Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

Speedy, Jūs man labai padėjote apsispręsti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Electrolux65070R Gal galima komentarų apie šį modelį?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 07, 20:39)
"variospeed" - savotiškas rimtesnės kontrukcijos garantas. Juk indaplovės sistemai tenka išlaikyti dvigubą slėgį  biggrin.gif jau nekalbant apie funkcijos teikiamas galimybes.


ačiū , aiškiau bigsmile.gif

o į tą whirpool adg 6999 fd verta žiūrėt? ar be kalbų SN66E002EU vertesnis daigtas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miig: 08 vasario 2012 - 12:50
QUOTE(miig @ 2012 02 08, 14:50)
ačiū , aiškiau  bigsmile.gif

o į tą whirpool adg 6999 fd verta žiūrėt? ar be kalbų SN66E002EU vertesnis daigtas?


Funkcionaliai jos +/-
Tik Siemens patikimesnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 08 vasario 2012 - 14:24
QUOTE(speedy @ 2012 02 08, 15:23)
Funkcionaliai jos +/-
Tik Siemens patikimesnė

o BOSCH SMV50E70EU dar ir tylesnė..
Atsakyti
ačiū labai, prašviesėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Temą paskaitau senai. pribrendo reikalas nusipirkti naują indaplovę. Norėtumėm įsigyti 12 komplektų, laisvai pastatoma. Iįstengtumėm mokėti 1500-1600 lt. Pageidavimas, kad dirbtų tyliai, vandens ir elektros sąnaudos. Sistemos apsaugančios nuo apliejimo. Nu ir aišku gerai palunanti. ax.gif
Man patiko ši https://www.tausa.lt...R-65M030EU.html. Bet ji tik 9 komplektų. Man kaip ir mažka. Nes pas mus indaplovė per dieną savatgaliais sukas ir 2-3 kartus. Plaunam viską. Skaičiau, kad yra kažkokia stiklo apsauga, nes pastebėjau, kad ilgiau plaunant taures, stiklines indaplovėje stiklas nubąla.
Ačiū už patarimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 11 vasario 2012 - 11:20
Sveiki,

Na ką, pribrendau ir aš indaplovei rolleyes.gif
Nusprendžiau imti indaplovę Siemens SN64M030EU. Aktualiausia, kiek energijos naudoja ir vandens, tai už šitą kainą įtariu geriausias variantas? g.gif
Paaiškinkit man neišmanėlei kaip yra su montavimu.
Pries kokius tris metus vedžiojo santechniką, ir pamenu, kad klausė, ar bus indaplovė, tuo metu maniau, kad man tikrai nereikia indaplovės ir nereikės, todėl mano atsakymas buvo neigiamas blush2.gif itariu santechnikas kazko nepadare ar ne? Čia labai blogai, ar nieko tokio - lengvai pataisoma?
Pamenu klausė ir kur kriauklė stovės. Aišku ji dabar stovės ne toj vietoj kaip planavau prieš tris metus blush2.gif Nuo vamzdžių jis bus apie 1.5 m. Čia taip pat pataisoma, tik vamzdžius ilgesnius padaryt reikės? unsure.gif
Ar yra koks nors skirtumas kiek toli nuo vamzdžių bus nutolusi indaplovė? Nes radau parašyta, kad "Vandens prijungimo šlanga - 140 cm. Vandens išpylimo šlanga - 170 cm." Pas mane virš 2 metrų bus indaplovė nuo vamzdžių, tai čia tiesiog reikės nusipirkt naujas ilgesnes šlangas, kadangi šitų nepakanka, taip?
Atleiskit už kvailus klausimus, bet atsarga gėdos nedaro. Kad nepridaryt nesąmonių norisi išsiaiškint viską doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FLCL @ 2012 02 12, 02:41)
Sveiki,

Na ką, pribrendau ir aš indaplovei  rolleyes.gif 
Nusprendžiau imti indaplovę Siemens SN64M030EU. Aktualiausia, kiek energijos naudoja ir vandens, tai už šitą kainą įtariu geriausias variantas?  g.gif
Paaiškinkit man neišmanėlei kaip yra su montavimu.
Pries kokius tris metus vedžiojo santechniką, ir pamenu, kad klausė, ar bus indaplovė,  tuo metu maniau, kad man tikrai nereikia indaplovės ir nereikės, todėl mano atsakymas buvo neigiamas  blush2.gif itariu santechnikas kazko nepadare ar ne? Čia labai blogai, ar nieko tokio - lengvai pataisoma?
Pamenu klausė ir kur kriauklė stovės. Aišku ji dabar stovės ne toj vietoj kaip planavau prieš tris metus  blush2.gif Nuo vamzdžių jis bus apie 1.5 m. Čia taip pat pataisoma, tik vamzdžius ilgesnius padaryt reikės?  unsure.gif
Ar yra koks nors skirtumas kiek toli nuo vamzdžių bus nutolusi indaplovė? Nes radau parašyta, kad "Vandens prijungimo šlanga - 140 cm. Vandens išpylimo šlanga - 170 cm." Pas mane virš 2 metrų bus indaplovė nuo vamzdžių, tai čia tiesiog reikės nusipirkt naujas ilgesnes šlangas, kadangi šitų nepakanka, taip?
Atleiskit už kvailus klausimus, bet atsarga gėdos nedaro. Kad nepridaryt nesąmonių norisi išsiaiškint viską doh.gif

Taip. Teks prailginti šlangas.
Atsakyti
isigijom siemens indaplove. gal kas lietuviska jos instrukcija turetu? jau atsibodo savo pardaveju prasyti ir nesulaukti
Atsakyti
Gal kas turite tokią, kaip atsiliepimai?
http://www.tortuga.l...mens-sn25e810eu
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 02 12, 11:01)
isigijom siemens indaplove. gal kas lietuviska jos instrukcija turetu? jau atsibodo savo pardaveju prasyti ir nesulaukti

parašykit man info@tarnas.lt ir atsiųsiu..
Atsakyti