Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 8

Labas vakaras hi.gif

help.gif sugedo indaplovė aaaaAAAAAaaaa!!!! bijau.gif cray.gif Ir reikia _staigiai_, negaliu dienų dienas vaikščioti po salonus ir gilintis doh.gif nes per dieną pusantros prikraunam pilnos, tai patikėkit koks stresas wacko.gif

Maldauju, nepavarykit ir padėkit išsirinkti naują, plyyyyyyzzzz notworthy.gif

Mano žinios apie indaploves 13m senumo (nors tuo galiu pasidžiaugti, kad tiek bauknechtas atlaikė thumbup.gif ), apšvieskit, kas naujo technoligijose, kas indaplovėse must to have (naujovės, o ne elementarūs visose įprasti dalykai)?

Poreikis:

60 cm įmontuojama. Kuo geresnis funkiconalumas - kad kuo geriau išplautų indus (ypač kampuose turėjom problemą doh.gif ), gal yra talpos padidintos?. Su sensoriniu davikliu norėčiau, jei veikia ne kinietiškai, o iš tikro veikia.
No neimų ar įtartinų markių nesiūlykit ax.gif , mėgstu brandus, tik kokybiškus, šiuolaikinių technoligijų, pribumbasus irgi mėgstu. Išskirtinė išvaizda nesvarbu.
Karšto vandens padavimo nebus, pusinės apkrovos nenaudoju.

Klausimai:

1) Kur geriausia Kaune pirkti? (geriausi konsultantai, didžiausias pasirinkimas, geriausios kainos...)

(anksčiau prekindavomės Taip lengviau, kurio neliko, gal kur persikėlė? Ten buvo super patarėjas Kęstas, gal žinot, kur jį rasti blush2.gif T. p. pirkdavom Buitexe, tas gal dar yra? g.gif )


2) Parekomenduokit geriausių modelių (ir jei žinot didžiausius jų privalumus)

pasigooglinsiu tada plačiau apie juos, bet plyz, užveskit ant kelio notworthy.gif

(buitinę šių firmų turim, bet nebūtinai prisirišę: Bauknecht, AEG ir Liebherr (ir didžiuuuulį kombainą Kenwood KM020 thumbup.gif jei ką domins, viską papasakosiu laugh.gif, mano meilė jis dabar wub.gif ))

3) Kokių pagrindinių parametrų/technologijų/naujienų t.y. svarbių geram išplovimui iškoti indaplovėje?



Laaaabai dėkoju, kas įsigilinote į problematiką bei už atsakymus !!! 4u.gif 4u.gif wub.gif


vis dar bijau, stresas man nerealus, 13 m indų neplovus scare.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 04 sausio 2012 - 22:38
QUOTE(raar @ 2012 01 04, 23:34)


thumbup.gif isivaizduoju koks stresas sitiek metu indu neplovus.

As issirinkau si Boscha. Man patare pazistamas. Vokiska, visos pagrindines fukncijos. Man aktualu, kad krepsys virsutinis reguliuojasi (jo aukstis), kad yra laiko atidejimas.
http://www.tarnas.lt...smv50e70eu.html
Atsakyti
QUOTE(volkiene @ 2012 01 05, 09:35)
thumbup.gif  isivaizduoju koks stresas sitiek metu indu neplovus.

As issirinkau si Boscha. Man patare pazistamas. Vokiska, visos pagrindines fukncijos. Man aktualu, kad krepsys virsutinis reguliuojasi (jo aukstis), kad yra laiko atidejimas.
http://www.tarnas.lt...smv50e70eu.html


Ačiū, už nurodytą internetinę svetainę 4u.gif maloniai pabendravau su vyriškiu, viską paaiškino ir tikiuosi pas juos pirkti.
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2012 01 05, 09:52)
Ačiū, už nurodytą internetinę svetainę 4u.gif  maloniai pabendravau su vyriškiu, viską paaiškino ir tikiuosi pas juos pirkti.
Geros dienos 4u.gif


Nera uz ka 4u.gif
As ir ten pirkau
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2012 01 05, 00:34)
Labas vakaras hi.gif

help.gif sugedo indaplovė aaaaAAAAAaaaa!!!! bijau.gif  cray.gif Ir reikia _staigiai_, negaliu dienų dienas vaikščioti po salonus ir gilintis doh.gif nes per dieną pusantros prikraunam pilnos, tai patikėkit koks stresas  wacko.gif

Maldauju, nepavarykit ir padėkit išsirinkti naują, plyyyyyyzzzz  notworthy.gif 

Mano žinios apie indaploves 13m senumo (nors tuo galiu pasidžiaugti, kad tiek bauknechtas atlaikė  thumbup.gif ), apšvieskit, kas naujo technoligijose, kas indaplovėse must to have (naujovės, o ne elementarūs visose įprasti dalykai)?

Poreikis:

60 cm įmontuojama. Kuo geresnis funkiconalumas - kad kuo geriau išplautų indus (ypač kampuose turėjom problemą doh.gif ), gal yra talpos padidintos?. Su sensoriniu davikliu norėčiau, jei veikia ne kinietiškai, o iš tikro veikia.
No neimų ar įtartinų markių nesiūlykit  ax.gif , mėgstu brandus, tik kokybiškus, šiuolaikinių technoligijų, pribumbasus irgi mėgstu. Išskirtinė išvaizda nesvarbu.
Karšto vandens padavimo nebus, pusinės apkrovos nenaudoju. 

