Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(punkis @ 2012 02 17, 20:10)
o kas nors yra pirkęs ir www.tausa.lt? kokie atsiliepimai?

Nepirkau, bet girdejau, kad patikima e. parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2012 02 17, 22:10)
o kas nors yra pirkęs ir www.tausa.lt? kokie atsiliepimai?

Pirkome pries kelias dienas. Pervedziau pinigelius ir ta pacia diena pristate, pries tai telefonu konsultavo. Man viskas thumbup.gif Ir dziaugiuosi nauja masina smile.gif
Atsakyti
labai laukiu komentarų apie šitą Siemens SN65M007EU
nes radau tik porą e.parduotuvių, kurios turi šį modelį. čia gal koks senas modelis?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 17, 16:02)
Neverta  schmoll.gif
Palyginam Siemens'us SN65E000SK ir SN66E002EU:
Programų: 5 ir 6 (+praplovimas).
Papildomos funkcijos: 0 ir 1 (programų sutrumpinimas "Vario speed")
Paleidimo atidėjimas: nėra vs yra (3-6-9 val)
Kaina: ta pati  doh.gif
Kilmės šalis: Vokietija.
Kaip Jums atrodo?

Sveiki, ziuriu daug nusimanote apie indaploves smile.gif Man duota uzduotis isrinkti indaplove i darba, tad intensyviai ieskau labai geros indaploves. Kaina apie 3000-4000 lt. Buvau nusiziurejusi stai tokia bosch SMS69M58EU. Kaip ji jums?O ta ATAG'S 17 laisvai pastatoma?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 17, 15:02)

Kaip Jums atrodo?

Ačiū.Dar pažiūrėsiu,ką kiti renkasi ir apsispręsiu.
Atsakyti
QUOTE(jurgusia @ 2012 02 18, 19:30)
Sveiki, ziuriu daug nusimanote apie indaploves  smile.gif Man duota uzduotis isrinkti indaplove i darba, tad intensyviai ieskau labai geros indaploves. Kaina apie 3000-4000 lt. Buvau nusiziurejusi stai tokia bosch SMS69M58EU. Kaip ji jums?O ta ATAG'S 17 laisvai pastatoma?

SMS69M58EU yra labai gera indaplovė už suvokimą kainą biggrin.gif
Na, jei biudžetas leidžia, galima žiūrėti Bosch SMS69U38E. Kažkur už 3000 išeiti turėtų g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Patarkit ar geros indaploves SMEG, konkreciai domina modelis SMEG STA6445. Ar yra pliusas kad pasijungia karstas vanduo?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Indija @ 2012 02 19, 18:26)
Sveiki,
Patarkit ar geros indaploves SMEG, konkreciai domina modelis SMEG STA6445. Ar yra pliusas kad pasijungia karstas vanduo?
Aciu

SMEG gaminius paprastai perka dėl to, kad gražu biggrin.gif tada, paprastai, tokių klausimų (kaip kaina? ar apsimoka?) niekas nekelia.
Bet čia įmontuojama, todė pasakyčiau, kad neverta nei galvoti. Už tuos pinigus galima nusipirkti daug funkcionalesnę, kokybiškesnę (made in Germany) ir ekonomiškesnę Siemens SN66M095EU.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 19, 17:29)
SMEG gaminius paprastai perka dėl to, kad gražu  biggrin.gif  tada, paprastai, tokių klausimų (kaip kaina? ar apsimoka?) niekas nekelia.
Bet čia įmontuojama, todė pasakyčiau, kad neverta nei galvoti. Už tuos pinigus galima nusipirkti daug funkcionalesnę, kokybiškesnę (made in Germany) ir ekonomiškesnę  Siemens SN66M095EU.


Na mane sudomino ju patentuota Orbital technologija, kuri galbut geriau isplauna indus ypac pakrasciuose? Taip pat, karsto vandens prijungimo galimybe, kas manau taupytu elektra? Karsta vandeni gamina malkos, taigi jis sakykim pigus smile.gif

O kas liecia Siemens... na man asmeniskai baisiai atrodo rekordiskai mazas vandens sunaudojimas. Idomu, kaip su skalavimu... Ar cia tas kiekis pasiekiamas plaunant tik su eco programa?
Atsakyti
sveiki, prasom patarimo smile.gif
renkames indaplove is AEG, Electrolux; 45 cm, imontuojama, kaina but neblogai iki 1500 lt
Atsakyti
QUOTE(Indija @ 2012 02 19, 21:52)
Na mane sudomino ju patentuota Orbital technologija, kuri galbut geriau isplauna indus ypac pakrasciuose? Taip pat, karsto vandens prijungimo galimybe, kas manau taupytu elektra? Karsta vandeni gamina malkos, taigi jis sakykim pigus smile.gif

O kas liecia Siemens... na man asmeniskai baisiai atrodo rekordiskai mazas vandens sunaudojimas. Idomu, kaip su skalavimu... Ar cia tas kiekis pasiekiamas plaunant tik su eco programa?

Viskas ten gerai su tuo Siemens. Paskaitykite kelis puslapius atgal, yra kas įsigijo ir parašė.
Jei norite karšto vandens pajungimo, tada verta žiūrėti SN66M033EU(made in Germany). Gal nebijosite 10 litrų vandens sąnaudų.
Jei vistiek norėsite itališko SMEG su ta griozdiška apatinio purkštuko sistema, ir Jūsų neglumins, kad vidutinių charakteristikų daiktą reikia mokėti tokius pinigus - tada prašom thumbup.gif
Juk galutinis viso to tikslas, kad Jus tas pirkinys džiugintų.
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2012 02 17, 21:28)
Nepirkau, bet girdejau, kad patikima e. parduotuve  4u.gif

Aš dabar esu užsisakius indaplovę iš šios parduotuvės. Užsakymas patvirtintas vasario 10 dieną, bet prekės dar nėra. g.gif Net nežinau ir ką begalvoti...veju blogas mintis į šalį. Tikiuosi, sulauksiu, nes vyras mane atakuoja: pinigus pervedei ir prekės dar nepristato unsure.gif
Atsakyti