Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

Išbandžiau jau ir aš savo naują pagalbininkę Siemens SN65M007EU. Po pirmų plovimų galiu pasakyti, kad tikrai nenuvylė: plauna gerai, dirba negarsiai, o kas labiausiai patiko, tai raudona lemputė, šviečianti ant grindų (matosi, kada dar dirba ir kada baigia).
Indaplovę pirkau iš Tausos. Parduotuvė patikima, pristatė per žadėtas 10 d.d. Tik jei kas iš ten pirksite pasidomėkite ar bus LT instrukcija, nes pas mane nebuvo nei LT, nei RUS, nei net ENG (bet aš kadangi šiek tiek suprantu vokiškai, tai man užteko ir DE)
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 07, 18:46)
SR65M030EU gana optimalus variantas. SR65M080EU turi viršuje stalčių stalo įrankiams. Tai leidžia geriau išnaudoti apatinį indaplovės krepšį - daugiau telpa.


Dėl šios savybės, kurią parašė speedy, ir pasirinkau šią indaplovę. Tai galbūt nėra aktualu toms didesnėms indaplovėms. Bet 45 cm pločio, kai telpa daugiau manau yra +. O už jį ir reikia mokėti daugiau (jei leidžia galimybės)
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2012 03 09, 11:37)
Išbandžiau jau ir aš savo naują pagalbininkę Siemens SN65M007EU. Po pirmų plovimų galiu pasakyti, kad tikrai nenuvylė: plauna gerai, dirba negarsiai, o kas labiausiai patiko, tai raudona lemputė, šviečianti ant grindų (matosi, kada dar dirba ir kada baigia).
Indaplovę pirkau iš Tausos. Parduotuvė patikima, pristatė per žadėtas 10 d.d. Tik jei kas iš ten pirksite pasidomėkite ar bus LT instrukcija, nes pas mane nebuvo nei LT, nei RUS, nei net ENG (bet aš kadangi šiek tiek suprantu vokiškai, tai man užteko ir DE)

Parašykite vadybai - bus lietuviška, jei dar paste neradote.
Atsakyti
Galų gale: po ilgų svarstymų, šiandien susitariau del SR65M030EU. Kai turėsiu ir išbandysiu, būtinai parašysiu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bufytė @ 2012 03 08, 13:44)
Sveiki, vis dar renkuosi indaplove. Kazkas cia rase, kad trecias stalciukas nereikalingas, o vat as kaiptik uzsimaniau, kad butinai butu trecias stalciukas irankiams sedeti. tai gal patartumete kokia cia geriau rinktis kad butu 60cm plocio ir butinai su treciu stalciuku.

As irgi jau daug metu naudojausi INDESIT indaplove 45cm, siandien sugedo (nepataisomai) ir reik ieskot kitos. Tai pradejus skaityt iskart nustebau kad yra toks variantas kaip trecias stalciukas irankiams, cia yra super thumbup.gif . Kiek vietos butu iskart apacioje. Man tie irankiai visada labai maisydavo cia superinis variantas butinai rinksiuosi tik su stalcium. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turit ar žinot kur gaut Siemens SR65M080EU lietuvišką naudojimosi instrukciją? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Madein @ 2012 03 11, 01:01)
Sveiki, gal kas turit ar žinot kur gaut Siemens SR65M080EU lietuvišką naudojimosi instrukciją?  smile.gif


O buitinės technikos padruotuvėse neklausėte? Jei jie turi tokį modelį, instrukciją taip pat turėtų turėti.
Atsakyti
Sveiki,
Klausimelis toms kas turi indaplove Siemens su stalciuku irankiams virsuje: ar reikia tos irankius kaskaip tvarkingai delioti i tam tikras vietas, ar tiesiog galima sumesti i ta stalciuka ir viskas gerai issiplauna?
Klausiu del to, kad noriu nusipirkti Siemens SN66M095EU indaplove, o mano kaimyne pradejo mane atkalvineti nuo tokio modelio, del to kad ji pati turi kazkokia Siemens indaplove su stalciu ir pavargsta delioti irankius. Sako, kad senesnio modelio kai turejo, tai buvo daug papraciau, sumesdavo i krepsiuka ir viskas g.gif O kaip is tikruju?
Aciu 4u.gif

Ir dar visai ,,zaliai" man pasakykite ar galima vienu metu plauti ir puodus ir taures? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2012 03 11, 16:02)
Sveiki,
Klausimelis toms kas turi indaplove Siemens su stalciuku irankiams virsuje: ar reikia tos irankius kaskaip tvarkingai delioti i tam tikras vietas, ar tiesiog galima sumesti i ta stalciuka ir viskas gerai issiplauna?
Klausiu del to, kad noriu nusipirkti Siemens SN66M095EU indaplove, o mano kaimyne pradejo mane atkalvineti nuo tokio modelio, del to kad ji pati turi kazkokia  Siemens indaplove su stalciu ir pavargsta delioti irankius. Sako, kad senesnio modelio kai turejo, tai buvo daug papraciau, sumesdavo i krepsiuka ir viskas  g.gif O kaip is tikruju?
Aciu  4u.gif

Ir dar visai ,,zaliai" man pasakykite ar galima vienu metu plauti ir puodus ir taures?  blush2.gif

Visose indaplovėse indus ir įrankius reikia sudėti į jiems skirtas vietas. Juk ne veltui buvo kurti vienokie ar kitokie laikikliai, krepšiai ar optimizuojamas purkštukų išdėstymas.
Belekaip sumesti galima tik į kriauklę su vandeniu biggrin.gif bet paskui tenka pasiraitoti rankoves lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif as taip pat uzsimaniau indaploves, bet apie jas nic nieko nenusimanau schmoll.gif . Man reikalinga laisvai pastatoma 60 cm plocio, kazkaip megstu AEB arba Elektroliux firmos gaminius. Esu nusiziurejusi Elektroliux ESF 65040 W, ESF 66070 WR, is AEG F 45000WO, F 65000WOP. Ka Jus patarsit, gal zinot kita geresni varianta. Privalumas mazesnes vandens sanaudos, Apie funkcijas tiek ir tenusimanau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 11, 15:00)
Visose indaplovėse indus ir įrankius reikia sudėti į jiems skirtas vietas. Juk ne veltui buvo kurti vienokie ar kitokie laikikliai, krepšiai ar optimizuojamas purkštukų išdėstymas.
Belekaip sumesti galima tik į kriauklę su vandeniu  biggrin.gif bet paskui tenka pasiraitoti rankoves  lotuliukas.gif

tai ka reiskia, kad kiekviena sakute reikes deti prie sakutes i kazkokius tarpus? Tai gal tikrai patogiau i krepsiuka sustatyti? g.gif Ko tada tas naujas stalcius geresnis, jeigu i ji sudetingiau viska sudeti? Ar as cia kazko nesuprantu?
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2012 03 11, 18:37)
tai ka reiskia, kad kiekviena sakute reikes deti prie sakutes i kazkokius tarpus? Tai gal tikrai patogiau i krepsiuka sustatyti?  g.gif  Ko tada tas naujas stalcius geresnis, jeigu i ji sudetingiau viska sudeti? Ar as cia kazko nesuprantu?

O kas sako, kad sudėtingiau. Sakiau tik tiek, kad sudėti į vietas vistiek reikia. O kitkas - įpročio dalykas. Bet trečio stalčiaus nauda ta, kad apačioje geriau susideda stambūs virtuviniai rakandai, kai nėra ten stalo įrankių krepšelio. Ypač tai jaučiasi mažose (45 cm) indaplovėse. Bet kainuoja ...
Atsakyti