Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(lituka @ 2012 03 11, 16:37)
tai ka reiskia, kad kiekviena sakute reikes deti prie sakutes i kazkokius tarpus? Tai gal tikrai patogiau i krepsiuka sustatyti?  g.gif  Ko tada tas naujas stalcius geresnis, jeigu i ji sudetingiau viska sudeti? Ar as cia kazko nesuprantu?

Nesuprantu, kokios problemos g.gif Tas įrankių konteineriukas yra tarsi sietelis. Nematau jokio diskompforto dedant į jį įrankius. Reikia į dėti į tam skirtą tarpelį ir viskas. Arba...aš čia kažko irgi nesuprantu.
Tas įrankių dėkliukas dauguma indaplovių dedasi tik apačioje, kur puodai. Viršuje jis netelpa. schmoll.gif Tai tas pranašumas būtų toks, kad tą konteineriuką galėtume dėti ir į viršų, ir į apačią. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2012 03 11, 18:58)
Nesuprantu, kokios problemos  g.gif  Tas įrankių konteineriukas yra tarsi sietelis. Nematau jokio diskompforto dedant į jį įrankius. Reikia į dėti į tam skirtą tarpelį ir viskas. Arba...aš čia kažko irgi nesuprantu.
Tas įrankių dėkliukas dauguma indaplovių  dedasi tik apačioje, kur puodai. Viršuje jis netelpa. schmoll.gif  Tai tas pranašumas būtų toks, kad tą konteineriuką galėtume dėti ir į viršų, ir į apačią.  4u.gif

Man tai telpa tas dėkliukas įrankiams ir viršuje, kai viršutinį krepšelį nuleidžiu šiek tiek žemyn. Na pasireguliuoju visaip.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 03 11, 18:39)
Man tai telpa tas dėkliukas įrankiams ir viršuje, kai viršutinį krepšelį nuleidžiu šiek tiek žemyn. Na pasireguliuoju visaip.

Ėjau ir aš pabandyti, bet man neišeina... Gal ir tilptų, bet krepšelio rankena trukdo. g.gif Net neįsivaizduoju,kaip dar būtų galima pasireguliuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2012 03 11, 17:58)
Nesuprantu, kokios problemos  g.gif  Tas įrankių konteineriukas yra tarsi sietelis. Nematau jokio diskompforto dedant į jį įrankius. Reikia į dėti į tam skirtą tarpelį ir viskas. Arba...aš čia kažko irgi nesuprantu.
Tas įrankių dėkliukas dauguma indaplovių  dedasi tik apačioje, kur puodai. Viršuje jis netelpa. schmoll.gif  Tai tas pranašumas būtų toks, kad tą konteineriuką galėtume dėti ir į viršų, ir į apačią.  4u.gif

As kalbejau apie va tokius modelius indaploviu kur stalciukas irankiams yra specialus virsuje https://www.tausa.lt...SN66M095EU.html Tai vat ir suabejojau ar verta permoketi tos pinigus uz stalciuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2012 03 11, 20:56)
Ėjau ir aš pabandyti, bet man neišeina... Gal ir tilptų, bet krepšelio rankena trukdo.  g.gif  Net neįsivaizduoju,kaip dar būtų galima pasireguliuoti  cool.gif

Na neįsivaizduoju, kaip gali neišeiti. Taigi nusileidi viršutinį krepšelį vienu arba dviem "aukštais žemiau" ir tuomet įrankių dėklas tikrai telpa. Nežinau, nebent mano indaplovė kažkokia mistiška jeigu tik man vienai kuo lengviausiai tai pavyksta esant reikalui g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
gal profai pasakytu, kurioje salyje surenkamas musuose parduodamas Whirpool ADG 9442FD modelis? gal yra ji naudojanciu, butu idomus atsiliepimai. beje, kokie butu jo analogai AEG, Electrolux, Siemens ir Bosch pasiuloje? dekui.
Atsakyti
QUOTE(vpliople @ 2012 03 11, 16:24)
Sveikos smile.gif  as taip pat uzsimaniau indaploves, bet apie jas nic nieko nenusimanau  schmoll.gif  . Man reikalinga laisvai pastatoma 60 cm plocio, kazkaip megstu AEB arba Elektroliux firmos gaminius. Esu nusiziurejusi Elektroliux ESF 65040 W, ESF 66070 WR, is AEG F 45000WO, F 65000WOP. Ka Jus patarsit, gal zinot kita geresni varianta. Privalumas mazesnes vandens sanaudos, Apie funkcijas tiek ir tenusimanau. verysad.gif

Negi nei viena mamyte taip ir nepatars blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyce @ 2012 03 12, 21:11)
gal profai pasakytu, kurioje salyje surenkamas musuose parduodamas Whirpool ADG 9442FD modelis? gal yra ji naudojanciu, butu idomus atsiliepimai. beje, kokie butu jo analogai AEG, Electrolux, Siemens ir Bosch pasiuloje? dekui.

pigesnis Bosch SMV50E70EU
brangesnis SIEMENS SN64M030EU
o Whirlpool plačios indaplovės gaminamos Lenkijoje..
Papildyta:
QUOTE(vpliople @ 2012 03 13, 09:33)
Negi nei viena mamyte taip ir nepatars blink.gif

mamytės tokiu oru vaikus lauke vedžioja.. smile.gif
rekomenduočiau pasidomėti Electrolux ESF67060WR..
šiek tiek tylesnis modelis, o programų tikrai pakaks..
Atsakyti
Gal kas patars kuri geriau:
Bosh sgs 8502
ar
Indesit IDE 44

Be galo dekinga is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 09 20, 09:57)
Būna tokie buitiniai prietaisai, kur jungiasi šaltas ir karštas vanduo. Tada prietaisas jį maišo pagal reikiamą temperatūrą. Bet Europoje kitokia sistema ir prietaisai vandenį pasišildo patys.
Indaplovė gali dirbti su šiltu vandeniu, bet jo neatšaldys iki 45 laipsnių "greitai" ar "automatinei" programai. Vadinasi viskas "suksis" su 60 C ar 55 C.

Ar tai reiškia, kad į indaplovę paduodamas tik šiltas vanduo ir tokiu atveju indaplovėje nėra tenų kurie pašildo vandenį? Ar tą paduodamą 60 laipsnių vandenį ji dar gali pašildyti (jei rikia) iki 70 ar 80?
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2012 03 13, 15:14)
Gal kas patars kuri geriau:
Bosh sgs 8502
ar
Indesit IDE 44

Be galo dekinga is anksto 4u.gif

geriau yra BOSCH SPS53E02EU
Papildyta:
QUOTE(rim @ 2012 03 13, 18:43)
Ar tai reiškia, kad į indaplovę paduodamas tik šiltas vanduo ir tokiu atveju indaplovėje nėra tenų kurie pašildo vandenį? Ar tą paduodamą 60 laipsnių vandenį ji dar gali pašildyti (jei rikia) iki 70 ar 80?

Indaplovė pašildo vandenį, bet jo atvėsinti negali.. Kaitintuvai visose indaplovėse yra..
Atsakyti
QUOTE(ONIC_as @ 2012 03 13, 14:59)
pigesnis Bosch SMV50E70EU
brangesnis SIEMENS SN64M030EU
o Whirlpool plačios indaplovės gaminamos Lenkijoje..
Papildyta:

mamytės tokiu oru vaikus lauke vedžioja.. smile.gif
rekomenduočiau pasidomėti Electrolux ESF67060WR.. 
šiek tiek tylesnis modelis, o programų tikrai pakaks..



Aciu 4u.gif
Atsakyti