Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(Urtės mama @ 2012 01 28, 14:53)
Labas,

Nusipirkau indaplovę AEG F55002VI0P. Nesu ja patenkinta. Ne visada švariai išplauna indus. Kitos nesu turėjusi, tai negaliu palyginti. O kaip jūsų indaplovės išplauna? Kiek laiko plauna indus? Gal kas turit tokią pat indaplovę, ar esat patenkintos? Aš net tabletę dedu į indaplovės dugną, nes jei įdedu į jai skirtą vietą, tai ne visada ištirpsta.


Jei tabletės "multifunkcinės" - pažiūrėkit ar indaplovė turi spec. režimą skirtą būtent tokioms tabletėms. Plovimo laikas pailgės, bet tabletė turėtų spėti ištirpti.

Apskritai kiek suprantu naudojant multifunkcines tabletes negalima naudoti trumpų/patrumpintų plovimo programų.

Atsakyti
sveiki, siaip idomu, kas turit indaploves, kasdienai kokia programa paprastai renkates? T.y. kiek vidutiniskai laiko trunka plovimas. As kazkaip pamegau tokia 45 laipsniu, nupiesta taures ir puodeliai, plovimo laikas 33 min. Sia programa naudoju viskam plauti, kiekviena diena, plauna gerai. Bet kartais tabletes likutis irgi lieka neistirpes. Kitomis programomis plovimas paziurejau virs valandos, net ir su pusine ikrova ar vario speed. Idomu, kokias jus naudojate? Mano indaplove Bosh SMS50E88EU.
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2012 01 30, 18:40)
sveiki, siaip idomu, kas turit indaploves, kasdienai kokia programa paprastai renkates? T.y. kiek vidutiniskai laiko trunka plovimas. As kazkaip pamegau tokia 45 laipsniu, nupiesta taures ir puodeliai, plovimo laikas 33 min. Sia programa naudoju viskam plauti, kiekviena diena, plauna gerai. Bet kartais tabletes likutis irgi lieka neistirpes. Kitomis programomis plovimas paziurejau virs valandos, net ir su pusine ikrova ar vario speed. Idomu, kokias jus naudojate? Mano indaplove Bosh SMS50E88EU.



Oho. Tik 33 min. ir gerai išplauna. Aš naudoju automatinę programą, kuri plauna apie 2,5 val. temperatūra 45-70 laipsnių (pati pasirenka pagal indų nešvarumą) ir tai ne visada švariai išplauna. O vakar pajungiau ekonominę programą, plovė 3 val. 50 laipsnių temp., Rezultatas baisus. Indus teko plauti iš naujo. Vaizdas toks, lyg būtų su šaltu vandeniu plauti.
Atsakyti
stengiuos, kad tarp indu butu tarpeliai, be to, kazkaip nepasitaike deti labai prikepusiu puodu, skardu ar keptuviu. Tada itariu reiktu daug ilgesne programa jungt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dujokauke @ 2012 01 30, 16:07)
Jei tabletės "multifunkcinės" - pažiūrėkit ar indaplovė turi spec. režimą skirtą būtent tokioms tabletėms. Plovimo laikas pailgės, bet tabletė turėtų spėti ištirpti.

Apskritai kiek suprantu naudojant multifunkcines tabletes negalima naudoti trumpų/patrumpintų plovimo programų.


Tikrai, tabletės multifunkcinės. Kai pirkau tabletes, tai net nežinojau, kad Finish tabletės yra įvairių rūšių. Kokios pasitaikė, tokias ir nusipirkau. O kurios geresnės?

Turi indaplovė tą režimą, bet aš jo nejungiau, nes skaičiau, kad tada nei druska, nei skalavimo skystis nesinaudoja, pagalvojau netaupysiu, indai švaresni bus.

Yra trumpa 30 min. programa, bet aš jos dar nebandžiau. Naudoju pagrindinę AUTO programą, kuri plauna apie 2,5 val.

