Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(speedy @ 2012 03 06, 20:27)
Konsultantas Jus išdūrė  lotuliukas.gif kodėl, čia jo reikalas, bet visos trys gaminamos Vokietijoje. Galite drąsiai žiūrėti ir SR65M030EU.
O ką galėtų reikšti "šito modelio nėra Siemens techninio aptarnavimo centre" tai apskritai suprasti neina  blink.gif


Ar tikrai ne lenkai ją renka? Ar yra lietuviška šito modelio naudojimo instrukcija?
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 06, 20:51)
Ar tikrai ne lenkai ją renka? Ar yra lietuviška šito modelio naudojimo instrukcija?

Tai jeigu ant plovyklės parašyta: "Made in Germany", tai ar tikrai bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 06, 21:14)
Tai jeigu ant plovyklės parašyta: "Made in Germany", tai ar tikrai bus  biggrin.gif


Turi būti parašyta, priklijuotas lipdukas ar iškalta metale?
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 06, 19:42)
Turi būti parašyta, priklijuotas lipdukas ar iškalta metale?

Tikrai ši indaplovė yra gaminta Vokietijoje 4u.gif Ką tik patikrinau biggrin.gif Ne lipdukas, o kaip sakote, iškalta metale mirksiukas.gif Intrukcija aišku ne lietuviška, bet pirkom per firmą,tai gavome lietuvišką instrukciją.
Kalbant apie konsultantus, tai jie pudrindavo smegenis, arba dingdavo, kai norėdavom ko paklausti apie indaploves. biggrin.gif Toks jausmas,kad aš daugiau žinojau,nei parduotuvės konsultantai biggrin.gif Su tokiais ,,konsultantais" teko susidurti Šiauliuose ax.gif
Speedy, manau,kad Jūs esat konsultantas, bet tikrai patikimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Speedy, kuo skiriasi Siemens indaploves, kuriu koduose yra raides M, T ir U?
Pvz SN65T091EU cia yra T markiravimas, ir indaplove, kurios kode yra U pvz, SN65U090EU??
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 03 06, 17:49)
Priminkit, kuri iš indaplovių turi funkciją AQUA STEAM?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 06, 19:51)
Ar tikrai ne lenkai ją renka? Ar yra lietuviška šito modelio naudojimo instrukcija?

SR65M030EU tai tikrai lietuviška instrukcija yra.
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2012 03 06, 22:01)
Tikrai ši indaplovė yra gaminta Vokietijoje  4u.gif  Ką tik patikrinau  biggrin.gif Ne lipdukas, o kaip sakote, iškalta metale  mirksiukas.gif  Intrukcija aišku ne lietuviška, bet pirkom per firmą,tai gavome lietuvišką instrukciją.
Kalbant apie konsultantus, tai jie pudrindavo smegenis, arba dingdavo, kai norėdavom ko paklausti apie indaploves.  biggrin.gif  Toks jausmas,kad aš daugiau žinojau,nei parduotuvės konsultantai  biggrin.gif  Su tokiais ,,konsultantais" teko susidurti Šiauliuose  ax.gif
Speedy, manau,kad Jūs esat konsultantas, bet tikrai patikimas.  mirksiukas.gif


Rašėt, kad po pirmo plovimo liko dėmių, o kaip yra dabar?
Man dar įdomu: kodėl šito modelio Kaune neradau nė vienoj parduotuvėj? Specialiai ieškojau, norėjau apžiūrėti realiai, ne tik internete? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 06, 20:57)
Rašėt, kad po pirmo plovimo liko dėmių, o kaip yra dabar?
Man dar įdomu: kodėl šito modelio Kaune neradau nė vienoj parduotuvėj? Specialiai ieškojau, norėjau apžiūrėti realiai, ne tik internete? g.gif

Išmokau ax.gif Reikėjo šiek tiek daugiau instrukcijos paskaitinėti doh.gif Išbandžiau visas programas,tai naudoju, kas mano indams yra priimtiniausia. biggrin.gif Ir gerai išplauna, ir dėmių nebelieka... Dabar viskas gerai...tikrai kol kas jokių nusiskundimų neturiu.
Aš taip pat norėjau gyvai pamatyti tą modeliuką, bet parduotuvėse neradau...kažkodėl mūsų rinką ( čia taip tik aš pastebėjau) nori užkariauti elektroliux arba whirlpool . Ir dar įmontuojamų beveik neradom, nors ir paklausios, bet neturi prekinės išvaizdos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 06, 21:57)
Rašėt, kad po pirmo plovimo liko dėmių, o kaip yra dabar?
Man dar įdomu: kodėl šito modelio Kaune neradau nė vienoj parduotuvėj? Specialiai ieškojau, norėjau apžiūrėti realiai, ne tik internete? g.gif

tai jeigu matėte SR64M030, tai SR65M030 lygiai tokia pati, tik keletu funkcijų daugiau turi ir gerokai tylesnio veikimo.. daugiau ten kažkokių skirtumų neįžiūrėsit..
Atsakyti
QUOTE(ONIC_as @ 2012 03 07, 17:28)
tai jeigu matėte SR64M030, tai SR65M030 lygiai tokia pati, tik keletu funkcijų daugiau turi ir gerokai tylesnio veikimo..  daugiau ten kažkokių skirtumų neįžiūrėsit..


Aš lyginau jų techninius duomenis ir mačiau, kad SR65M030 tobulesnis modelis. Tai iš tų dviejų geriau rinktis ją?
O kokia jūsų nuomonė apie Siemens SR65M080EU indaplovę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 03 07, 20:11)
Aš lyginau jų techninius duomenis ir mačiau, kad SR65M030 tobulesnis modelis. Tai iš tų dviejų geriau rinktis ją?
O kokia jūsų nuomonė apie Siemens SR65M080EU indaplovę? 4u.gif

SR65M030EU gana optimalus variantas. SR65M080EU turi viršuje stalčių stalo įrankiams. Tai leidžia geriau išnaudoti apatinį indaplovės krepšį - daugiau telpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 07 kovo 2012 - 18:47