Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(lituka @ 2012 02 15, 00:31)
Sveiki,
o mane labai sudomino si https://www.tausa.lt...SN66M095EU.html indaplove, tik vat klausimas ar gerai ji plaus, kai sunaudoja tik 6 l, kai kitoms tokio pat dydzio reikia 10 l?  g.gif

Paskaitykite pora lapų atgal - ten ispūdžiai jau įsigijusio tokį modelį.
Papildyta:
QUOTE(vanda_zydi @ 2012 02 14, 16:16)
gal gali kas parekomenduoti imontuojama indaplove iki 1000 lt.

pageidaujami pozymiai:
1. kiek imanoma tyli
2. kad nereikalautu uzpildyti plovimo priemones stalciuko (kai kurios neisijungia plovimui, jei tas stalciukas tuscias)
3. iki 60 cm
4. nematomas valdymo skydelis (kad visos knopkytes butu slepiamos uz dureliu)

Electrolux ESL63010
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 15 vasario 2012 - 08:17
Sveiki. Turiu tokį keistoką klausimą apie SIEMENS indaploves. Ieškau 60 cm įmontuojamos indaplovės vietoje dešimtus metus turimos ir pradėjusios grybauti ARISTON indaplovės. Paskaitinėjusi temą, supratau, kad SIEMENS ir BOSCH turėtų būti patikimos ir gerai plauti indus. Apsidžiaugiau, kad rekomenduojate ir, palyginti, nebrangius SN66E002EU ir SN65M030EU modelius. Vakar užlėkiau į parduotuvę realiai jų pačiupinėti ir apžiūrėti, bet radau tik kitus SIEMENS modelius (SN64E002SK, SN65E000SK ir kitus Skandinavijos rinkai (su SK pabaigoje). Ir nusivyliau tokiu, matyt, keistoku indaplovei reikalavimu, - jų vidaus dizainu,- tokia nyki pilka plastmasė, tiek krepšiai nykiai pilki, tiek dugnas plastmasinis, žodžiu - nedžiugins akies kasdieninėje namų ruošoje biggrin.gif O man taip gražu balti krepšiai ar bent jau metalinis dugnas, kuris po indų plovimo gražiai blizga smile.gif Vienintelis pagražinimas mano matytas SIEMENS modeliuose nuo 2000 Lt iki 3000 Lt buvo mėlynas užrašas ant krepšio rankenos biggrin.gif
O gal čia kokia ekologiška plastmasė, gal ji dugne reikalinga indaplovės funkcionalumui užtikrinti. Mano klausimas būtų toks, ar SN66E002EU ir SN65M030EU modeliuose vidus irgi yra pilkos plastmasės (dugnas, purkštukai, krepšiai) ir ar yra SIEMENS modelių, kainuojančių iki 2500 Lt su smagesniu vidaus dizainu. (Vakar mačiau ir modeliuką už 4500 su neoniniu vidaus apšvietimu ir laaabai smagiu vidumi, bet už akies džiuginimą brangoka smile.gif )
Iš anksto ačiū už atsakymą!
Atsakyti
QUOTE(Maira @ 2012 02 15, 17:02)
Sveiki. Turiu tokį keistoką klausimą apie SIEMENS indaploves. Ieškau 60 cm įmontuojamos indaplovės vietoje dešimtus metus turimos ir pradėjusios grybauti ARISTON indaplovės. Paskaitinėjusi temą, supratau, kad SIEMENS ir BOSCH turėtų būti patikimos ir gerai plauti indus. Apsidžiaugiau, kad rekomenduojate ir, palyginti, nebrangius SN66E002EU ir SN65M030EU  modelius. Vakar užlėkiau į parduotuvę realiai jų pačiupinėti ir apžiūrėti, bet radau tik kitus SIEMENS modelius (SN64E002SK, SN65E000SK ir kitus Skandinavijos rinkai (su SK pabaigoje). Ir nusivyliau tokiu, matyt, keistoku indaplovei reikalavimu, - jų vidaus dizainu,- tokia nyki pilka plastmasė, tiek krepšiai nykiai pilki, tiek dugnas plastmasinis, žodžiu - nedžiugins akies kasdieninėje namų ruošoje biggrin.gif  O man taip gražu balti krepšiai ar bent jau metalinis dugnas, kuris po indų plovimo gražiai blizga smile.gif Vienintelis pagražinimas mano matytas SIEMENS modeliuose nuo 2000 Lt iki 3000 Lt buvo mėlynas užrašas ant krepšio rankenos biggrin.gif 
O gal čia kokia ekologiška plastmasė, gal ji dugne reikalinga indaplovės funkcionalumui užtikrinti. Mano klausimas būtų toks, ar SN66E002EU ir SN65M030EU modeliuose vidus irgi yra pilkos plastmasės (dugnas, purkštukai, krepšiai) ir ar yra SIEMENS modelių, kainuojančių iki 2500 Lt su smagesniu vidaus dizainu. (Vakar mačiau ir modeliuką už 4500 su neoniniu vidaus apšvietimu ir laaabai smagiu vidumi, bet už akies džiuginimą brangoka smile.gif  )
Iš anksto ačiū už atsakymą!

