Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(ramux @ 2012 02 22, 12:09)
Aš dabar esu užsisakius indaplovę iš šios parduotuvės. Užsakymas patvirtintas vasario 10 dieną, bet prekės dar nėra. g.gif  Net nežinau ir ką begalvoti...veju blogas mintis į šalį. Tikiuosi, sulauksiu, nes vyras mane  atakuoja: pinigus pervedei ir prekės dar nepristato  unsure.gif

kokią indaplovę užsaisakėte? aš irgi laukiu indaplovės, panašiai irgi nuo tos dienos jau užsakymas padarytas. na bet jeigu siandien nesulaukiu skambučio, tai tada jau supyksiu tikrai. nes jau galutinis pažadėjimas buvo vakar arba šiandien paskambinti susitarti ir ant rytojaus atvežti. g.gif

Neiškenčiau, paskambinau hihihi.gif sakė rytoj gauna šias indaploves. Na, tikiuosi tai tiesa, ir penktadienį ji jau bus pas mane g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 22 vasario 2012 - 12:40
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 02 22, 12:35)
kokią indaplovę užsaisakėte? aš irgi laukiu indaplovės, panašiai irgi nuo tos dienos jau užsakymas padarytas. na bet jeigu siandien nesulaukiu skambučio, tai tada jau supyksiu tikrai. nes jau galutinis pažadėjimas buvo vakar arba šiandien paskambinti susitarti ir ant rytojaus atvežti.  g.gif

Neiškenčiau, paskambinau  hihihi.gif sakė rytoj gauna šias indaploves. Na, tikiuosi tai tiesa, ir penktadienį ji jau bus pas mane  g.gif

Mes užsisakėm Siemens SR65M030EU 4u.gif
Mano vyrukas ir neiškentęs paskambino biggrin.gif Penktadienį pažadėjo , kad bus. Tik pagalvojau, kad kaip tokia firma, tai galėjo informuoti el. paštu ar skambučiu apie vėlavimą. Ramiau būtų. ax.gif
Atsakyti
Aš taip pat jau užsiskiau iš šios parduotuvės, bet kadangi man parašė, kad indaplovę turės tik po 10 d.d., tai ir sėdžiu sau rami. Tikiuosi sulauksiu, nes pinigus jau pravedžiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2012 02 22, 14:44)
Mes užsisakėm Siemens SR65M030EU  4u.gif
Mano vyrukas ir neiškentęs paskambino  biggrin.gif  Penktadienį pažadėjo , kad bus. Tik pagalvojau, kad kaip tokia firma, tai galėjo informuoti el. paštu ar skambučiu apie vėlavimą. Ramiau būtų.  ax.gif

Mes irgi šitos laukiam drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2012 02 22, 15:20)
Aš taip pat jau užsiskiau iš šios parduotuvės, bet kadangi man parašė, kad indaplovę turės tik po 10 d.d., tai ir sėdžiu sau rami. Tikiuosi sulauksiu, nes pinigus jau pravedžiau g.gif

Tai turbūt ne visiems lemta būti perspėtiems biggrin.gif Dabar laukiu penktadienio,kada namuose turėsiu tarnaitę. rolleyes.gif
Beje, noriu padėkoti speedy už pagalbą pasirenkant tinkamą indaplovę 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi dar noriu pasikartoti ir paklausti, tai vis dėlto, kokias vertėtų rinktis indaplovių tabletes? ir prie to pačio klausimo - gal dar kokios yra ekologiškos? Domina abu variantai 4u.gif
Atsakyti
Šarka-Li ir ramux papasakokit kai gausit ir isbandysit indaplove. Labai lauksiu komentaru. Mes ir apie tokia galvojam ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na gal ramux greičiau už mane išbandys, aš dar truputį turėsiu palaukti kol baldus sustatys ax.gif Būtinai parašysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinot, kur galima rasti indaplovės BOSCH SPV5800EU naudojimo instrukciją bent jau rusų ar anglų kalba. Aišku, lietuviška būtų idealu. Gavom lenkišką instrukciją - nu nei bum bum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kgt @ 2012 02 23, 19:08)
Sveiki, gal kas žinot, kur galima rasti indaplovės BOSCH SPV5800EU naudojimo instrukciją bent jau rusų ar anglų kalba. Aišku, lietuviška būtų idealu. Gavom lenkišką instrukciją - nu nei bum bum  doh.gif



tokio modelio net googlas neranda... ar tikrai klaidos nera?
Nezinau, ar panasu kazkas, bet cia vienas variantas.

Daugiau galima ieskoti: cia].
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 02 23, 19:35)
tokio modelio net googlas neranda... ar tikrai klaidos nera?
Nezinau, ar panasu kazkas, bet cia vienas variantas.

Daugiau galima ieskoti: cia].


Ačiū 4u.gif thumbup.gif būtent tokia lenkiška knygelė ir buvo pridėta.
blush2.gif O klaidą tikrai padariau, praleidau M prieš nulius doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kgt: 24 vasario 2012 - 23:01
Na ką, mano tarnaitė jau pajungta ir atliko pirmąjį bandymą thumbup.gif
Gavus prekę, tai galvojau, kokį aš čia kosmosą užsakiau: nemoku nei durelių atidaryti, nerandu nieko...o ką bekalbėti apie patį elektros laidą. biggrin.gif Vienu žodžiu - gyveni ir mokaisi. Radau viską ir dar ....skalbimo priemonių finish dvi kapsulikes thumbup.gif
Indaplovė veikia tyliai - nesuprasi ar veikia, ar ne. Blogų pastebėjimų kolkas neturiu...gal tik tai, kad stikliniuose induose liko dėmių, bet tai nurašau sau, nes pirmas kartas visada būna kitoks nei tolimesni. biggrin.gif
Išvada - indaplove nenusivyliau. thumbup.gif Dar kartą, ačiū speedy mirksiukas.gif

Dabar lauksiu kitų mergaičių komentarų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramux: 25 vasario 2012 - 00:27