66E002EU su prierasu "Nauja". Todel taip ir supratau, kad naujesnis modelis Gal as ne taip supratau, bet kaina vistiek didesne. Jei mano ishsirinktasis modelis SN64E002SK Tausoj kainuoja 1385 Lt. Tai sitas alia naujesnis 1600 Lt. Tai ar verta del tu keliu dalyku,kuriuos Jus isvardinote, damoketi tuos pora simtu? Ar jie nebutini?

g.gif tai kuris čia kuris g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 20, 06:14)
g.gif tai kuris čia kuris  g.gif

Pati pasimeciau tarp tu skaiciu ir modeliu doh.gif biggrin.gif
Taigi, mano isrinktasis modelis yra Siemens SN66E002EU, o anot pardaveju, naujas modelis SN64E002SK.
Ir siandien ziuriu, kad SN66E002EU Tausoj pabrango, ar man jau vaidenasi doh.gif g.gif Kainavo 1385Lt., dabar jo kaina 1435Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birma: 20 kovo 2012 - 10:07
SN66E002EU tikrai geresne.


QUOTE(Birma @ 2012 03 19, 17:31)
Buvau ishsirinkusi Siemens SN66E002EU, o dabar man parduotuve siulo naujesni modeli Siemens SN64E002SK . Ar jis kazkuo geresnis? Ar verta  primoketi pora simtu litu vien todel, kad tai naujas modelis? g.gif

Atsakyti