Papildyta:
QUOTE(3lena @ 2012 01 30, 20:19)
stengiuos, kad tarp indu butu tarpeliai, be to, kazkaip nepasitaike deti labai prikepusiu puodu, skardu ar keptuviu. Tada itariu reiktu daug ilgesne programa jungt smile.gif


Ir aš stengiuosi taip sudėti indus. Reiks ir man išbandyti trumpąją programą. Dabar pažiūrėjau, kad ji plauna 60 laipsnių temperatūroje, gal rezultatas bus tas pat, kaip ir plaunant 2,5 val.
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2012 01 30, 22:19)
stengiuos, kad tarp indu butu tarpeliai, be to, kazkaip nepasitaike deti labai prikepusiu puodu, skardu ar keptuviu. Tada itariu reiktu daug ilgesne programa jungt smile.gif

Jūsų indaploveje yra "Vario speed" - apatinis mygtukas dešinėje. Šios funkcijos pagalba, galima iki 50% sutrumpinti programą. Kaip sako gamintojas " išlaikomi A/A klasės plovimo ir džiovinimo rezultatai". Jei yra reikalas, galima sutrumpinti ir normalias programas.
Papildyta:
QUOTE(Urtės mama @ 2012 01 30, 22:35)
Tikrai, tabletės multifunkcinės. Kai pirkau tabletes, tai net nežinojau, kad Finish tabletės yra įvairių rūšių. Kokios pasitaikė, tokias ir nusipirkau. O kurios geresnės?

Jei turite Finish Classic teks susitaikyti su doh.gif plovimo rezultatais. Siūlyčiau žiūrėti Finish Quantum arba Somat multi perfect thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Urtės mama @ 2012 01 30, 21:35)
Tikrai, tabletės multifunkcinės. Kai pirkau tabletes, tai net nežinojau, kad Finish tabletės yra įvairių rūšių. Kokios pasitaikė, tokias ir nusipirkau. O kurios geresnės?

Turi indaplovė tą režimą, bet aš jo nejungiau, nes skaičiau, kad tada nei druska, nei skalavimo skystis nesinaudoja, pagalvojau netaupysiu, indai švaresni bus.


Su tom multifunkcinėm tabletėm brangūs eksperimentai gausis. Siūlyčiau nusipirkti eilinių plovimo miltelių indaplovei, susireguliuoti ją pagal vandens kietumą ir pamiršt multifunkcines tabletes wink.gif

Turim Electrolux indaplovę (tas pats AEG, tik kitu pavadinimu), dažniausiai naudojam Auto programą, plauna gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dujokauke: 31 sausio 2012 - 10:26
Tiek to apsigalvojau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 31 sausio 2012 - 17:14
QUOTE(dujokauke @ 2012 01 31, 11:24)
Su tom multifunkcinėm tabletėm brangūs eksperimentai gausis. Siūlyčiau nusipirkti eilinių plovimo miltelių indaplovei, susireguliuoti ją pagal vandens kietumą ir pamiršt multifunkcines tabletes wink.gif

Turim Electrolux indaplovę (tas pats AEG, tik kitu pavadinimu), dažniausiai naudojam Auto programą, plauna gerai.

Pats TEISINGIAUSIAS patarimas.. nes kam gi visi prisipirkot indaplovių, kuriose yra daug programų, jei naudojatės tik vienintele? Pati indaplovė geriau žinos, kiek ir kokių jai priemonių reikia tuo metu pasiimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ONIC_as: 02 vasario 2012 - 16:04
QUOTE(ONIC_as @ 2012 02 02, 18:03)
Pats TEISINGIAUSIAS patarimas.. nes kam gi visi prisipirkot indaplovių, kuriose yra daug programų, jei naudojatės tik vienintele? Pati indaplovė geriau žinos, kiek ir kokių jai priemonių reikia tuo metu pasiimti.

Naudoju multi tabletes ir visas indaplovės programas (išskyrus trumpąją) thumbup.gif
Seniau naudojau tik atskirai viską. Bet tabletės paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(dujokauke @ 2012 01 31, 11:24)
Su tom multifunkcinėm tabletėm brangūs eksperimentai gausis. Siūlyčiau nusipirkti eilinių plovimo miltelių indaplovei, susireguliuoti ją pagal vandens kietumą ir pamiršt multifunkcines tabletes wink.gif

Turim Electrolux indaplovę (tas pats AEG, tik kitu pavadinimu), dažniausiai naudojam Auto programą, plauna gerai.

O kaip reikia sureguliuoti indaplove?Mes pirkome Lenkijoje,tai instrukcijos lt neturiu,nes ir nete nera.Va naudoju tabletes,kartais geli,miltelius.Tai skalavimo skysti pilu i jam skirta vieta,druska irgi.Bet kaip nustatyti kiek reikia?Niekur neradau kokiu tai reguliavimui mygtuku.Manau,kad masina pati pasiima automatiskai,ar ne?
Atsakyti
Sveiki. Gal man kas į klausimą galėtų atsakyti?
Kaip šios dvi indaplovės:
Whirlpool ADG 185 ir Whirlpool ADG 889. Iš esmės tai atrodo lyg ir, kad jos nedaug kuom skiriasi.
Atsakyti