Klausimai:

1) Kur geriausia Kaune pirkti?  (geriausi konsultantai, didžiausias pasirinkimas, geriausios kainos...)

(anksčiau prekindavomės Taip lengviau, kurio neliko, gal kur persikėlė? Ten buvo super patarėjas Kęstas, gal žinot, kur jį rasti  blush2.gif T. p. pirkdavom Buitexe, tas gal dar yra?  g.gif )
2) Parekomenduokit geriausių modelių (ir jei žinot didžiausius jų privalumus)

pasigooglinsiu tada plačiau apie juos, bet plyz, užveskit ant kelio notworthy.gif

(buitinę šių firmų turim, bet nebūtinai prisirišę: Bauknecht, AEG ir Liebherr (ir didžiuuuulį kombainą Kenwood KM020  thumbup.gif jei ką domins, viską papasakosiu laugh.gif, mano meilė jis dabar  wub.gif ))

3) Kokių pagrindinių parametrų/technologijų/naujienų t.y. svarbių geram išplovimui iškoti indaplovėje?
Laaaabai dėkoju, kas įsigilinote į problematiką bei už atsakymus !!! vis dar bijau, stresas man nerealus, 13 m indų neplovus scare.gif

Sprendžiant pagal kombainą, technika gera turi būti biggrin.gif
Indaplovę bandykite ieškoti Siemens SN66M095EU. Superinis modelis. Jei per brangu, tada Siemens SN64M030EU. Paprastesnė, bet būtinus dalykus turi.
Atsakyti
Dėkui už atsakymus. Koks valdymas integruotos indaplovės patogesnis? Paslėptas, kai norint valdyti reikia atidaryti, ar iš priekio?
Atsakyti
sveikutes,mano indaplove wirpool,jau antras indu plovimas,kai indaplove nesunaudoja plovimo tabletes..indais svarus ... biggrin.gif bet tablete lieka aptirpus g.gif kame cia beda,gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2012 01 05, 16:18)
Dėkui už atsakymus. Koks valdymas integruotos indaplovės patogesnis? Paslėptas, kai norint valdyti reikia atidaryti, ar iš priekio?

Na, jei atviras valdymas, visi matys kokį gerą daiktą turite. Jei valdymas ant briaunos - mažiau valymo lotuliukas.gif
Atsakyti
Buvome pasižiurėti Siemens SN66M095EU. Patiko. Ar pasiteisima praktikoje tas stacionarus stalčiukas įrankiams?
Gal geriau pirkti neintegruojamą indaplovę, nes po kelių metų gali būti problemų dėl medžio lukšto plokštės. Ji nėra atspari drėgmei, o mūsų visi virtuviniia baldai iš jos.
Atsakyti
Ką manote apie šią indaplovę ? Man reikia nedidelės, nebūtinai įmontuojamos 4u.gif Tikiuosi, kad atsiras galinčių pagelbėti
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2012 01 05, 20:47)
Buvome pasižiurėti Siemens SN66M095EU. Patiko. Ar pasiteisima praktikoje tas stacionarus stalčiukas įrankiams?
Gal geriau pirkti neintegruojamą indaplovę, nes po kelių metų gali būti problemų dėl medžio lukšto plokštės. Ji nėra atspari drėgmei, o mūsų visi virtuviniia baldai iš jos.

Kaip Jums atrodo, į kokius baldus skirtos įmontuoti tokios indaplovės? Ir dar, iš ko turi būti pagaminti baldai, kad jie būtų stsparūs drėgmei? blink.gif
Kas čia Jus taip prigąsdino įdomiai?
Jei vistik nuspresite pastatoma, verta paziureti toki Bosch..
Atsakyti
speedy, gal galite pakonsultuoti dėl imontuojamos indaplovės?

apziurejau vilniuje visuose prekybos centruose indaploves ir pasirinkimas skurdus:(

musu tikslas - imontuojama indaplove Siemes, Boch arba AEG 60 cm plocio. vandens sanaudos neaktualios (nes name yra grezinys), bet aktualios elektros sanaudos, kuo tylesnis veikimas, laiko atidejimas 0-24 val. begales programu nereikia, svarbu, kad butu pagrindines, patogus krepsiai. aisku noretusi naujesnio modelio. niekada neturejome indaploves, tai va ir blaskausi tarp pasiulos ir to, ko is tikruju reikia.

buciau dekinga uz patarima, nes akivaizdu, kad prekybos centruose indaploves nenusipirksim.

p.s.cia ne i tema, bet dar ieskome imontuojamo gartraukio, kurio reali trauka butu nemaza (ne mazesne nei 500m3), bet svarbiausia, kad tyliai dirbtu. ziurejome siemens apie 500 m3, pasirode visai nieko. turime gorenje 550 m3, tai traukia gal ir puse velnio, bet garsas nezmoniskas - susikalbeti sunkiai imanoma nesaukiant:(
Atsakyti