g.gif tai čia viskas apie grožį daikto, kuris vistiek visiškai užsidarys į spintelę g.gif Šiaip tai ta pilkos (sidabrinės) spalvos vidaus elementų danga kaip ir tam tikras "navarotas" skaitosi. Kiek žinau ten balta plasmasė jau keli metai "prastas skonis" biggrin.gif Bet jei Jums neužtenka už mažus pinigus gauti tiesiog kokybišką daiktą, galima paieškoti gražaus vidaus už tiek pat pinigų biggrin.gif bet mėlynos spalvos lemputes galima ir pačiam įsisukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 15, 17:21)
g.gif  tai čia viskas apie grožį daikto, kuris vistiek visiškai užsidarys į spintelę  g.gif  Šiaip tai ta pilkos (sidabrinės) spalvos vidaus elementų danga kaip ir tam tikras "navarotas" skaitosi. Kiek žinau ten balta plasmasė jau keli metai "prastas skonis"  biggrin.gif  Bet jei Jums neužtenka už mažus pinigus gauti tiesiog kokybišką daiktą, galima paieškoti gražaus vidaus už tiek pat pinigų  biggrin.gif bet mėlynos spalvos lemputes galima ir pačiam įsisukti  biggrin.gif

smile.gif Būtent tos sidabro spalvos aš ir noriu, bet vakar apžiūrėjau indaploves, kurių vidus - tokia purvinai pilka plastmasė, man primenanti šiukšlių kibirąsmile.gif
Patarkit, prašau, kokiame prekybos tinkle galėčiau gyvai Vilniuje apžiūrėti SIEMENS SN66E002EU ir SN65M030EU modelius.O gal galėtumėte pasakyti, ar šiuose modeliuose dugnas sidabrinis (metalinis) ar plastmasinis, nes internete tokių nuotraukų nerandu. Ant sidabrinio paviršiaus man gerai matydavosi indaplovės darbo brokas, kai iškritusi tabletė neištirpdavo iki galo, arba šiaip dugnas kokia bulvių koše apsivėlęs likdavo, o ant maskuojančio pilko paviršiaus ne ką tesuprasiu. Tikiu, kad SIEMENS taip nesielgs, bet norėsis įsitikinti:)
Dėl lemputės, gera mintis biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif bet mėlynos spalvos lemputes galima ir pačiam įsisukti biggrin.gif
[/quote]

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

SIEMENS SN66E002EU kaip tik tokia isigijom, bet dar nepajungem, net nesusimasciau apie vidu. smile.gif Man svarbiausia patikima firma, ir siaip pasirode nebloga, tikiuosi tyliai ir svariai dirbs.
Atsakyti
nagi padėkit ir man išsirinkti. 60 cm, iki 1500 Lt kuo tylesnė
Atsakyti
QUOTE(Maira @ 2012 02 15, 23:18)
smile.gif Būtent tos sidabro spalvos aš ir noriu, bet vakar apžiūrėjau indaploves, kurių vidus - tokia purvinai pilka plastmasė, man primenanti šiukšlių kibirąsmile.gif
Patarkit, prašau, kokiame prekybos tinkle galėčiau gyvai Vilniuje apžiūrėti SIEMENS SN66E002EU ir SN65M030EU modelius.O gal galėtumėte pasakyti, ar šiuose modeliuose dugnas sidabrinis (metalinis) ar plastmasinis, nes internete tokių nuotraukų nerandu. Ant sidabrinio paviršiaus man gerai matydavosi indaplovės darbo brokas, kai iškritusi tabletė neištirpdavo iki galo, arba šiaip dugnas kokia bulvių koše apsivėlęs likdavo, o ant maskuojančio pilko paviršiaus ne ką tesuprasiu. Tikiu, kad SIEMENS taip nesielgs, bet norėsis įsitikinti:)
Dėl lemputės, gera mintis biggrin.gif

