Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

QUOTE(speedy @ 2012 01 10, 19:46)
ManaunSiemens SR65M030EU geriausia šioje kategorijoje.

sveiki. domina ir mane. kas dar be šitos gero yra? apie indaploves nieko nesuprantu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 01 10, 19:46)
Manau Siemens SR65M030EU geriausia šioje kategorijoje.


Labai ačiū 4u.gif 4u.gif mums labai palengvinot apsisprendimą!
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2012 01 06, 20:05)
Pirmasis - dėl stalčiuko įrankiams. Buvau sužavėta ta mintimi.  thumbup.gif tikiuosi, jis pasiteisins  unsure.gif nes sutaupo vietos papildomiems indams, tačiau negali nusinešti prie įrankių satlčiaus  g.gif įdomu, ar dėlioti įrankius patogu...  Gal atsilieptų, kas tokį jau naudoja su realiais komentarais?

Jei čia yra prekybos atstovų, lauksiu pasiūlymų  į a.ž.


Mums nepasiteisino šitas stalčiukas įrankiams. Išėmėm lauk ir įdėjom paprastą krepšelį. Nėra labai patogu sudėti įrankius, į žemesnį krepšelį sunkiai įtelpa taurės su aukštesne kojele ir kas labiausiai nervino, ant šaukštų ir peilių kraštelio lieka plovimo priemonių. Ir priemones keičiau, ir instrukciją studijavau kaip ten taisyklingai jas dėt, galvojau gal problemos su indaplove. Tačiau pakeitus gyvenamą vietą ir įsigijus naują indaplovę iš po pirmo plovimo teko tą krepšį irgi išimt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2012 01 11, 13:37)
Mums nepasiteisino šitas stalčiukas įrankiams. Išėmėm lauk ir įdėjom paprastą krepšelį. Nėra labai patogu sudėti įrankius, į žemesnį krepšelį sunkiai įtelpa taurės su aukštesne kojele ir kas labiausiai nervino, ant šaukštų ir peilių kraštelio lieka plovimo priemonių. Ir priemones keičiau, ir instrukciją studijavau kaip ten taisyklingai jas dėt, galvojau gal problemos su indaplove. Tačiau pakeitus gyvenamą vietą ir įsigijus naują indaplovę iš po pirmo plovimo teko tą krepšį irgi išimt  doh.gif

oho verysad.gif
Atsakyti
tai man kas nors patars kokia indaplove pirkti ar ne?
pirkciau arba SN66T096EU 3200Lt arba SN64M030EU 1700Lt.
Atsakyti
Sveiki,

Noreciau isgirsti atsiliepimus apie indaploves:
1. Whirlpool ADG 9442 FD ir
2. Whirlpool ADG 9960

Ar galima kiti geresni variantai uz panasia kaina?
Dekui uz informacija!
Atsakyti
sveiki, renkuosi indaplove.. ax.gif
kas geriau Bosch
ar Siemens

Reikia indaploves 60 cm plocio, apie 1500 lt +- 200 lt.. svetaine sujungta su virtuve, tai galetu ir tyliau dirbt.. gal yra ir kitokiu variantu..? g.gif

lauksiu komentaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2012 01 14, 18:07)
sveiki, renkuosi indaplove..  ax.gif
kas geriau Bosch
ar Siemens

Reikia indaploves 60 cm plocio, apie 1500 lt +- 200 lt.. svetaine sujungta su virtuve, tai galetu ir tyliau dirbt.. gal yra ir kitokiu variantu..?  g.gif

lauksiu komentaru  4u.gif


As pirkau
Bosch
Rinkausi taip pat tarp Siemens ir Bosch ir nes abieju buvo panasi kaina (pas mane imontuojama) tai man patare Bosch (abi siaip vokiskos).
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2012 01 14, 19:07)
sveiki, renkuosi indaplove..  ax.gif
kas geriau Bosch
ar Siemens

Reikia indaploves 60 cm plocio, apie 1500 lt +- 200 lt.. svetaine sujungta su virtuve, tai galetu ir tyliau dirbt.. gal yra ir kitokiu variantu..?  g.gif

lauksiu komentaru  4u.gif

Tas Bosch'as kaip ir aukštesnės klasės. Jis turi automatinę programą, kuri kasdieniam naudojime bus pagrindinė. Alternatyva, vietoj ano Siemens, galėtų būti SMS50E88EU.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 01 15, 11:28)
Tas Bosch'as kaip ir aukštesnės klasės. Jis turi automatinę programą, kuri kasdieniam naudojime bus pagrindinė. Alternatyva, vietoj ano Siemens, galėtų būti SMS50E88EU.

dekui smile.gif dabar reikes is situ dvieju issirinkti.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tommika: 15 sausio 2012 - 11:32
Sveiki,

aš Speedy patarta įsigijau Siemens SN66M095EU. Dėkui už patarimus. Esu labai labai patenkinta. Aišku, dabar jau žinau, kad kai kurių programų retai prireikia, bet... Dėl papildomo stalčiuko įrankiams - jis man labai patinka. Neįsivaizduoju, kaip dar reikėtų tarp indų stalčiuose įtalpinti įrankių konteineriuką... Vietos ir taip kartais pritrūksta smile.gif Viskas išplaunama gerai. O kaip kažkas minėjo, kad taurės netelpa - juk galima vidurinį stalčių nuleisti truputį žemyn.
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2012 01 16, 18:25)
Sveiki,

aš Speedy patarta įsigijau Siemens SN66M095EU. Dėkui už patarimus. Esu labai labai patenkinta. Aišku, dabar jau žinau, kad kai kurių programų retai prireikia, bet... Dėl papildomo stalčiuko įrankiams - jis man labai patinka. Neįsivaizduoju, kaip dar reikėtų tarp indų stalčiuose įtalpinti įrankių konteineriuką... Vietos ir taip kartais pritrūksta smile.gif  Viskas išplaunama gerai. O kaip kažkas minėjo, kad taurės netelpa - juk galima vidurinį stalčių nuleisti truputį žemyn.

o kokios programos nera butinos? Gal tuomet verta pirkti SIEMENS paprastesne ir pigesne, kuri turetu tik pagrindines funkcijas?
Atsakyti