Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(speedy @ 2012 03 07, 20:46)
SR65M030EU gana optimalus variantas. SR65M080EU turi viršuje stalčių stalo įrankiams. Tai leidžia geriau išnaudoti apatinį indaplovės krepšį - daugiau telpa.


Aš ją parduotuvėje apžiūrėjau, patiko man tas papildomas krepšelis. Kitavertus, vien dėl jo, manau, neverta permokėti...

Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 07, 21:16)
Aš ją parduotuvėje apžiūrėjau, patiko man tas papildomas krepšelis. Kitavertus, vien dėl jo, manau, neverta permokėti...

Pinigai Jūsų, be to SR65M030EU - 2 dB tylesnė.
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 07, 19:11)
Aš lyginau jų techninius duomenis ir mačiau, kad SR65M030 tobulesnis modelis. Tai iš tų dviejų geriau rinktis ją?
O kokia jūsų nuomonė apie Siemens SR65M080EU indaplovę? 4u.gif

geriausia rinktis, kaip ir daugelis čia renkasi SR65M030EU.. M080 turi trečią stalčiuką, kuris tiesiog nereikalingas..
Atsakyti
Esu "nevernas Tamošius", todėl dar kartą paklausiu: ar iš tiesų siūlomas Siemens SR65M030 modelis yra ne lenkų rinktas ir su jo garantiniu aptarnavimu viskas tvarkoj? Kadangi yra jį turinčių mamyčių, o klausimas turi būti greitai išspręstas, labai laukiu atsakymo... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raksa: 08 kovo 2012 - 13:40
Sveiki, vis dar renkuosi indaplove. Kazkas cia rase, kad trecias stalciukas nereikalingas, o vat as kaiptik uzsimaniau, kad butinai butu trecias stalciukas irankiams sedeti. tai gal patartumete kokia cia geriau rinktis kad butu 60cm plocio ir butinai su treciu stalciuku.
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 08, 14:37)
Esu "nevernas Tamošius", todėl dar kartą paklausiu: ar iš tiesų siūlomas Siemens SR65M030 modelis yra ne lenkų rinktas ir su jo garantiniu aptarnavimu viskas tvarkoj? Kadangi yra jį turinčių mamyčių, o klausimas turi būti greitai išspręstas, labai laukiu atsakymo... 4u.gif

Visos pilnai įmontuojamos BOSCH ir SIEMENS indaplovės yra pagamintos Vokietijoje.
Visa BOSCH ir SIEMENS technika, nesvarbu kurioje Europos sąjungos šalyje yra įsigyta, aptarnaujama garantiniu laikotarpiu bet kuriame akredituotame servise Lietuvoje, tam reikia pateikti tik pirkimo dokumentą:
geriausias servisas yraBALTIC CONTINENT
geras servisas yra AG service
na Senukų net nerekomenduoju, nes pirmų dviejų tikrai pakaks.. smile.gif
ir dar.. kad Bosch ir SIEMENS indaplovės sugestų, reikia labai ir labai pasistengti, nes tai tikrai 100 proc kokybė, tad tokią techniką nusipirkus, ji tarnaus Jums ilgai ir patikimai..
beje, su šventėmis.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ONIC_as: 08 kovo 2012 - 14:51
QUOTE(ONIC_as @ 2012 03 08, 16:42)
Visos pilnai įmontuojamos BOSCH ir SIEMENS indaplovės yra pagamintos Vokietijoje.
Visa BOSCH ir SIEMENS technika, nesvarbu kurioje Europos sąjungos šalyje yra įsigyta, aptarnaujama garantiniu laikotarpiu bet kuriame akredituotame servise Lietuvoje, tam reikia pateikti tik pirkimo dokumentą:
geriausias servisas yraBALTIC CONTINENT
geras servisas yra AG service
na Senukų net nerekomenduoju, nes pirmų dviejų tikrai pakaks.. smile.gif
ir dar.. kad Bosch ir SIEMENS indaplovės sugestų, reikia labai ir labai pasistengti, nes tai tikrai 100 proc kokybė, tad tokią techniką nusipirkus, ji tarnaus Jums ilgai ir patikimai..
beje, su šventėmis..  smile.gif