na su lemputėmis nėra taip lengva - tik brangiuose modeliuose būna vidaus apšvietimas biggrin.gif
Tos plasmasės apačioje yra, ji neužima viso dugno ploto (jei tai Jums gelbėja).
Beje teisingai antrasis modelis vadinasi SN64M030EU.
Atsakyti
Sveiki,

kokia nuomone apie modeli Electrolux ESL 65070R? Kuom jis pranasesnis ar blogesnis uz cia daznai rekomenduojamus Bosh ir Siemens? Energija ir vanduo kiek matau ekonomiskiau Electroliuxe smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Įsigijau indaplovę Siemens SN 64M030 EU, tačiau prie jos nėra LT instrukcijos, čia taip turi būti? g.gif
Gal turite kas nors ir galite atsiųsti arba žinote iš kur aš ją galėčiau gauti? ax.gif
Mano el.paštas biruter@gmail.com
Iš anksto dėkoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FLCL @ 2012 02 16, 13:29)
Sveiki,

Įsigijau indaplovę Siemens SN 64M030 EU, tačiau prie jos nėra LT instrukcijos, čia taip turi būti?  g.gif
Gal turite kas nors ir galite atsiųsti arba žinote iš kur aš ją galėčiau gauti?  ax.gif
Mano el.paštas biruter@gmail.com
Iš anksto dėkoju mirksiukas.gif

issiunciau el pastu. Gal tiks, man atrodo daugumai modeliu ta pati. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmina @ 2012 02 16, 12:09)
Sveiki,

kokia nuomone apie modeli Electrolux ESL 65070R? Kuom jis pranasesnis ar blogesnis uz cia daznai rekomenduojamus Bosh ir Siemens? Energija ir vanduo kiek matau ekonomiskiau Electroliuxe smile.gif

Geras tas Electrolux kategorijoje iki 1300 lt. Bet "cia daznai rekomenduojami Bosh ir Siemens" kitoje kainų kategorijoje. Jei renkatės prietaisą apie 1500 lt., galima tikėtis ir didesnio patikimumo (ar kokybės) nei Electrolux.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 16, 16:15)
Geras tas Electrolux kategorijoje iki 1300 lt. Bet "cia daznai rekomenduojami Bosh ir Siemens" kitoje kainų kategorijoje. Jei renkatės prietaisą apie 1500 lt., galima tikėtis ir didesnio patikimumo (ar kokybės) nei Electrolux.


tai kaina 1300Lt ar 1500Lt didelio skirtumo nesudaro. Tu paciu Bosh uz 1385Lt ir pan kaina yra, kur maciau anksciau buvo rekomenduoti. Apie elektroliux atsiliepimu ar pakomentavimo nesimate. O tos firmos kiek turime buitines technikos, kokybe ir patvarumu kol kas nesiskundziame. Turime ir bosh technikos smile.gif bosh kaip maciau turi pusine ikrova, gal tai patogu g.gif Nzn nes tai pirma indaplove. Ar elektroliuxe esantis sensorcontrol, kuris aptinka sudetus indus ir sureguliuoja vandens ir energijos sanaudas neatperka pusines ikrovos unsure.gif Tai dabar ir lyginu Bosch SMV50E70EU, SMV50E90EU (maciau temoje rekomendacijas) ir Electrolux ESL 65070R. Elektroliux energija 0,99 kWh, 10,8L vandens, 47 dB. Bosh 1,05 kWh, 12L, 48 dB. Tai vat ir kyla dabar namie diskusijos ka geriau pirkti smile.gif
Atsakyti