Su švente visas mamytes. 4u.gif 4u.gif
Net neabejoju, kad tiek Bosch, tiek Siemens gamintojas yra Vokietija, čia net kalbos negali būti, tik štai surenkama gali buti ir kitose šalyse. Ir speedy anksčiau rašė, kad kai kurie modeliai surenkami Lenkijoje. Štai todėl ir suku galvą, kur šis modelis rinktas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 08, 16:24)
Su švente visas mamytes. 4u.gif  4u.gif
Net neabejoju, kad tiek Bosch, tiek Siemens gamintojas yra Vokietija, čia net kalbos negali būti, tik štai surenkama gali buti ir kitose šalyse. Ir speedy anksčiau rašė, kad kai kurie modeliai surenkami Lenkijoje. Štai todėl ir suku galvą, kur šis modelis rinktas... g.gif

Aš gi rašau, ne gamintojas yra Vokietija, o pagaminta (surinkta) Vokietijoje.. ant kiekvienos briaunos metale yra įkaltas užrašas Made in Germany.. Stacionarios yra gaminamos Lenkijoje, o šis modelis yra MADE IN GERMANY. Sandėlyje ką tik pasižiūrėjau dėl tamstos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ONIC_as: 08 kovo 2012 - 15:30
QUOTE(raksa @ 2012 03 08, 15:24)
Su švente visas mamytes. 4u.gif  4u.gif
Net neabejoju, kad tiek Bosch, tiek Siemens gamintojas yra Vokietija, čia net kalbos negali būti, tik štai surenkama gali buti ir kitose šalyse. Ir speedy anksčiau rašė, kad kai kurie modeliai surenkami Lenkijoje. Štai todėl ir suku galvą, kur šis modelis rinktas... g.gif

Aš nesuprantu, ir iš kur toks nepasitikėjimas biggrin.gif Jei pas mane net iškalta,kad rinktas būtent tas modelis Vokietijoje, tai kokios dar gali būti abejonės. g.gif Būkit rami, tas modelis, ne lenkų. Aš pati asmeniškai į AŽ klausiau speedy.
Atsakyti
tai man kas nors atsakys ka reiskia Siemens indaploviu kode raides M, T ir U. Panasu, kad M-pigiausi modeliai, T- vidutine kaina, U- brangiausi. Pvz:SN65T091EU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruonius: 08 kovo 2012 - 16:33
QUOTE(ONIC_as @ 2012 03 08, 17:29)
Aš gi rašau, ne gamintojas yra Vokietija, o pagaminta (surinkta) Vokietijoje.. ant kiekvienos briaunos metale yra įkaltas užrašas Made in Germany.. Stacionarios yra gaminamos Lenkijoje, o šis modelis yra MADE IN GERMANY. Sandėlyje ką tik pasižiūrėjau dėl tamstos..

Tai gal dar "sandėlyje" pasitikrinkite lotuliukas.gif Ten viršuje, ant pakuotės kampo yra etiketė. Jei pagaminta Vokietijoje, etiketėje būna užrašas "Made in Germany" Juk visai nesunku prabėgti ir įsitikinti, kad dauguma stacionarių indaplovių gaminama būtent Vokietijoje.

Papildyta:
QUOTE(raksa @ 2012 03 08, 17:24)
Ir speedy anksčiau rašė, kad kai kurie modeliai surenkami Lenkijoje. Štai todėl ir suku galvą, kur šis modelis rinktas... g.gif

Rašiau, ne visos gaminamos Vokietijoje. Yra keletas modeliukų. Bet dar rašiau, kad SR65M030EU gaminama VOKIETIJOJE. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 08 kovo 2012 - 16:39
Ačiū visoms už konsultaciją. 4u.gif 4u.gif Turėjau įsitikinti, kad MB ramus būtų. doh.gif
Stengiamės rinktis kokybišką buitinę techniką, kad vėliau netektų gailėtis. Bosch'o skalbyklę jau gal 7 metus turim, kuo puikiausiai veikia. Tfu tfu tfu, kad neprisikalbėčiau... lotuliukas.gif
Atsakyti